1

@dzbanke nie ma to jak studiować 5 lat i nie obronić pracy magisterskiej.

4

@Encore w dodatku poszedł do TV która ogląda praktycznie tylko beton PiSowski. Pozyskanie tego elektoratu jest kluczowe by wejść do II tury.
Dla mnie wydaje mi się że jest to niemożliwe, bo w Republice będzie już tylko mocniej promowany Nawrocki. A do wyborów jeszcze trochę

1

@Faro ale tymi jajami ośmiesza polską scenę polityczną

2

Te debaty wygrywa Stanowski, ale jako że nie jest poważnym kandydatem to trudno o nim tak mówić

0

@Bobo25 zorganizują 12 maja

0

@Mankind Jakubiak to wygląda jak supporter Nawrockiego, a nie kandydat

0

@FcPortoFan1999 nie, jest wiele tematów do przedyskutowania

3

Bardzo dobra decyzja Republiki o kolejnej debacie. Potrzeba ich jak najwięcej. 9 mają Rafał będzie w ogromnych tarapatach

9

No i pięknie jedzie Sławek, u wielu ludzi 60+ to pozostanie w głowie

31

Hołownia, chłopie, masz klub w Sejmie, możesz składać ustawy i je dawać pod głosowanie jako Marszałek Sejmu. Jak Tusk odrzuci to będzie wszystko jasne

2

Miało nie być ripost, totalnie wymknęła się z kontroli ta część debaty.
Hołownia i Mentzen obaj słabo. Klepią swoje frazesy

0

Hołownia w myśl zasady: my wygraliśmy więc inni morda w kubeł.

0

@Hosh ale przynajmniej niskie

15

Stanowski ora. Wygrywa debatę

1

Jest Rafau. To było pewne

0

@FcPortoFan1999 może po prostu Borek powinien gościnnie wystąpić w LidzePL? Tam by mógł wszystko sobie elegancko uplastycznić

1

@Kgorecki2500 Bez Wocha i Maciaka, ciekawe, wątpię, że nie dostali zaproszenia

0

@FcPortoFan1999 Borek oczywiście musi dorzucić swoje trzy grosze, mimo, że jest LigaPL. O Barcelonie nie będzie dużo bo LaLiga Bonita

0

@FcPortoFan1999 A nie mówiłem

0

@FcPortoFan1999 Adam Sławiński, Igor Lewczuk i Robert Podoliński. Creme della creme

0

Jutro w Mocy Futbolu (Borek): LegiaTV, coś o Lechu, LKE, bandycki faul Mbappe i zapewnianie, że Bernabeu już nie takie remontady widziało (nigdy nie odrobili trzech bramek w dwumeczu)

4

Cotygodniowy mood legiacks


0

@FcPortoFan1999 Liga a finał to co innego

1

@Torto najgorsze jest to że i tak mają pewny Puchar, bo Pogoń znowu zrobi Pogoń

8

@Danny Gaucho w myśl zasady: piłka może przejść, zawodnik nie

1

@FcPortoFan1999 Sporting Benfica w przedostatniej kolejce. Kino

0

Według sędziego Mpaypal walczył o piłkę. Ciekawa interpretacja.

1

Arouca zrobiła psikusa Benfice. Ajajaj

2

@FcPortoFan1999 xd. Ciekawe czy będzie w ogóle o coś ten mecz

3

Oczywista pora. Pierwszy Klasyk był w sobotę wieczorem, to teraz musieli zrobić pod Azję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?