barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ta ćwiartka z Rapidem i Djurgarden jest śmieszna. Legia/Jagiellonia by zrobiły tam półfinał
1
@mekston ale w hali więc zobaczymy
0
@takisobiektos it's over
2
Brawo Legia. Wstydu nie ma
0
Tylko 1000 legiacks na trybunach. Czego się boją?
1
Kłopoty, kłopoty Rafała
0
@FcPortoFan1999 2 maja danie główne jeszcze
3
@Gibbon_FCB oni nigdy nie odrobili trzech bramek straty w dwumeczu, a wszyscy gadali jak to historia za nimi przemawia. Właśnie gówno a nie historia
1
@kuz + drugi sekstet byłby możliwy
2
Mam nadzieję, że już drugi raz rządowi nie będą się tak nakręcać na remontade bo było to żenujące i był to pokaz braku szacunku do wyniku Arsenalu
0
@Pin0chet finał w kwietniu jest od dobrych kilku lat. Głupota ale cóż zrobić
1
@blakkudium dobrze że 1 mecz w środę, nie wtorek
14
Real Madryt jest dzisiaj pośmiewiskiem
31
Napinać się cały tydzień i przegrać mecz. Gratulacje.
1
Pieniądze poszły na awans Realu. nie będzie tak, że znowu spowodują ból dupy i nie dadzą zarobić.
9
Jedna z tych środkowotygodniowych kolejek powinna byc rozegrana na początku sezonu gdzie było jeszcze więcej wolnego.
1
@Barca_Big_Moment bardzo ciekawe rozumowanie wsrod rządowych. Nie wiem jaki zachodzi ciąg przyczynowo-skutkowy między meczem BVB, a ich
0
@Encore AV nie jest przekonane co do wykupu. Jeżeli Fati by odszedł to zobaczymy czy nie byłaby znowu kręcona opcja Rashforda w Barcelonie
7
Szkoda, że Rashford nie przyszedł zimą. Baller
0
@Derean Tam było o krok od kompromitacji PSG. My jednak pewniej staliśmy
1
@FcPortoFan1999 Witam
7
Jutro albo rządowi to zrobią, albo będzie historyczne pęknięcie balona.
Jest wąska granica między pewnością siebie, a nieposzanowaniem rywala i twierdzeniem, że remontada jest czymś oczywistym.
0
@Bunk420 przy 3:1 awansują xD
0
@F3DO Bayern przez ich nieporadność w obronie
0
@Derean myślę, że w środę może być, jeżeli Real odpadnie z Arsenalem
1
No to dawać rewanż za 2010. Wątpię w Bayern mimo, że mają najmniej do nadrobienia z wszystkich ćwierćfinalistów.
Dwumecz z Interem to będzie endgame dla tego zespołu. Przegrać wstydem nie będzie.
0
Komentarz usunięty
0
@rado_Barca Real tak wygrywał LM w 2018, czy 2022, ciągle wydawało się że z lepszym to już na pewno odpadną, a potem nikt nie pamiętał o ich porażkach w rewanżach jak z Juve czy Chelsea. Bo wygrywali wszystko.
Nie mówię że tak będzie z Barceloną, ale mecz meczowi nie równy.
0
Najlepsze jest to, że też musiał się zrespić jakiś pigmentododatni w BVB i zrobił gola na 3:1. Pewnie zniknie na następne kilka miesięcy
0
Dzisiaj taki typowy awans Realu Madryt: wygrać 1. mecz, w rewanżu drżeć o awans, ale gol/karny z dupy ratuje Ci życie.
Bo różnica między nami, a Realem w ostatnich latach polegała na tym, że my w meczach jak w Rzymie czy na Anfield nie potrafiliśmy strzelić tego jednego jedynego gola. Real to robił jak z Juventusem, czy Chelsea.