barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maker0 nie dostał żółtej
1
Widzę, że Leverkusen idiotycznymi decyzjami pięknie podarowało Bayernowi awans. Niech się tłuką z Interem ;p
47
200% wyciśnięte z meczu. Fenomenalny Wojtek, wreszcie bramkarz wybronił nam mecz w Europie. Świetnie, naprawdę świetnie.
0
Na oficjalnej stronie UEFA Araujo BEZ żółtej kartki.
0
Bór czyli miód na moje uszy
0
Po zwycięstwo, TYLKO zwycięstwo
1
@gumaz jutro chętnie
2
@gumaz post więc nic
0
@Pedri16Future ciekawe czy za tydzień też będzie taki wygadany
1
@FcPortoFan1999 Panie, proszę mnie nie denerwować...
3
Ale bym se obejrzał takiego Nadala z Alcarazem na Indian Wells teraz.
3
@Kondziubarca Ciekawe kiedy Trump jeszcze weźmie się za Iran. Starsi bracia już przebierają nogami by zniszczyć Ajatollaha
0
@Przemek_ES Ahh, no to pozamiatane. Puszczą już z braku laku ten Arsenal
0
@Criss18Barca a Salah? Finished.
27
Real - Arsenal to praktycznie niespotykane rivalry w Lidze Mistrzów, jedyne ich mecze to sezon 05/06 i Henry ośmieszający Real w końcówce.
2
@Vamos_RM nie mogą, bo Canal+ im nie da tego meczu. Jedyny sensowny wybór to Lille - BVB
0
1-1 czy 2-1, ATM musi wygrać w rewanżu, grając na remis przy 1-1 ryzykowaliby karnymi, a tam na bank Oblak by się obsrał i Real by łatwo wygrał. Muszą wygrać, nie ma innej opcji.
4
Czy TVP może zmienić wybór meczu za tydzień? Puszczenie Arsenal-PSV byłoby niepoważne przy takim wyniku
1
ATM broniło 2-1, chociaż zrobiło wiele by stracić na 3-1. Zobaczymy co pokażą za tydzień. Prosimy o dogrywkę
2
Hańba dla futbolu
1
@ngif No 16-17 mimo tych kontrowersji to byli potężni. 22/23 to głównie cuda i prezenty od rywali
10
Gra Realu jest po prostu o-brzy-dli-wa. Najgorsze jest to że z dozą szczęścia doczołgają się do finału
2
Jego Ekscelencja Julian Alvarez.
0
@Firestone 2021 i 2023 temu zaprzeczają. W obu przypadkach rewanż na wyjeździe.
1
Już widzę ten choke Arsenalu w 1/4 z Realem
0
Ściągnij tego Galana natychmiast
1
Każdy mecz przy zamkniętym dachu. Chore.
4
@Criss18Barca Polskie skoki się skończyły.
2
@Destroyer_of_Worlds Czarnek czy Morawiecki zrobiliby lepszy wynik, ale w II turze by polegli, stąd pomysł z Nawrockim. Ale Nawrocki wygląda gorzej niż każdy się spodziewał i na ten moment też trudno wyobrazić sobie jego zwycięstwo w II turze.
Jest tylko jeden wybór na prawicy i jest nim Sławomir Mentzen.
18
@MesQueUnClub96 nauczyciela się spytaj, a nie robisz z forum zapytaj Onet