barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VeB 1899 jeżeli do Eleven to ciekawe co z Chabiniakiem. Był dwójka koło Święcickiego na wiele Klasyków i dziwne by było jakby został zdegradowany
0
@escarabajo Newcastle, Bayern, Jagiellonia, Atletico, a pewnie jeszcze coś by się znalazło...
0
@FcPortoFan1999 to niech tam idzie i skończy krzywdzić drużyny. Miał swój peak na MŚ i od tamtego momentu jechanie tylko na nazwisku, a kontrowersji pelno
1
Skończmy z POlityka, lepiej pogadać o tym jak Szymon Marciniak znowu przekręcił mecz.
6
@udarpawarotam Na PiS zagłosowało najwięcej wyborców i też nie realizują swojego programu. Uroki demokracji i koalicji
28
@udarpawarotam w jaki sposób Mentzen i Konfederacja miałaby realizować swój program kiedy nie jest u władzy?
0
@FcPortoFan1999 strata punktów z Litwą albo Maltą. Będę tam.
9
Ten tydzień byłby piękny, ale Szymon "Rządowy" Marciniak musiał nam go zepsuć. Na szczęście Legia i Jagiellonia poprawiają wizerunek Polski w Europie.
0
@mordini123 i tak Legia i Jagiellonia musiałyby 2 mecze wygrać, co jest mało prawdopodobne
2
Molde samo dało sobie w Molde. Niesamowite
6
@Kapitan hawk i potem nagłówki, że oni są NIESAMOWICI. To jest ten mental
0
@Encore RSSS jest słabe, z Lyonem albo Bilbao polecą.
32
Wylew bramkarza godny meczu przeciwko Realowi Madryt
2
@Kgorecki2500 jak będzie frekwencja 10% to będzie sukces. O tych wyborach jest kompletna cisza
31
Potrzebujesz żeby Twoja drużyna szwindlem przeszła do następnej fazy rozgrywek?
Better Call Marciniak.
2
Rafael Nadal: Trawa była moją drugą najlepszą nawierzchnią.
1
@xvcWinterSoldier Używałem Opere zanim to było modne
0
@AmigoBlancos Pięknie skopiowany tekst z notatnika ;)
1
@Majczel97 Oblak też powinien obronić strzał Rudigera, a jeszcze pomógł piłce wpaść do siatki. Szanse Atletico w karnych były minimalne, myśle, że wiedzieli, że muszą to zakończyć w 120 minutach dlatego mecz się otworzył w dogrywce, a nie jeszcze bardziej zamknął.
0
@Mitch_Atleta prawdę napisał
0
@Ryoumen No to mówię, że z kolegami.
4
Szymon Marciniak z kolegami przepchał już w tym roku Legię Warszawa i Real Madryt.
Gratuluję, zacne grono.
A pamiętacie jak P$G przepchał z Newcastle? Smród się ciągnie za naszym łysym towarem eksportowym.
1
@JordiAlbion rozstawienia nie mają wpływu na rewanże u siebie w 1/4 i 1/2.
0
@Eklerek ważniejsza w tym dwumeczu będzie obrona Arsenalu niż atak, z przodu coś strzelą tak czy siak
4
@Hosh jedyne wytłumaczenie na oczywistą pomyłkę to to, że VAR ma dostęp do jakichś czujników w piłce i widzieli że był kontakt z stopą dwukrotnie. Na ostatnich MŚ piłka miała taki czujnik, a też nie wiem czy nie jest on wykorzystywany do półautomatycznego spalonego
0
Znowu jeden dzień meczowy o wiele lepszy od drugiego. Ale Realu i Barcelony nie mogli dać w jednym dniu, Bayernu i BVB pewnie też.
3
@Oskar00 Plus też taki że Real nie może się skupić tylko na lidze, a zdrowotnie to wydaje się że połowa piłkarzy w każdej chwili może wylecieć przez kontuzje.
1
Te podwójne dotknięcie to karma za karnego Messiego na MŚ (z Francją?). Tam też mega kontrowersja i chyba nawet bardziej ewidentne przewinienie niż teraz.
4
Kij już z Alvarezem, Llorente się nie podpala i karne byłyby grane dalej. Oblak też kompromitująca próba obrony strzału Rudigera.
To się musiało tak skończyć, wydaje mi się, że Simeone nie chciał na siłę dopychać meczu do karnych i dlatego Atleti się otworzyło w dogrywce. Mieli kilka okazji i żadnej nie wykorzystali.
0
@Ilka Inter przejdzie Bayern. Fajnie jakby udało się ogarnąć rewanż za 2010...