0

@FcPortoFan1999 Krzysztof Ratajski by się pod tym podpisał

0

Pilne: Benfica najlepszym klubem w Portugalii.

0

@FcPortoFan1999 Kibicować nie musisz, najważniejsze żeby sympatia do Barcelony była większa niż do rządowych:)

0

Pilne: Piwko nie można spotkał się dzisiaj z Adrianem Zandbergiem.

4

W obliczu ceł, nie pijmy Coli, pijmy nasz słowiański kwas chlebowy.

3

@Messibestplayerintheworld możemy nawet 3 mecze zremisować, jeżeli jednym z nich będzie Klasyk

2

Lewy+Ball=Lewyball

24

Lepiej było zremisować dzisiaj, a nie z Atletico. Następny mecz w środę. Trzeba spokojnie się przygotować i iść po swoje.

1

Ten Real jest tak żałosny, tracąc 4 gole z RSSS i przegrywając z Valencią, że w normalnym świecie Arsenal powinien im stuknąć 4:0 u siebie i zakończyć dwumecz.

Ale wiadomo jak się to skończy.

0

@FcPortoFan1999 Jeżeli po Leganes będzie +4 to tak. Ale równie dobrze może być +1

3

Za tydzień mega ważna kolejka, między LM, Real i Barcelona wyjazdy na drużyny grające o utrzymanie. Jak przepchamy zwycięstwo to będzie znak, że liga jest możliwa.

0

@rodineusz nie wiemy, ale to będzie mecz, który dużo ustali

0

@rodineusz mecz w którym możemy przegrać tytuł będzie najpewniej majowy Klasyk.

3

Real ma teraz Alaves wyjazd, Bilbao u siebie i Getafe wyjazd. Mecze co 3 dni.
Myślę, że gdzieś stracą punkty. Za tydzień Leganes trzeba przepchnąć i będzie git.

1

Chelsea od przerwy reprezentacyjnej zagrała 1 mecz, my już po 4...
Betis w świetnej formie i trzeba cenić ten punkt. RM przegrał więc nie trzeba martwić się zmniejszeniem przewagi. Jedziem.

0

@BorzyKrzys ciekawe czy będzie dużo woke

0

@MesQueUnClub96 ale w okolicach

0

@MesQueUnClub96 Piła pogoda. 8 stopni.

2

@BorzyKrzys jako Ślązak przepraszam za Kohuta

1

7 kwietnia wielki strajk kierowców Uber/Bolt w Polsce. Na czele strajku stoi Piwko nie można, który organizuje siły.


0

@siara10 ahahhah co poddymił

6

Verstappen to inna liga. Niewiarygodne.

0

@Piotrek_1992 mają od tego czwartek na szczęście. Oby tylko Wisła nie awansowała do europejskich pucharów

0

@FcPortoFan1999 Z Wisłą jest duży problem, na przeciwko stadionu na Reymonta jest kampus AGH i studenci w dni meczowe boją się o własne zdrowie. Po meczach przychodzą na ławeczki przy akademikach i chleją. Ochrona i Policja nic z tym nie robi.

1

W wyniku zamieszek i szkód wyrządzonych na trybunie gości podczas meczu Odry Opole z Magdeburgiem, sektor dla kibiców przyjezdnych jest w remoncie i będzie niedostępny na mecze z Polonią Warszawa i... Wisłą Kraków.

1

@FcPortoFan1999 dzisiaj w środku miasta przed autem przeszedł mi jeż

0

Biden już wymyślił. Kolejny ekstra przelew dla Soto Grado przed finałem rozwiąże sprawę Barcelony

0

Polki na dobrej drodze do awansu do Dywizji A Ligi Narodów. Pajor dzisiaj z 2 bramkami.

3

@gaucho104 POzdrawiam z gorących

0

Betis nam leży, u siebie, nawet z zmianami powinniśmy wygrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?