0

@FcPortoFan1999 Oby Lech nie zawiódł

0

Jutro Lech z Cracovią, zobaczymy, czy będzie przyjacielskie oddanie punktów w ramach walki o mistrza...

0

@JBgomeS Piastri luźno.

0

Między dwumeczem z Interem gramy wyjazd z Valladolid, które na 99,9% spadnie z ligi (kolejny mecz mają z Betisem wyjazd, jeżeli przegrają matematycznie stracą szansę), więc teoretycznie nie powinno być takiej walki jak z Leganes. Istotne w kwestii rotacji kadry.

1

@mekston Tylko GOAT mógł tego dokonać

1

Real Madryt wygrywa 5:1.
W rzutach rożnych.

0

@FcPortoFan1999 Madryt już raz wygrał więc tam może powalczyć jeszcze na względnej świeżości. Ale Rzym wydaje się nieosiągalny.

0

Carlitos nie da rady uciągnąć całego sezonu na mączce i w Rzymie (wątpię, że u siebie w Madrycie) może być szybko lotka tym bardziej, że nie broni tam punktów. Nawet Nadal w 2010 wygrywając wszystko odpuścił Barcelonę. Obrona 4000 pkt RG-Wimbledon to niesamowite wyzwanie.

1

Szkoda, bardzo szkoda, ew. Dwumecz z Interem mógłby być oknem wystawowym po ZP, a tak ucierpi i Lewy i cały zespół.

33

Miała być remontada w tym tygodniu no i jest. Ale w innym mieście

9

Piękne, cudowne. Nigdy nie wolno zwątpić. Jednak te 2 bramki zdobyte szybko były kluczowe. Brawo

0

Trzymamy kciuki jutro za Bilbao i tyle. Jest zniżka formy

0

Ostapenko? Końca nie widać.

1

@July_6_BcN babka ziemniaczana?

5

Nie no Bilbao luźno ich pojedzie.

1

Coś niesamowitego. United dzisiaj się odrodziło

5

z 2-0 na 2-4. U siebie. Grając dogrywkę w przewadze.
Coś obrzydliwego.

8

Jedni wygrywają z Realem, drudzy przegrywają z Legią

0

Bilbao ładnie. Może pukną rządowych

1

Ta ćwiartka z Rapidem i Djurgarden jest śmieszna. Legia/Jagiellonia by zrobiły tam półfinał

1

@mekston ale w hali więc zobaczymy

0

@takisobiektos it's over

2

Brawo Legia. Wstydu nie ma

0

Tylko 1000 legiacks na trybunach. Czego się boją?

1

Kłopoty, kłopoty Rafała

0

@FcPortoFan1999 2 maja danie główne jeszcze

3

@Gibbon_FCB oni nigdy nie odrobili trzech bramek straty w dwumeczu, a wszyscy gadali jak to historia za nimi przemawia. Właśnie gówno a nie historia

1

@kuz + drugi sekstet byłby możliwy

2

Mam nadzieję, że już drugi raz rządowi nie będą się tak nakręcać na remontade bo było to żenujące i był to pokaz braku szacunku do wyniku Arsenalu

0

@Pin0chet finał w kwietniu jest od dobrych kilku lat. Głupota ale cóż zrobić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?