barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Oby Lech nie zawiódł
0
Jutro Lech z Cracovią, zobaczymy, czy będzie przyjacielskie oddanie punktów w ramach walki o mistrza...
0
@JBgomeS Piastri luźno.
0
Między dwumeczem z Interem gramy wyjazd z Valladolid, które na 99,9% spadnie z ligi (kolejny mecz mają z Betisem wyjazd, jeżeli przegrają matematycznie stracą szansę), więc teoretycznie nie powinno być takiej walki jak z Leganes. Istotne w kwestii rotacji kadry.
1
@mekston Tylko GOAT mógł tego dokonać
1
Real Madryt wygrywa 5:1.
W rzutach rożnych.
0
@FcPortoFan1999 Madryt już raz wygrał więc tam może powalczyć jeszcze na względnej świeżości. Ale Rzym wydaje się nieosiągalny.
0
Carlitos nie da rady uciągnąć całego sezonu na mączce i w Rzymie (wątpię, że u siebie w Madrycie) może być szybko lotka tym bardziej, że nie broni tam punktów. Nawet Nadal w 2010 wygrywając wszystko odpuścił Barcelonę. Obrona 4000 pkt RG-Wimbledon to niesamowite wyzwanie.
1
Szkoda, bardzo szkoda, ew. Dwumecz z Interem mógłby być oknem wystawowym po ZP, a tak ucierpi i Lewy i cały zespół.
33
Miała być remontada w tym tygodniu no i jest. Ale w innym mieście
9
Piękne, cudowne. Nigdy nie wolno zwątpić. Jednak te 2 bramki zdobyte szybko były kluczowe. Brawo
0
Trzymamy kciuki jutro za Bilbao i tyle. Jest zniżka formy
0
Ostapenko? Końca nie widać.
1
@July_6_BcN babka ziemniaczana?
5
Nie no Bilbao luźno ich pojedzie.
1
Coś niesamowitego. United dzisiaj się odrodziło
5
z 2-0 na 2-4. U siebie. Grając dogrywkę w przewadze.
Coś obrzydliwego.
8
Jedni wygrywają z Realem, drudzy przegrywają z Legią
0
Bilbao ładnie. Może pukną rządowych
1
Ta ćwiartka z Rapidem i Djurgarden jest śmieszna. Legia/Jagiellonia by zrobiły tam półfinał
1
@mekston ale w hali więc zobaczymy
0
@takisobiektos it's over
2
Brawo Legia. Wstydu nie ma
0
Tylko 1000 legiacks na trybunach. Czego się boją?
1
Kłopoty, kłopoty Rafała
0
@FcPortoFan1999 2 maja danie główne jeszcze
3
@Gibbon_FCB oni nigdy nie odrobili trzech bramek straty w dwumeczu, a wszyscy gadali jak to historia za nimi przemawia. Właśnie gówno a nie historia
1
@kuz + drugi sekstet byłby możliwy
2
Mam nadzieję, że już drugi raz rządowi nie będą się tak nakręcać na remontade bo było to żenujące i był to pokaz braku szacunku do wyniku Arsenalu
0
@Pin0chet finał w kwietniu jest od dobrych kilku lat. Głupota ale cóż zrobić