1

Ta ćwiartka z Rapidem i Djurgarden jest śmieszna. Legia/Jagiellonia by zrobiły tam półfinał

1

@mekston ale w hali więc zobaczymy

0

@takisobiektos it's over

2

Brawo Legia. Wstydu nie ma

0

Tylko 1000 legiacks na trybunach. Czego się boją?

1

Kłopoty, kłopoty Rafała

0

@FcPortoFan1999 2 maja danie główne jeszcze

3

@Gibbon_FCB oni nigdy nie odrobili trzech bramek straty w dwumeczu, a wszyscy gadali jak to historia za nimi przemawia. Właśnie gówno a nie historia

1

@kuz + drugi sekstet byłby możliwy

2

Mam nadzieję, że już drugi raz rządowi nie będą się tak nakręcać na remontade bo było to żenujące i był to pokaz braku szacunku do wyniku Arsenalu

0

@Pin0chet finał w kwietniu jest od dobrych kilku lat. Głupota ale cóż zrobić

1

@blakkudium dobrze że 1 mecz w środę, nie wtorek

14

Real Madryt jest dzisiaj pośmiewiskiem

31

Napinać się cały tydzień i przegrać mecz. Gratulacje.

1

Pieniądze poszły na awans Realu. nie będzie tak, że znowu spowodują ból dupy i nie dadzą zarobić.

9

Jedna z tych środkowotygodniowych kolejek powinna byc rozegrana na początku sezonu gdzie było jeszcze więcej wolnego.

1

@Barca_Big_Moment bardzo ciekawe rozumowanie wsrod rządowych. Nie wiem jaki zachodzi ciąg przyczynowo-skutkowy między meczem BVB, a ich

0

@Encore AV nie jest przekonane co do wykupu. Jeżeli Fati by odszedł to zobaczymy czy nie byłaby znowu kręcona opcja Rashforda w Barcelonie

7

Szkoda, że Rashford nie przyszedł zimą. Baller

0

@Derean Tam było o krok od kompromitacji PSG. My jednak pewniej staliśmy

1

7

Jutro albo rządowi to zrobią, albo będzie historyczne pęknięcie balona.
Jest wąska granica między pewnością siebie, a nieposzanowaniem rywala i twierdzeniem, że remontada jest czymś oczywistym.

0

@Bunk420 przy 3:1 awansują xD

0

@F3DO Bayern przez ich nieporadność w obronie

0

@Derean myślę, że w środę może być, jeżeli Real odpadnie z Arsenalem

1

No to dawać rewanż za 2010. Wątpię w Bayern mimo, że mają najmniej do nadrobienia z wszystkich ćwierćfinalistów.
Dwumecz z Interem to będzie endgame dla tego zespołu. Przegrać wstydem nie będzie.

0

Komentarz usunięty

0

@rado_Barca Real tak wygrywał LM w 2018, czy 2022, ciągle wydawało się że z lepszym to już na pewno odpadną, a potem nikt nie pamiętał o ich porażkach w rewanżach jak z Juve czy Chelsea. Bo wygrywali wszystko.
Nie mówię że tak będzie z Barceloną, ale mecz meczowi nie równy.

0

Najlepsze jest to, że też musiał się zrespić jakiś pigmentododatni w BVB i zrobił gola na 3:1. Pewnie zniknie na następne kilka miesięcy

0

Dzisiaj taki typowy awans Realu Madryt: wygrać 1. mecz, w rewanżu drżeć o awans, ale gol/karny z dupy ratuje Ci życie.
Bo różnica między nami, a Realem w ostatnich latach polegała na tym, że my w meczach jak w Rzymie czy na Anfield nie potrafiliśmy strzelić tego jednego jedynego gola. Real to robił jak z Juventusem, czy Chelsea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?