barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Kgorecki2500 no i prawidłowo
1
@BorzyKrzys no ona glowup przeszła w tej kampanii
0
@Pedri16Future Hübner to ponoć konto jakiegoś polityka PiS, lizodupa Kaczdogana i każdego jego decyzji
0
@BorzyKrzys szkoda że nie żymianizacja
0
Wybierz pokój. Głosuj na Maciaka
8
@SeWo77 populizm to gadanie że wystarczy dosypać pieniędzy do NFZ i będzie git
0
@michal26 ja mam wrażenie że te debaty są za długie żeby tutaj był wyraźny zwycięzca.
1
@PatrychoO będą jeszcze trzy co najmniej: wPolsce, Republika zapowiedziała kolejna 9 maja i 12 maja główna debata w TVP
2
Zandberg w porównaniu do Lewicy Czarzastego i Biejat nie epatuje tak sprawami LGBT i aborcja, ale dotyka rzeczywistych problemów ludzi, w tym mlodych. Dlatego przoduje z Mentzenem wsrod 18-29 i są też na papierze dziwne przepływy Mentzen-Zandberg
9
Mi się podoba to że Polacy wreszcie mogli usłyszeć kilka słów prawdy o zbrodniczym państwu Izrael. Oczywiście skowyt elyt przewidywalny
2
Hołownia Piłatem. Dobre porównanie
8
Nawrocki to tak się zakiwał z tym podatkiem katastralnym w tej kampanii że szok zd
2
O księżach pedofilach tak jak najbardziej, ale jak ktoś ruszy temat państwa położonego w Palestynie to oburzenie xD
5
Szef BBN mówi prawdę o polskiej armii, a Trzaskowski oburzony że porusza się ten temat.
Jest zakaz mówienia prawdy w państwie PO
4
Trzaskowski orany od początku
3
@Pedri16Future Lewandowski, Raphinha, Kounde... Koncertowo by sobie zniszczyli kariery w Chelsea
0
@FcPortoFan1999 z kim tam Pogoń Siedlce ma takie dymy?
11
@blakkudium Okropne
0
"Jawor" w sojuszu z Wrocławskim Śląskiem wypowiada wojnę 3 maja Zagłębiowi Lubin.
0
@FcPortoFan1999 Fajnie jakby Zverev wygrał
2
Roland-Garros. Tik-tak
0
@FcPortoFan1999 czy Hamburg dokonał fuzji z niemieckim odpowiednikiem Amici Wronki?
0
@FcPortoFan1999 No to nie jest Mistrzem. Chyba że wystarczy być raz zgłoszonym do meczu ligowego
0
@FcPortoFan1999 a ten Mis(c)iura to chociaż minutę zagrał w tym sezonie żeby dostawał medal? xd
0
@FcPortoFan1999 Pewne jest jedynie to że Porto nie zagra w lidze fraudów 25/26
0
@DolMac zabezpieczenie przed atakami DDOS które były na stronę w ostatnich dniach
0
@FcPortoFan1999 dobrze wiesz jak to jest z Twoimi predykcjamk
0
@fart wolisz X-kom? Xd
2
Radom = Warszawa = Legia
0
@FcPortoFan1999 niee, skończ, żadnych przewidywań!!