barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
PILNE
Kuba Borek pocisnął swojego ojca pod najnowszym poście na IG:
Mati Borek: W mieście Benzemy, zastanawiam się, w którą stronę podąża Real. #rozkminki #real #benzema #klasyk
Kuba Borek: W stronę przeciwną od Barcelony ????! #viscabarca❤️????
4
@etobzyk kogo obchodzi już ten wtorek? Mistrza trzeba zaklepać i patrzymy w przyszłość.
0
@Majkel34 zdecydowanie najlepszy sezon od 2014/15. W 2016 ćwierćfinał LM, a nie półfinał. W 2019 przegrana z Valencią w finale CdR
1
Ciekawe czy Boraldo jutro będzie w Mocy Futbolu czy znowu jakiś "wyjazd" xdd
0
@Wojciech123 moralne zwycięstwo Legii
2
@BorzyKrzys Zondacrypto "Arena" i ch... xDDD Ten klub to taki dramat
5
Lata mijają, świętowanie "Pichichi" w Madrycie znowu będzie główną atrakcją na koniec sezonu
https://pbs.twimg.com/media/CFT1_GsW0AA0NcE.jpg
4
@fotohobby 5 bramka była pięknym podsumowaniem, ale Madryt nie mógłby przełknąć dwóch manit w sezonie
0
@Herato 2 pkt musimy zdobyć. Czyli 2 remisy. Przy jednym remisie i 2 porażkach RM redukuje stratę: -5, -2, +1
3
Dobrze że wygraliśmy bo Ernandez Ernandez przebił Marcinioka z Holendrami xDDD Co za skandaliczne sędziowanie. Jprdl.
4
Araujo chyba jest skończony, Vini i Mbappe z przodu a Flick wpuścił prof. Christensena.
1
@Sysia11 Christensen zamiast Araujo w Mediolanie i gramy o LM
1
Trudno wygrać mecz bez bramkarza, ale Wojtek ładna obrona na wagę utrzymania zwycięstwa i mistrza w 90 minucie. Nie było spalonego
0
ŻOŁNIERZ co się starał! Śmietnik zamiast serca żeby odwołać piątą bramkę!
KOCHAM TĘ DRUŻYNĘ! NIKT NAM NIE WYRWIE TEGO MISTRZA!
3
2008. Queens + Wimbledon vs peak Federer
2010. Red Grand Slam.
2013. Summer Grand Slam.
TOP 1 on clay. TOP 5 on hard. TOP 10 on grass.
1
Wałęsa powiedział, że jak Trzaskowski przegra to będzie wojna domowa.
Mnie przekonał.
2
18 maja. Infinity War.
1 czerwca. Endgame.
3
Pogoń Siedlce w walce o niemożliwe. Utrzymanie wciąż możliwe.
1
ŁKS Łódź wygrał dzisiaj nie tylko na boisku. Udane natarcie pod Śląskim.
4
@Messibestplayerintheworld Dokładnie. Infantino już jasno się wyraził przed rewanżem kto ma wygrać.
1
Pakistan nieźle się ośmieszył tą wymianą ognia z Indiami. Ale mają atomówki więc nic im nie zrobisz na poważnie.
Teraz wyobraźcie sobie w jakiej sytuacji byłaby Rosja gdyby Polska, jak Pakistan, nawet w momencie porażek na froncie, mogłaby uderzyć atomowo na Rosję. Taki odpowiednik izraelskiej opcji Samsona. To całkowicie zmienia optykę potencjalnej wojny. Ale wielcy tego świata nigdy na to nam pozwolą.
2
@mekston jedynym w tourze który może go zatrzymać na RG jest Alcaraz. A Carlitos musiałby wskoczyć na swój prime poziom. Ewentualnie Zverev jakby znowu grał jak z Nadalem w 2022. Djoković to prędzej Wimbledon
1
@Criss18Barca Ma zrobić swoje, czyli wygrać mistrzostwo Polski. :)
1
@takisobiektos Federer 2006 mode
14
Jagiellonia uratowała futbol polski. Leszku, zrób swoje.
0
@RC28 popularni Los Negros :)
0
@mekston ciekawe czy zagra w Strasbourgu tydzień przed RG. Przy tylu wczesnych lotkach z turniejów chyba nie ma sensu czekać tylko do RG bez poważnej gry
1
@A4ron bez przesady, nawet Seles po wiele gorszym zdarzeniu pozbierała się i wygrała jeszcze szlema. Zbyt hermetyczne środowisko mentalne powoduje że nie ma dostępu do Igi nikt, kto mógłby jej pomóc i obiektywnie stwierdzić przyczyny problemów
0
@A4ron W normalnej relacji Daria już by dawno poleciała, ale tam jest coś osobistego co ją łączy z Igą. A to jest bardzo złe...
0
W Rzymie klapa, nie ma powodu by w Paryżu było inaczej. Czy kolejna przerwa coś da? Potem trawa, a z takim serwisem to można już myśleć o US Open Swing. I tak sezon przeleci.