barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
W normalnym kraju 11 kwietnia byłby końcem Rafała Trzaskowskiego w wyborach.
2
Był czerwony Ramos. Jest tęczowy Rafał.
7
Ruch Dobrobytu i Pokoju. Przy nich Braun jest antyrosyjski.
7
Jakubiaka nie chcą wpuścić. Grubo
4
@michal26 Trzaskowski
2
Stan na 20:18: Trzaskowski się zakiwał. I to jest piękne
2
@kamiVeB gada jak polityk opozycyjny bo ten rząd nic z tego nie realizuje
0
@Kozinho. On się za bardzo napina. Tutaj są przegrani, a w sumie przegrany w postaci Trzaskowskiego
0
@Starrk ale tutaj przynajmniej jest więcej kandydatów niż dwóch
2
@MesQueUnClub96 top gdyby nie to że od 1.5 roku wspiera rząd Tuska
3
@Starrk w TVN jest ustawka Trzaskowskiego a nie debata
0
Ja tam do III RP nie ma mam już żadnych oczekiwań, więc pośmiać przynajmniej się można.
11
Sensyszn jedzie do Końskich na debatę w TVP xDDD
0
@michal26 z II strony, kto tam będzie? Tylko przedstawiciele Bandy Czworga, czyli coś z czym Konfa walczy. Mentzen najwidoczniej nie chce tego legitymizować. Poza tym największym przegranym tego cyrku będzie Trzaskowski
0
@Destroyer_of_Worlds ale będzie w poniedziałek w debacie + jeszcze miesiąc do wyborów + powinna być jeszcze debata 12 maja w TVP z wszystkimi
0
@fart jest Hołownia który może wrócić do gry w ciągu kilku dni. Chodzi mi o to że może przejąć elektorat Trzaskowskiego
14
@Kgorecki2500 Trudna sytuacja, bo też wypięcie się na te setki ludzi którzy przychodzą na jego spotkania i zaplanowali np. już czas też jest słabe. To nie jest Biejat na którą przychodzi 10 ludzi i nie ma różnicy czy będzie czy nie
0
@Pressinho w 2020 nie będąc w TVP przed II tura przegrał w ten sposób debatę i wybory
0
@fart o wyborze w II turze zdecydują niezdecydowani. A takie rzeczy wpływają na wynik wyborów. Hołownia i Biejat de facto legitymizują w tej sytuacji Republikę i zaczną się pytania czego się boi Trzaskowski? Bo jakoś Tusk w 2023 potrafił przyjść do Rachonia
9
No i to będzie wielka klapa wizerunkowa Trzaskowskiego jeżeli on będzie sam z TVN i TVP, a Nawrocki, Hołownia, Biejat, może Mentzen będą w Republice.
1
PR rządowych jest niewiarygodny
0
@Comentateiro ciekawe czy będzie życie po @MesQueUnClub96
1
@Popitek12 Górnik Zabrze, GKS Katowice
0
@FcPortoFan1999 Liga Dziadów UEFA
0
@FcPortoFan1999 Nic dziwnego. Szkoda, że nie z Polonią
0
@FcPortoFan1999 z kim mają zgodę Siedlczanie?
0
@FcPortoFan1999 i Pogoni Siedlce
0
@MessiSuarezNeymar zaraz się zlecą decyzyjni xd
3
Zejdźcie z boiska. Czarny czwartek dla polskiego futbolu.
1
@Hosh Perez to wie