barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Andi18 nie oglądałem, Śląska nie lubię, Cracovii szkoda. @FcPortoFan1999
1
@KamQiX ja postawie coś na awans Realu, nie będą mnie tu denerwować bez zarobku
1
Jak pomyślę o tym wczorajszym meczu to mam odruch wymiotny
1
Girona i LM to był Probierzowy pocałunek śmierci
1
@mekston ta wygrana w Madrycie po takim runie chyba prędko nie zostanie pobita
0
Eeeem, co tam się wydarzyło w 3. Secie? Xd
1
@mekston Piwko nie można wraz z innymi kierowcami twierdzą, że Uber/Bolt nie dzielą się sprawiedliwie swoimi przychodami z kierowcami
0
Jutro kolejny wielki strajk kierowców Uber/Bolt w całej Polsce. Utrudnienia są spodziewane od godziny 4:00 14 kwietnia, do godziny 4:00 15 kwietnia.
1
@arasz1819 ja współczuję tym którzy muszą głosować na telekomunikację
16
Prawidłowo, ale żeby nie przegiąć. To co się działo za Xaviego, te przecieki, to była przesada
5
@Eklerek Komorowski 2.0, ale bardziej europejski
0
@SelloutCrowd na początku za Xaviego miał mecz na LO, wyjazd na Mallorce
0
@Sulimo grał na LO za Xaviego
0
@koziar Bardziej obawiam się jakieś kontuzji Pedriego, czy Yamala w końcówce sezonu. Balde był oszczędzany, a i tak się połamał. Zobaczymy co wykombinuje sztab, na BVB wyjdzie na pewno Martin
0
@Bilon87 No i nie zniknął :)
0
@Recha_0684 Tam nie ma Borka
1
Dlaczego Der Klassiker komentował Wolski, a nie Borek? Gdzie mogę złożyć zażalenie na Wijaplej?
20
Koniec, obrzydliwy klub. Niech spadają
1
Brawo Gerard, pięknie powalczył
33
Jestem w Warszawie, wiecie gdzie kupić kartę SIM na te telekomunikację miejską?
0
@Encore GOAT i tyle
1
@MesQueUnClub96 Tak jak Djoković w Miami
12
@Cochise Trzaskowski to śliski typ
6
@Rifek to se głosujcie
2
@MesQueUnClub96 cieszę się, że jesteś z nami
7
Była telekomunikacja Polska, jest telekomunikacja Warszawska
0
@July_6_BcN Dlaczego? Dębica zasługuje na coś więcej
5
@michal26 prędzej zyska od Trzaskowskiego niż od Mentzena. Wysokie wyniki Rafaua są pochodną słabych wyników Hołownii
3
Na szczęście Końskie w tym roku już odbębnione
1
Stanowski 2025.
Borek 2030.