barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq Zielu nie pasuje do taktyki Interu.
0
@BorzyKrzys Jak zwykle trzeźwa i celna ocena popularnego Calcio.
1
@Cule2013 Hot take: reparacjami są Ziemie Odzyskane, które zostały zabrane Niemcom i dane Polsce. Oczywiście, utraciliśmy Kresy, ale Niemcy swoją część oddały. Dlatego nie rozumiem czemu nie ma tematu reparacji ze strony Rosji jako spadkobiercy ZSRR. 17 września 39', tak samo jak Niemcy, dokonali inwazji na Polskę.
1
@mekston BH też ma bardzo dobry jak na początki w tourze. Ciekawe czy hype w Rio go spali czy jeszcze poniesie.
Ogólnie jestem ciekaw jak na trawie przy takim forehandzie będzie wyglądał. Carlitos też jak na razie lepiej czuje się na naturalnych nawierzniach
1
@MesQueUnClub96 Nie, nie byłoby. To United powoduje, że jest średnie.
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie. Ale Czesiek i tak jest niewinny
0
@FcPortoFan1999 Z Cześkiem zjadłbym dobrą kolację i napił się zimnej wódeczki.
0
@FcPortoFan1999 Tak, byłem nawet na miejskich szkolnych zawodach. Jako joker.
0
Czesiek Michniewicz. That's it.
2
@Xaviball ulubiony wynik Oskara
4
Raul Tenorio, funkcjonariusz Real Madrid TV:
"Nie widziałem głębszej i bardziej rażącej korupcji w sporcie niż w hiszpańskiej piłce nożnej w XXI wieku. Nie doping państwowy w Rosji, Lance Armstrong czy cokolwiek innego. Lata świetlne od wszystkiego innego".
6
@MesQueUnClub96 jeszcze przeróbka Ivona i wiesz, że oglądasz złote czasy internetu
3
- Karol, Barca czy Real?
- Real, ale Barca też jest w porządku.
4
@michal26 Niestety, ale jemu trzeba takie rzeczy tłumaczyć. Coś niewiarygodnego.
1
@arasz1819 Braun vs Trzaskowski 3rd place rivalry will feed generations
4
Sigma Politics. Tik-tok. It's over for Bonjourians.
3
@Eto'o9 R10 Ulubiona pizzeria Belusia
0
@FcPortoFan1999 Na szczęście Cracovia jeszcze daje radę
0
Wisła Kraków nie wróci do Ekstraklasy 25/26. Przykro mi.
0
Dzisiaj Real powinien dostać 3 rzuty karne, a rywal powinien dostać 2 czerwone kartki.
Witaj w Choroszczy.
4
Sezon dla Realu się zaczął w tym tygodniu. Nic już ich nie zatrzyma.
4
@arasz1819 Świat nie jest zero-jedynkowy
3
Ed "The Disappearer". Prawdziwy final boss uniwersum Breaking Bad. Świetna postać
8
@arasz1819 oj Araszku może jeszcze kiedyś wejdziesz na prawidłową drogę
8
@arasz1819 No chyba nie :)
11
@arasz1819 widzę, że jesteś na misji.
0
@Odcinkowy liczy się PP i E-klapa. Europa to co najwyżej walka o kasę i punkty do rankingu. Za 1/8 trofeum nie dają
3
Oby z ekstraklasy spadła Lechia, Śląsk i Zagłębie/Korona.
0
@Miszak legia na szczęście z niczym w tym sezonie więc możecie sobie podać ręce
0
@Eklerek Fonseca wygląda trochę na regen Del Potro