barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
I co, łyso wam?
https://x.com/TeamCRonaldo/status/1889043931989721323
9
Typowe mącenie. Na szkodę klubu.
1
Tymoteusz Puchacz podtrzymuje Plymouth przy życiu ~ Mateusz Borek w dzisiejszej Mocy Futbolu
1
@misterio Asteroida podobna do tej, która wywołała katastrofę tunguską, ścieżka potencjalnego uderzenia jest dosyć "szczęśliwa", jedynie w Indiach mogłaby wyrządzić duże straty w ludziach, oczywiście nie zapominając o możliwym tsunami.
P.S. Jakby asteroida była większa to można by było powiedzieć, że Majowie walnęli się o 20 lat ;p
0
@FcPortoFan1999 Niestety!
1
Na 7 spotkań Świątek z Sakkari, w każdym meczu rozegrano jedynie 2 sety. Iga wyszła dzisiaj na prowadzenie H2H 4-3.
2
@ranger3120 Mateusz Borek komentował największe porażki w historii polskiej piłki, Dariusz Szpakowski za to największe sukcesy. Levels.
1
Matuesz "Niestety" Borek
5
@blakkudium Borek zaorał. Brawo.
0
@MesQueUnClub96 to może jakieś znajomości z koleżankami skoro i tak nic do nich nie poczujesz? Będzie Ci swobodniej
0
@MesQueUnClub96 Mówiłem, 2025 villian arc
0
@Popitek12 To są kłamstwa
2
@Popitek12 wolałbym 14 razy wygrać Roland-Garros
38
To jest klarowny karny tylko na Bernabeu.
0
Za tydzień RM wyjazd do Pampeluny, ATM gra u siebie z Celtą. Mogą być duże przetasowania w TOP 3, ale Vallecano u siebie nie można lekceważyć.
10
Pięknie wyłączony mecz po czerwonej kartce, widać, że lekcja z Vigo została porządnie odrobiona. Wracamy do gry na poważnie
0
@lithotripter jedyną drużyną z ściany zachodniej pozostanie wtedy Pogoń zero tituli
0
Bencić po urodzeniu dziecka normalnie zaczęła odbudowę formy w Challengerach, Raducanu za to dostaje wszędzie dzikie karty by robić lotkę w pierwszych rundach.
To jest właśnie ta różnica w mentalności. WTA125 to odpowiedni poziom dla Raducanu
1
Jutro Puszcza Niepołomice może zrobić coś dobrego dla polskiej piłki.
2
@Popitek12 pamiętamy poprzeczkę w 2012
2
@Popitek12 MONTOYA POR FAVOR
0
Słodkie? @MesQueUnClub96
3
@norbi77 Zimmer osiągnął swój prime przy Interstellar.
56
Zamknąć ten psychiatryk. To jest dzieło Pereza.
1
@mekston w ATP chyba nie ma turnieju clay indoor, w WTA jest Stuttgart
3
Tsitsipas 0-11. Chore
0
@Popitek12 Będzie ćwierćfinał w Madrycie
3
Dzisiaj straty punktów Rakowa, Śląska, Legii, Realu, Borussi i Bayeru.
Futbol wygrał.
2
Mamy to, wygrać jutro!!!!
0
Nie przebierał w środkach Reinildo