12

@Kgorecki2500 no i prawidłowo

1

@BorzyKrzys no ona glowup przeszła w tej kampanii

0

@Pedri16Future Hübner to ponoć konto jakiegoś polityka PiS, lizodupa Kaczdogana i każdego jego decyzji

0

@BorzyKrzys szkoda że nie żymianizacja

0

Wybierz pokój. Głosuj na Maciaka


8

@SeWo77 populizm to gadanie że wystarczy dosypać pieniędzy do NFZ i będzie git

0

@michal26 ja mam wrażenie że te debaty są za długie żeby tutaj był wyraźny zwycięzca.

1

@PatrychoO będą jeszcze trzy co najmniej: wPolsce, Republika zapowiedziała kolejna 9 maja i 12 maja główna debata w TVP

2

Zandberg w porównaniu do Lewicy Czarzastego i Biejat nie epatuje tak sprawami LGBT i aborcja, ale dotyka rzeczywistych problemów ludzi, w tym mlodych. Dlatego przoduje z Mentzenem wsrod 18-29 i są też na papierze dziwne przepływy Mentzen-Zandberg

9

Mi się podoba to że Polacy wreszcie mogli usłyszeć kilka słów prawdy o zbrodniczym państwu Izrael. Oczywiście skowyt elyt przewidywalny

2

Hołownia Piłatem. Dobre porównanie

8

Nawrocki to tak się zakiwał z tym podatkiem katastralnym w tej kampanii że szok zd

2

O księżach pedofilach tak jak najbardziej, ale jak ktoś ruszy temat państwa położonego w Palestynie to oburzenie xD

5

Szef BBN mówi prawdę o polskiej armii, a Trzaskowski oburzony że porusza się ten temat.
Jest zakaz mówienia prawdy w państwie PO

4

Trzaskowski orany od początku

3

@Pedri16Future Lewandowski, Raphinha, Kounde... Koncertowo by sobie zniszczyli kariery w Chelsea

0

@FcPortoFan1999 z kim tam Pogoń Siedlce ma takie dymy?

11

@blakkudium Okropne

0

"Jawor" w sojuszu z Wrocławskim Śląskiem wypowiada wojnę 3 maja Zagłębiowi Lubin.


0

@FcPortoFan1999 Fajnie jakby Zverev wygrał

2

Roland-Garros. Tik-tak


0

@FcPortoFan1999 czy Hamburg dokonał fuzji z niemieckim odpowiednikiem Amici Wronki?

0

@FcPortoFan1999 No to nie jest Mistrzem. Chyba że wystarczy być raz zgłoszonym do meczu ligowego

0

@FcPortoFan1999 a ten Mis(c)iura to chociaż minutę zagrał w tym sezonie żeby dostawał medal? xd

0

@FcPortoFan1999 Pewne jest jedynie to że Porto nie zagra w lidze fraudów 25/26

0

@DolMac zabezpieczenie przed atakami DDOS które były na stronę w ostatnich dniach

0

@FcPortoFan1999 dobrze wiesz jak to jest z Twoimi predykcjamk

0

@fart wolisz X-kom? Xd

2

Radom = Warszawa = Legia

0

@FcPortoFan1999 niee, skończ, żadnych przewidywań!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?