0

@Piotrek1993 albo są pewni że i tak wygrają, w ten czy inny sposób

0

@FcPortoFan1999 otóż to

1

Wiele klątw się kończy, ale szczecińska jeszcze trwa.

0

Koniec. Celta eleganck rozłożone nogi

4

Araujo na LO i niech się ściga z Dumfriesem

2

@tbas tak, to ten sam

33

Madryt wzywa posiłki....

3

@VeVoS pod warunkiem, że RM jutro wygra. Jeżeli stracą punkty to wtedy wystarczy wygrana w Klasyku

0

6 i 11 maja.
Endgame.

0

@BorzyKrzys Karol Leclerc i jego gust *klękam*

2

7 punktów.
Jutro Celta odbiera to co zostało jej zabrane.

0

@FcPortoFan1999 a ta dwucyfrowka z 56 to Legia wygrana 12-0 z Wisłą Kraków

1

Pięknie dzisiaj Leszek. A X-kom przy zielonym stoliku przepychany do mistrza. Zobaczymy czy wygra futbol cholera jasna

0

@FcPortoFan1999 ostatnia dwucyfrówka na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w 1956 roku. Ale już nie zdążą

0

@tbas grają u siebie

1

Zakończył w momencie kontry i nie dał czerwa. żołnierz już na rozkaz

8

W Eleven retransmisja z strumyka i komentarza nie wyłączyli. Zdarza się

2

Szkoda że Lipsk to wypuścił. Byłby potencjał na popularne jaja

1

@DonAndrzejos ponoć Bearman lepszy xd

4

Brawo dla Legii za bardzo dobry finał. Pogoń wiadomo co

3

To koniec dla Pogonii

1

Zero tituli. Do zobaczenia za rok

0

Barca - Villarreal w niedzielę 18 maja o 19:00. Idealnie przed exit pollami

2

@FcPortoFan1999 zamknięte bramy wejściowe, pyskówka z POlicją

0

Kibice Legii mają problem z wejściem na stadion na pół godziny przed rozpoczęciem meczu.

1

@tristan87 słychać strzały, więc nie wiadomo

0

Doszło do pierwszych starć pod Narodowym


0

@FcPortoFan1999 A Pogoń przystępuje z zero tituli. Jak żyć?

0

@Eklerek a oni już wszystko chyba zaplanowali pod premierę miesiąc wcześniej.

2

Dla mnie oczywiste z tej wypowiedzi jest to, że Szczęsny zagra z Interem i Realem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?