barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Krzysztof Ratajski by się pod tym podpisał
0
Pilne: Benfica najlepszym klubem w Portugalii.
0
@FcPortoFan1999 Kibicować nie musisz, najważniejsze żeby sympatia do Barcelony była większa niż do rządowych:)
0
Pilne: Piwko nie można spotkał się dzisiaj z Adrianem Zandbergiem.
4
W obliczu ceł, nie pijmy Coli, pijmy nasz słowiański kwas chlebowy.
3
@Messibestplayerintheworld możemy nawet 3 mecze zremisować, jeżeli jednym z nich będzie Klasyk
2
Lewy+Ball=Lewyball
24
Lepiej było zremisować dzisiaj, a nie z Atletico. Następny mecz w środę. Trzeba spokojnie się przygotować i iść po swoje.
1
Ten Real jest tak żałosny, tracąc 4 gole z RSSS i przegrywając z Valencią, że w normalnym świecie Arsenal powinien im stuknąć 4:0 u siebie i zakończyć dwumecz.
Ale wiadomo jak się to skończy.
0
@FcPortoFan1999 Jeżeli po Leganes będzie +4 to tak. Ale równie dobrze może być +1
3
Za tydzień mega ważna kolejka, między LM, Real i Barcelona wyjazdy na drużyny grające o utrzymanie. Jak przepchamy zwycięstwo to będzie znak, że liga jest możliwa.
0
@rodineusz nie wiemy, ale to będzie mecz, który dużo ustali
0
@rodineusz mecz w którym możemy przegrać tytuł będzie najpewniej majowy Klasyk.
3
Real ma teraz Alaves wyjazd, Bilbao u siebie i Getafe wyjazd. Mecze co 3 dni.
Myślę, że gdzieś stracą punkty. Za tydzień Leganes trzeba przepchnąć i będzie git.
1
Chelsea od przerwy reprezentacyjnej zagrała 1 mecz, my już po 4...
Betis w świetnej formie i trzeba cenić ten punkt. RM przegrał więc nie trzeba martwić się zmniejszeniem przewagi. Jedziem.
0
@BorzyKrzys ciekawe czy będzie dużo woke
0
@MesQueUnClub96 ale w okolicach
0
@MesQueUnClub96 Piła pogoda. 8 stopni.
2
@BorzyKrzys jako Ślązak przepraszam za Kohuta
1
7 kwietnia wielki strajk kierowców Uber/Bolt w Polsce. Na czele strajku stoi Piwko nie można, który organizuje siły.
0
@siara10 ahahhah co poddymił
6
Verstappen to inna liga. Niewiarygodne.
0
@Piotrek_1992 mają od tego czwartek na szczęście. Oby tylko Wisła nie awansowała do europejskich pucharów
0
@FcPortoFan1999 Z Wisłą jest duży problem, na przeciwko stadionu na Reymonta jest kampus AGH i studenci w dni meczowe boją się o własne zdrowie. Po meczach przychodzą na ławeczki przy akademikach i chleją. Ochrona i Policja nic z tym nie robi.
1
W wyniku zamieszek i szkód wyrządzonych na trybunie gości podczas meczu Odry Opole z Magdeburgiem, sektor dla kibiców przyjezdnych jest w remoncie i będzie niedostępny na mecze z Polonią Warszawa i... Wisłą Kraków.
1
@FcPortoFan1999 dzisiaj w środku miasta przed autem przeszedł mi jeż
0
Biden już wymyślił. Kolejny ekstra przelew dla Soto Grado przed finałem rozwiąże sprawę Barcelony
0
Polki na dobrej drodze do awansu do Dywizji A Ligi Narodów. Pajor dzisiaj z 2 bramkami.
3
@gaucho104 POzdrawiam z gorących
0
Betis nam leży, u siebie, nawet z zmianami powinniśmy wygrać.