1

@Bykunn a jak Ci ludzie mają coś wiedzieć o ekonomii jak od prawie 30 lat jadą na autopilocie, bo w głównej mierze ogarnia to Unia? ;)

0

@FcPortoFan1999 Trzaskowski robił zbiórkę w 2020. Ale najwyraźniej tematu już nie ma.

1

@PatrykBarca Szczerze mówiąc: tak, nie ma. Taki jest właśnie stan mentalny elit politycznych III RP. Myślę, że napiszę niedługo post wyjaśniający dlaczego tematy takie jak aborcja, ogólnie dot. ideologii są tak ważną osią sporu w Polsce.

1

@FcPortoFan1999 To prawda Oskarze. Dlatego trzeba to zaorać.

18

Wiele się musiało zmienić, żeby TVP Info nadal pozostało telewizją reżimową.

0

@kubinho1032 jakiego systemu? PO ma postawioną jakąś sieć do której politycy logują się po VPN? Wątpię. Jak już to chodziło o wykorzystanie skrzynki do rozsyłania phishingu, ale to nie ma nic związanego z "system informatycznym"

6

@CurryTheGoat30 algorytm wziął poprawkę na sędziów

6

Cóż, okazało się, że te systemy informatyczne Platformy to skrzynka mailowa. Ciekawe.

0

@nightwishygt jedyny rządowy klub to Real Madryt

3

20 lat temu Roger Federer wrócił z stanu 0-2 w setach przeciwko Rafaelowi Nadalowi i wygrał finał Masters w Miami.

Jest to jeden z dwóch udanych powrotów z stanu 0-2 w historii rywalizacji Big 3. Drugi nastąpił w SF US Open 2011, kiedy Djoković wygrał mecz z stanu 0-2 z Federerem.
@mekston @Encore @agaFCB @MesQueUnClub96

0

Wiadomo że to nie system amerykański, ale czy to nie jest swego rodzaju precedens, że LaLiga jednak nie ma prawa wyrejestrowywać zawodników w trakcie sezonu że względu na prawo pracy? Czy chodzi o coś innego?

0

@ProMILs Emery mógłby ich wziąć

0

@karci0 przy siedzeniu nisko w obronie jest bardzo dobry

0

Zasłużone zwycięstwo. Powinno być wyżej gdyby Raphinha był sobą. Ale kolejny mecz w tym sezonie z bardzo dobrą obroną wyniku w końcówce.
JEDZIEMY

0

Atletico nie wyszło na mecz. Oby tego nie spieprzyć.

3

"Real ma RMTV a Barcelona ma TVP Sport"
Niby nic niezwykłego, ale ten komentarz na notatniku został wyróżniony gwiazdką przez "redakcję". Choroszcz

0

@cules100pro cały mecz jeszcze ma żeby to zrobić

0

Biden przekręci Reinildo na Ronaldo, kurs 1.05

0

@BorzyKrzys W Rumunii przynajmniej sąd orzekł, że wybory są nieważne. W Polsce sąd, który orzeka czy wybory są ważne to sąd PiSowski. A więc będą musieli pójść jeszcze grubiej niż w Rumunii i rząd we współpracy z służbami będzie unieważniał wynik wyborów xD

4

Gratulacje dla Legii z okazji zdobycia Pucharu Polski

1

@Zoker byliśmy już co najmniej 2 razy w 1:1, w ostatnim okienku oraz w letnim okienku 2022 gdy przychodził Lewy

0

@F3DO Nie ma takiej możliwości

0

Oczywistym było też to, że nawet po wliczeniu tych 100 baniek w lecie znowu moglibyśmy wylecieć z 1:1. Co okienko LaLiga może decydować, czy klub może rejestrować lub nie

0

@Muszynianka Cartuja, 26 kwietnia

2

@MeMyselfAndI Tak, rządowych.

2

Niegodny mecz rządowych przy obecności Rafaela Nadala.

3

47 letni Modric gra kolejna dogrywke, co za klub hahahahaha

6

Kolejna dogrywka dla Realu, ale Arsenal i tak się zesra xD

0

Mają taką jakość z przodu że na pojedynczych przebłyskach mogą jechać cały sezon. Poza tym Anczelot na ławce i pakt z diabłem oraz pomoc sędziów. KONIEC

0

Mbappe albo Modrić dupskiem/scremerem na awans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?