barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 PK byłbym w stanie oddać. IMO zwycięstwo w lidze z ATM ważniejsze
1
@Karoks nie ma bramek na wyjeździe
3
Pierwsze oznaki utraty kontroli w środku pola pojawiły się po zejściu Olmo, a zejście Pedriego dokończyło dzieła. Za Gaviego powinien wejść Casado, albo Casado w końcówce za FdJ i Pedri do końca.
Z drugiej strony Pedri jest tak fenomenalny, że lepiej o niego dbać. Całkowicie dyryguje naszą grą obecnie.
4
W porównaniu do grudnia za grą poszły bramki i strzeliliśmy 4.
Kryminał na początek i koniec.
Szacun za powrót z 0-2 i pewnie każdy w 10 minucie wziąłby z pocałowaniem ręki remis 4-4. Ale przy prowadzeniu 4-2 jest niesmak.
Trzeba teraz wygrać oba mecze na wyjeździe z ATM, myślę, że jest to wykonalne.
0
@Encore 2:04, miodzio
10
@arasz1819 w Rosji Putina Stalin raczej nie ma takiego kultu jak Bandera
8
Sankcja sportowa jest tutaj konieczna, jakieś pieniężne kary nic nie dadzą
4
@Popitek12 jak na nich patrzę to dostaję furii.
1
Z cyklu zapomniane postacie polskiego futbolu: Wit Żelazko.
3
Robi wrażenie
0
@FcPortoFan1999 nie znam
1
AC Pajace, FC Po Nalewce
1
Żołnierz pierwszej kategorii
1
@MesQueUnClub96 GP Kanady i potem tego samego dnia napinka na Szwabów na EURO. Coś pięknego
14
@michal26 prawo międzynarodowe nie istnieje
14
Ancelotti jest 5 lat starszy, a różnica w wyglądzie jakby 20
3
@maroon I też PiS, który początkowo razem z Trumpem kontestował legalność wyboru Bidena, też nie był obrażony na Joe. Wojna i wspólny interes obrony Ukrainy pięknie połączyć PiS z Bidenem i potem było tylko chwalenie się jak to Joe w Warszawie zapewniał o art. 5 itp
3
@kamiVeB niezależnie, tworzenie narracji, że od tego kto rządzi zależą całkowicie nasze relacje z USA to głupota, w większości tworzona na rzecz emocji i polaryzacji. W Polsce jest takie błędne przekonanie, że przyjaźń może łączyć interesy. W polityce tak nie ma
1
@MOLESTA Kult wodza. Niebezpieczne.
3
@michal26 Niemcom nie należy wierzyć, tam każda partia jest mniej lub bardziej prorosyjska, bo handel z Rosją jest konieczny do realizacji wielkiej strategii Niemiec. A wielką strategia Polski jest całkowicie odwrotna, więc póki istnieje Rosja, to nie ma szans na żadną współpracę z Niemcami. Dlatego żenujące jest dla mnie podniecanie się AfD wśród "prawych". Jeżeli chodzi o imigrantów mają rację, ale AfD gdyby dostała samodzielną władze to zaczęłaby tak kształtować politykę UE, że mocno źle by się to odbiło na Polsce. Toteż lepiej szukać jakieś współpracy z Francją w połączeniu z Skandynawami, Bałtami, Ukrainą i Rumunią.
0
@urbipl Obecnie wojna jest na niskiej intensywności, dominuje użycie dronów, gdzie Ukraina co najmniej nie ustępuje Rosji, a może nawet ich przewyższa, przez co straty są po stronie Rosji. Przez rok takimi atakami dronowymi Ukraina może wyrządzić wiele szkód na terenie Rosji. Dla Polski to jest bezcenne, bo Ukraina kupuje nam czas. Zdobycza terenowe Rosji są małe, ogólnie wojna trochę przypomina na lądzie I wojnę światową. Tutaj Ukraina nie musi martwić się możliwością szybkiego rozpadu frontu, co mogłoby ich zachęcić do podpisania rozejmu, nawet na niekorzystnych warunkach.
3
@GeneralXavi nie, AfD będzie otoczone kordonem, prędzej CDU/CSU z SPD stworzy rząd. Ale jak BSW wejdzie do Bundestagu, to prawdopodobnie Zieloni będą jeszcze potrzebni do większości, a tutaj jest stanowcze nie ze strony CSU. Więc albo kolejne wybory albo rząd mniejszościowy
0
@mekston w 2018 Francja miała Mbappe
0
@Encore ale spokojnie do finału mogliby dojść na tej generacji w 2018. Tam raczej Francja by wygrała
2
@Popitek12 KOpitek
3
@mekston w 2018 chyba mieli najlepszą szansę, wystarczyło strzelić karnego z Iranem, a potem Rosja -> Chorwacja -> Anglia
3
@Popitek12 dajcie tylko cakewalk Portugalii na WC i kończymy historię @mekston
5
Trump jest podirytowany i sfrustrowany bo w przekonaniu Amerykanów Ukraina i jej los jest w pełni zależny od nich, tak jak Polska była zależna w 1945 roku. Trump chce przehandlować los Ukrainy ponad jej głowami tak jak nas w Jałcie.
Różnica jest taka, że w przeciwieństwie do Polski 1945, Ukraina istnieje jako samodzielne państwo, posiada kilkuset tysięczną armię gotową bić się na 1000 km froncie, ma władze, które są w Kijowie, a nie na uchodźstwie, posiada własny przemysł zbrojeniowy, w tym produkcję rakiet i dronów. Nie mają też nad głową zagrożenia, że Rosja w tydzień okrąży Kijów.
Trump może się przeliczyć, bo biorąc pod uwagę powyższe fakty: USA nie mają lewara na Ukrainę by zmusić ich do zakończenia wojny. Dlatego coraz częściej podnoszona jest przez USA kwestia legalności władzy Zełeńskiego, a najprostszym rozwiązaniem wydaje się usunięcie (jakie?) Zełeńskiego z urzędu. Ale to będzie bardzo ryzykowna operacja.
1
Komentarz usunięty
0
@TaKeSe Birmingham