10

W normalnym kraju 11 kwietnia byłby końcem Rafała Trzaskowskiego w wyborach.

2

Był czerwony Ramos. Jest tęczowy Rafał.

7

Ruch Dobrobytu i Pokoju. Przy nich Braun jest antyrosyjski.

7

Jakubiaka nie chcą wpuścić. Grubo

4

@michal26 Trzaskowski

2

Stan na 20:18: Trzaskowski się zakiwał. I to jest piękne

2

@kamiVeB gada jak polityk opozycyjny bo ten rząd nic z tego nie realizuje

0

@Kozinho. On się za bardzo napina. Tutaj są przegrani, a w sumie przegrany w postaci Trzaskowskiego

0

@Starrk ale tutaj przynajmniej jest więcej kandydatów niż dwóch

2

@MesQueUnClub96 top gdyby nie to że od 1.5 roku wspiera rząd Tuska

3

@Starrk w TVN jest ustawka Trzaskowskiego a nie debata

0

Ja tam do III RP nie ma mam już żadnych oczekiwań, więc pośmiać przynajmniej się można.

11

Sensyszn jedzie do Końskich na debatę w TVP xDDD

0

@michal26 z II strony, kto tam będzie? Tylko przedstawiciele Bandy Czworga, czyli coś z czym Konfa walczy. Mentzen najwidoczniej nie chce tego legitymizować. Poza tym największym przegranym tego cyrku będzie Trzaskowski

0

@Destroyer_of_Worlds ale będzie w poniedziałek w debacie + jeszcze miesiąc do wyborów + powinna być jeszcze debata 12 maja w TVP z wszystkimi

0

@fart jest Hołownia który może wrócić do gry w ciągu kilku dni. Chodzi mi o to że może przejąć elektorat Trzaskowskiego

14

@Kgorecki2500 Trudna sytuacja, bo też wypięcie się na te setki ludzi którzy przychodzą na jego spotkania i zaplanowali np. już czas też jest słabe. To nie jest Biejat na którą przychodzi 10 ludzi i nie ma różnicy czy będzie czy nie

0

@Pressinho w 2020 nie będąc w TVP przed II tura przegrał w ten sposób debatę i wybory

0

@fart o wyborze w II turze zdecydują niezdecydowani. A takie rzeczy wpływają na wynik wyborów. Hołownia i Biejat de facto legitymizują w tej sytuacji Republikę i zaczną się pytania czego się boi Trzaskowski? Bo jakoś Tusk w 2023 potrafił przyjść do Rachonia

9

No i to będzie wielka klapa wizerunkowa Trzaskowskiego jeżeli on będzie sam z TVN i TVP, a Nawrocki, Hołownia, Biejat, może Mentzen będą w Republice.

1

PR rządowych jest niewiarygodny

0

@Comentateiro ciekawe czy będzie życie po @MesQueUnClub96

1

@Popitek12 Górnik Zabrze, GKS Katowice

0

@FcPortoFan1999 Liga Dziadów UEFA

0

@FcPortoFan1999 Nic dziwnego. Szkoda, że nie z Polonią

0

@FcPortoFan1999 z kim mają zgodę Siedlczanie?

0

@FcPortoFan1999 i Pogoni Siedlce

0

@MessiSuarezNeymar zaraz się zlecą decyzyjni xd

3

Zejdźcie z boiska. Czarny czwartek dla polskiego futbolu.

1

@Hosh Perez to wie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?