5

PILNE
Kuba Borek pocisnął swojego ojca pod najnowszym poście na IG:
Mati Borek: W mieście Benzemy, zastanawiam się, w którą stronę podąża Real. #rozkminki #real #benzema #klasyk
Kuba Borek: W stronę przeciwną od Barcelony ????! #viscabarca❤️????

4

@etobzyk kogo obchodzi już ten wtorek? Mistrza trzeba zaklepać i patrzymy w przyszłość.

0

@Majkel34 zdecydowanie najlepszy sezon od 2014/15. W 2016 ćwierćfinał LM, a nie półfinał. W 2019 przegrana z Valencią w finale CdR

1

Ciekawe czy Boraldo jutro będzie w Mocy Futbolu czy znowu jakiś "wyjazd" xdd

0

@Wojciech123 moralne zwycięstwo Legii

2

@BorzyKrzys Zondacrypto "Arena" i ch... xDDD Ten klub to taki dramat

5

Lata mijają, świętowanie "Pichichi" w Madrycie znowu będzie główną atrakcją na koniec sezonu
https://pbs.twimg.com/media/CFT1_GsW0AA0NcE.jpg

4

@fotohobby 5 bramka była pięknym podsumowaniem, ale Madryt nie mógłby przełknąć dwóch manit w sezonie

0

@Herato 2 pkt musimy zdobyć. Czyli 2 remisy. Przy jednym remisie i 2 porażkach RM redukuje stratę: -5, -2, +1

3

Dobrze że wygraliśmy bo Ernandez Ernandez przebił Marcinioka z Holendrami xDDD Co za skandaliczne sędziowanie. Jprdl.

4

Araujo chyba jest skończony, Vini i Mbappe z przodu a Flick wpuścił prof. Christensena.

1

@Sysia11 Christensen zamiast Araujo w Mediolanie i gramy o LM

1

Trudno wygrać mecz bez bramkarza, ale Wojtek ładna obrona na wagę utrzymania zwycięstwa i mistrza w 90 minucie. Nie było spalonego

0

ŻOŁNIERZ co się starał! Śmietnik zamiast serca żeby odwołać piątą bramkę!
KOCHAM TĘ DRUŻYNĘ! NIKT NAM NIE WYRWIE TEGO MISTRZA!

3

2008. Queens + Wimbledon vs peak Federer
2010. Red Grand Slam.
2013. Summer Grand Slam.
TOP 1 on clay. TOP 5 on hard. TOP 10 on grass.


1

Wałęsa powiedział, że jak Trzaskowski przegra to będzie wojna domowa.
Mnie przekonał.

2

18 maja. Infinity War.
1 czerwca. Endgame.

3

Pogoń Siedlce w walce o niemożliwe. Utrzymanie wciąż możliwe.

1

ŁKS Łódź wygrał dzisiaj nie tylko na boisku. Udane natarcie pod Śląskim.


4

@Messibestplayerintheworld Dokładnie. Infantino już jasno się wyraził przed rewanżem kto ma wygrać.

1

Pakistan nieźle się ośmieszył tą wymianą ognia z Indiami. Ale mają atomówki więc nic im nie zrobisz na poważnie.
Teraz wyobraźcie sobie w jakiej sytuacji byłaby Rosja gdyby Polska, jak Pakistan, nawet w momencie porażek na froncie, mogłaby uderzyć atomowo na Rosję. Taki odpowiednik izraelskiej opcji Samsona. To całkowicie zmienia optykę potencjalnej wojny. Ale wielcy tego świata nigdy na to nam pozwolą.

2

@mekston jedynym w tourze który może go zatrzymać na RG jest Alcaraz. A Carlitos musiałby wskoczyć na swój prime poziom. Ewentualnie Zverev jakby znowu grał jak z Nadalem w 2022. Djoković to prędzej Wimbledon

1

@Criss18Barca Ma zrobić swoje, czyli wygrać mistrzostwo Polski. :)

1

@takisobiektos Federer 2006 mode

14

Jagiellonia uratowała futbol polski. Leszku, zrób swoje.

0

@RC28 popularni Los Negros :)

0

@mekston ciekawe czy zagra w Strasbourgu tydzień przed RG. Przy tylu wczesnych lotkach z turniejów chyba nie ma sensu czekać tylko do RG bez poważnej gry

1

@A4ron bez przesady, nawet Seles po wiele gorszym zdarzeniu pozbierała się i wygrała jeszcze szlema. Zbyt hermetyczne środowisko mentalne powoduje że nie ma dostępu do Igi nikt, kto mógłby jej pomóc i obiektywnie stwierdzić przyczyny problemów

0

@A4ron W normalnej relacji Daria już by dawno poleciała, ale tam jest coś osobistego co ją łączy z Igą. A to jest bardzo złe...

0

W Rzymie klapa, nie ma powodu by w Paryżu było inaczej. Czy kolejna przerwa coś da? Potem trawa, a z takim serwisem to można już myśleć o US Open Swing. I tak sezon przeleci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?