0

@FcPortoFan1999 prawidłowo. Po męsku. Po dębicku.

0

@FcPortoFan1999 należysz do ultrasów Pogoni Siedlce?

1

Wczoraj doszło do gwałtownego starcia kibiców Odry Opole z Policją w trakcie otwarcia nowego stadionu. Dodatkowo kibice z Magdeburga pozostawili po sobie trochę pamiątek.


19

Szymański: Litwa nas zaskoczyła
XD
I p. Borek kręcący spin, że Litwa już w latach 70. wraz z p. Gmochem ćwiczyła przyjmowanie strzałów na ciało, co jest teraz ich specjalizacją. Hahaha

4

Na ostatni mecz w lidze, spoko. Ale nie widzę możliwości by wrócił do gry gdy będziemy grać o najwyższe cele

0

@Eklerek Bez Rafy to nie jest to samo

0

@agaFCB wróci za rok znowu jako 250tka, w tym roku tylko jako Challenger. O coś musiało pójść

1

@ProMILs Trzaskowski i Nawrocki to politycy na miarę III RP. Takich elit po 35 latach niepodległości się dorobiliśmy. Najgorsze jest to, że i tak są na pasku Tuska i Kaczyńskiego.

0

Hubert Hurkacz się wycofał, Estoril ukradzione z kalendarza i co tu robić. Tsitsipas - Hurkacz w Monte Carlo uderzy inaczej

0

@BABKA__KIEPSKA No chyba POrtugalia z Cristiano

0

Doszło do zamieszek przy otwarciu nowego stadionu w Opolu.


1

@Eklerek locked-in

5

Jeden z najbardziej cold obrazów w dziejach ludzkości. Upadek Imperium.


0

Słaby wynik tym bardziej, że w eliminacjach do MŚ liczy się bilans bramek, a nie H2H.

6

No i takie zwycięstwa to obrzydliwe pudrowanie trupa, a potem zdziwienie że jakaś Austria nas wozi na Mistrzostwach i zajmujemy ostatnie miejsce w grupie

2

Dzisiaj remis, wpier w czerwcu w Helsinkach i Mundial przegrany po 3 meczach. Coś pięknego xD

1

Hahaha Litwa mistrzem świata w przyjmowaniu uderzeń na ciało, co Bór wymówek szuka XD

1

@MesQueUnClub96 No i Szydło najlepsza tbh xd tylko gnoju nadrobione było przy TK, ale Kaczor i tak to blokował

1

Jaki premier, taka reprezentacja.

0

@Barcafan2020 dla starych Piłsudczyków nie robi to wrażenia. Inkorporujemy Litwę siła.

0

@MesQueUnClub96 ale dzisiaj masz cheat day od urlopu od LR

1

- Dziadku, Polska gra dzisiaj z Litwą.
- Ale przeciwko komu?

3

Probierz, chłopie skończ i odejdź

0

Probierz? Chyba N00bierz, bo powinien zostać zwolniony w przerwie.

5

@MesQueUnClub96 a Ty wróciłeś na Ramblę, sigma.

16

Oglądanie Arsenalu jest jak oglądanie Netflixa. Zawsze czekasz na następny sezon. ~ Patrice Evra

1

@Tomason Checo przecież o wiele lepszy. Ostatnie lata niech tego nie zamazują

1

Ładnie Panama kopnęła w dupę USA. Symboliczne zwycięstwo

4

@michal26 Tak, propaganda w TVN jest subtelna i nie taka nachalna jak w TVP za PiS i teraz. Widziałem, że wczoraj paski w TVP Info już były podobne do tych co za Kurskiego. No i te czysto propagandowe programy jak te z Dorotą Wysocką. W TVN tego nie ma.

4

Propaganda w TVPO to jest jakaś masakra. TVN już prześcignięty o kilka długości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?