barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@dzbanke nie ma to jak studiować 5 lat i nie obronić pracy magisterskiej.
4
@Encore w dodatku poszedł do TV która ogląda praktycznie tylko beton PiSowski. Pozyskanie tego elektoratu jest kluczowe by wejść do II tury.
Dla mnie wydaje mi się że jest to niemożliwe, bo w Republice będzie już tylko mocniej promowany Nawrocki. A do wyborów jeszcze trochę
1
@Faro ale tymi jajami ośmiesza polską scenę polityczną
2
Te debaty wygrywa Stanowski, ale jako że nie jest poważnym kandydatem to trudno o nim tak mówić
0
@Bobo25 zorganizują 12 maja
0
@Mankind Jakubiak to wygląda jak supporter Nawrockiego, a nie kandydat
0
@FcPortoFan1999 nie, jest wiele tematów do przedyskutowania
3
Bardzo dobra decyzja Republiki o kolejnej debacie. Potrzeba ich jak najwięcej. 9 mają Rafał będzie w ogromnych tarapatach
9
No i pięknie jedzie Sławek, u wielu ludzi 60+ to pozostanie w głowie
31
Hołownia, chłopie, masz klub w Sejmie, możesz składać ustawy i je dawać pod głosowanie jako Marszałek Sejmu. Jak Tusk odrzuci to będzie wszystko jasne
2
Miało nie być ripost, totalnie wymknęła się z kontroli ta część debaty.
Hołownia i Mentzen obaj słabo. Klepią swoje frazesy
0
Hołownia w myśl zasady: my wygraliśmy więc inni morda w kubeł.
0
@Hosh ale przynajmniej niskie
15
Stanowski ora. Wygrywa debatę
1
Jest Rafau. To było pewne
0
@FcPortoFan1999 może po prostu Borek powinien gościnnie wystąpić w LidzePL? Tam by mógł wszystko sobie elegancko uplastycznić
1
@Kgorecki2500 Bez Wocha i Maciaka, ciekawe, wątpię, że nie dostali zaproszenia
0
@FcPortoFan1999 Borek oczywiście musi dorzucić swoje trzy grosze, mimo, że jest LigaPL. O Barcelonie nie będzie dużo bo LaLiga Bonita
0
@FcPortoFan1999 A nie mówiłem
0
@FcPortoFan1999 Adam Sławiński, Igor Lewczuk i Robert Podoliński. Creme della creme
0
Jutro w Mocy Futbolu (Borek): LegiaTV, coś o Lechu, LKE, bandycki faul Mbappe i zapewnianie, że Bernabeu już nie takie remontady widziało (nigdy nie odrobili trzech bramek w dwumeczu)
4
Cotygodniowy mood legiacks
0
@FcPortoFan1999 Liga a finał to co innego
1
@Torto najgorsze jest to że i tak mają pewny Puchar, bo Pogoń znowu zrobi Pogoń
8
@Danny Gaucho w myśl zasady: piłka może przejść, zawodnik nie
1
@FcPortoFan1999 Sporting Benfica w przedostatniej kolejce. Kino
0
Według sędziego Mpaypal walczył o piłkę. Ciekawa interpretacja.
1
Arouca zrobiła psikusa Benfice. Ajajaj
2
@FcPortoFan1999 xd. Ciekawe czy będzie w ogóle o coś ten mecz
3
Oczywista pora. Pierwszy Klasyk był w sobotę wieczorem, to teraz musieli zrobić pod Azję