barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 prawidłowo. Po męsku. Po dębicku.
0
@FcPortoFan1999 należysz do ultrasów Pogoni Siedlce?
1
Wczoraj doszło do gwałtownego starcia kibiców Odry Opole z Policją w trakcie otwarcia nowego stadionu. Dodatkowo kibice z Magdeburga pozostawili po sobie trochę pamiątek.
19
Szymański: Litwa nas zaskoczyła
XD
I p. Borek kręcący spin, że Litwa już w latach 70. wraz z p. Gmochem ćwiczyła przyjmowanie strzałów na ciało, co jest teraz ich specjalizacją. Hahaha
4
Na ostatni mecz w lidze, spoko. Ale nie widzę możliwości by wrócił do gry gdy będziemy grać o najwyższe cele
0
@Eklerek Bez Rafy to nie jest to samo
0
@agaFCB wróci za rok znowu jako 250tka, w tym roku tylko jako Challenger. O coś musiało pójść
1
@ProMILs Trzaskowski i Nawrocki to politycy na miarę III RP. Takich elit po 35 latach niepodległości się dorobiliśmy. Najgorsze jest to, że i tak są na pasku Tuska i Kaczyńskiego.
0
Hubert Hurkacz się wycofał, Estoril ukradzione z kalendarza i co tu robić. Tsitsipas - Hurkacz w Monte Carlo uderzy inaczej
0
@BABKA__KIEPSKA No chyba POrtugalia z Cristiano
0
Doszło do zamieszek przy otwarciu nowego stadionu w Opolu.
1
@Eklerek locked-in
5
Jeden z najbardziej cold obrazów w dziejach ludzkości. Upadek Imperium.
0
Słaby wynik tym bardziej, że w eliminacjach do MŚ liczy się bilans bramek, a nie H2H.
6
No i takie zwycięstwa to obrzydliwe pudrowanie trupa, a potem zdziwienie że jakaś Austria nas wozi na Mistrzostwach i zajmujemy ostatnie miejsce w grupie
2
Dzisiaj remis, wpier w czerwcu w Helsinkach i Mundial przegrany po 3 meczach. Coś pięknego xD
1
Hahaha Litwa mistrzem świata w przyjmowaniu uderzeń na ciało, co Bór wymówek szuka XD
1
@MesQueUnClub96 No i Szydło najlepsza tbh xd tylko gnoju nadrobione było przy TK, ale Kaczor i tak to blokował
1
Jaki premier, taka reprezentacja.
0
@Barcafan2020 dla starych Piłsudczyków nie robi to wrażenia. Inkorporujemy Litwę siła.
0
@MesQueUnClub96 ale dzisiaj masz cheat day od urlopu od LR
1
- Dziadku, Polska gra dzisiaj z Litwą.
- Ale przeciwko komu?
3
Probierz, chłopie skończ i odejdź
0
Probierz? Chyba N00bierz, bo powinien zostać zwolniony w przerwie.
5
@MesQueUnClub96 a Ty wróciłeś na Ramblę, sigma.
16
Oglądanie Arsenalu jest jak oglądanie Netflixa. Zawsze czekasz na następny sezon. ~ Patrice Evra
1
@Tomason Checo przecież o wiele lepszy. Ostatnie lata niech tego nie zamazują
1
Ładnie Panama kopnęła w dupę USA. Symboliczne zwycięstwo
4
@michal26 Tak, propaganda w TVN jest subtelna i nie taka nachalna jak w TVP za PiS i teraz. Widziałem, że wczoraj paski w TVP Info już były podobne do tych co za Kurskiego. No i te czysto propagandowe programy jak te z Dorotą Wysocką. W TVN tego nie ma.
4
Propaganda w TVPO to jest jakaś masakra. TVN już prześcignięty o kilka długości.