1

@FcPortoFan1999 Cracovia!!!! Brawo

0

@FcPortoFan1999 o ludzie...

6

Niedźwiedź sporządził listę zwierząt, które chce zjeść.
Oczywiście dowiedziały się o tym zwierzęta z lasu i wpadły w panikę.
Nazajutrz do niedźwiedzia przyszedł jeleń i pyta:
- Niedźwiedziu, jestem na liście?
- Tak.
- No tak, rozumiem. Słuchaj, daj mi jeden dzień, żebym pożegnał się z rodziną. A potem mnie zjesz.
Niedźwiedź się zgodził i zjadł jelenia dopiero na drugi dzień.

Jako następny przyszedł wilk i pyta:
- Niedźwiedziu, czy jestem na liście?
- Jak najbardziej.
- Ojej, straszne. Słuchaj, pozwol mi żyć jeszcze jeden dzień, a ja pożegnam się z najbliższymi. A potem mnie zjesz.
I znowu ugodowy niedźwiedź zjadł swoją ofiarę dopiero na drugi dzień.


Potem do niedźwiedzia przyszedł zajączek i pyta:
- Słuchaj, czy jestem na liście?
- Tak, jesteś.
- A nie mógłbyś mnie skreślić?
- Nie ma sprawy.

2

Sparta Rotterdam nie istnieje. PSV idzie po mistrza. Koszmar Ajaxu.

2

Gaśnice idą w ruch w całej Polsce...

1

Zabiorę Cię na dziką plażę...

0

Teoria z wpływem pogody ma chyba sens tylko do miast, na Śląsku i w Małopolsce najwyższa frekwencja na południu tych województw gdzie od rana leje.

24

Czynny prokurator w III RP sugeruje dziennikarzowi śledczemu, że powinien zastopować z swoją pracą żeby nie zaszkodzić sobie i swojej rodzinie.
Chore.


5

Fenomenalny gol Cristiano Jr.


4

Mossad w wielu krajach Europy wynajmuje ludzi do wykupu kart SIM i potem dzieją się takie cuda przy głosowaniu widzów.

4

To jest po prostu hańba że ktoś w Polsce głosował na Izrael. Albo to robota Mossadu

1

Kolejna kompromitacja Polski, ale co się ponapinali to ich xd

0

Po północy, a Ci nawet nie zaczęli liczyć xdd

1

Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce. Mecz o wszystko. Prawie jak finał Ligi Mistrzów.

0

@HarveySpecter no i dobrze, że pada, mogło być trochę cieplej, ale deszczu trzeba

0

Mogłeś mieć wszystko w Barcelonie

3

@Encore matury skończone, prime powraca

1

@Rhaan 24/25 ofc

0

@Sysia11 Saddam Huijsen i terrorball Alonso

17

Gamper w Szwajcarii by fajnie siadł. Ogólnie tęskno za presezonami w Europie, ale kasa nie ta.

1

Obejrzałem spoty wyborcze w TVP. Stanowskiego chyba najlepszy, Senyszyn też niezły, a główni kandydaci bez szału. Mentzen tylko z negatywnym przekazem antyPO. Trzaskowski z ciekawym pomysłem, ale wmawianie kitu o jakimś "Tanim prądzie" czy "Szczelnej granicy" to słaby żart. Zandberg zdecydowanie zbyt długi spot i bez odpowiedniej dynamiki.

3

@MOLESTA to jest w ogóle chore że tak ją zaatakowano. W koszulce Barcelony była czy co? Ale i tak tego nic nie tłumaczy

6

19 lat i 1 dzień temu doszło do szoku.


0

@Damiain myślę, że po presezonie znowu będzie mocny na jesień. Pytanie co z wiosną. Dla 37 letniego napastnika to normalne że całego sezonu nie da się przejechać na wysokim poziomie

1

W Chiringuito madryccy akolici już się odpalają, że w "normalnej" piłce nożnej Barcelona po tym sezonie byłaby zdegradowana

7

2008:
Real - 31 mistrzostw
Barcelona - 18 mistrzostw
Bilans: -13

2025:
Real - 36 mistrzostw
Barcelona - 28 mistrzostw
Bilans: -8

4

Dzisiaj Athletic Bilbao zagwarantował sobie miejsce w Lidze Mistrzów. Gratulacje dla Ernesto i ekipy

1

@Romario87 oni ledwo stoją, a KMŚ mają wygrać loool.

4

@Matan_Zajcev to pierwszy krajowy tryplet w historii, w 08/09, 14/15 czy 15/16 nie udawało się. W 15/16 przegraliśmy SPH z Bilbao, w 17/18 był dublet ale przegrany SPH z Realem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?