barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotrek1993 albo są pewni że i tak wygrają, w ten czy inny sposób
0
@FcPortoFan1999 otóż to
1
Wiele klątw się kończy, ale szczecińska jeszcze trwa.
0
Koniec. Celta eleganck rozłożone nogi
4
Araujo na LO i niech się ściga z Dumfriesem
2
@tbas tak, to ten sam
33
Madryt wzywa posiłki....
3
@VeVoS pod warunkiem, że RM jutro wygra. Jeżeli stracą punkty to wtedy wystarczy wygrana w Klasyku
0
6 i 11 maja.
Endgame.
0
@BorzyKrzys Karol Leclerc i jego gust *klękam*
2
7 punktów.
Jutro Celta odbiera to co zostało jej zabrane.
0
@FcPortoFan1999 a ta dwucyfrowka z 56 to Legia wygrana 12-0 z Wisłą Kraków
1
Pięknie dzisiaj Leszek. A X-kom przy zielonym stoliku przepychany do mistrza. Zobaczymy czy wygra futbol cholera jasna
0
@FcPortoFan1999 ostatnia dwucyfrówka na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w 1956 roku. Ale już nie zdążą
0
@tbas grają u siebie
1
Zakończył w momencie kontry i nie dał czerwa. żołnierz już na rozkaz
8
W Eleven retransmisja z strumyka i komentarza nie wyłączyli. Zdarza się
2
Szkoda że Lipsk to wypuścił. Byłby potencjał na popularne jaja
1
@DonAndrzejos ponoć Bearman lepszy xd
4
Brawo dla Legii za bardzo dobry finał. Pogoń wiadomo co
3
To koniec dla Pogonii
1
Zero tituli. Do zobaczenia za rok
0
Barca - Villarreal w niedzielę 18 maja o 19:00. Idealnie przed exit pollami
2
@FcPortoFan1999 zamknięte bramy wejściowe, pyskówka z POlicją
0
Kibice Legii mają problem z wejściem na stadion na pół godziny przed rozpoczęciem meczu.
1
@tristan87 słychać strzały, więc nie wiadomo
0
Doszło do pierwszych starć pod Narodowym
0
@FcPortoFan1999 A Pogoń przystępuje z zero tituli. Jak żyć?
0
@Eklerek a oni już wszystko chyba zaplanowali pod premierę miesiąc wcześniej.
2
Dla mnie oczywiste z tej wypowiedzi jest to, że Szczęsny zagra z Interem i Realem.