barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mitch_Atleta prawdę napisał
0
@Ryoumen No to mówię, że z kolegami.
4
Szymon Marciniak z kolegami przepchał już w tym roku Legię Warszawa i Real Madryt.
Gratuluję, zacne grono.
A pamiętacie jak P$G przepchał z Newcastle? Smród się ciągnie za naszym łysym towarem eksportowym.
1
@JordiAlbion rozstawienia nie mają wpływu na rewanże u siebie w 1/4 i 1/2.
0
@Eklerek ważniejsza w tym dwumeczu będzie obrona Arsenalu niż atak, z przodu coś strzelą tak czy siak
4
@Hosh jedyne wytłumaczenie na oczywistą pomyłkę to to, że VAR ma dostęp do jakichś czujników w piłce i widzieli że był kontakt z stopą dwukrotnie. Na ostatnich MŚ piłka miała taki czujnik, a też nie wiem czy nie jest on wykorzystywany do półautomatycznego spalonego
0
Znowu jeden dzień meczowy o wiele lepszy od drugiego. Ale Realu i Barcelony nie mogli dać w jednym dniu, Bayernu i BVB pewnie też.
3
@Oskar00 Plus też taki że Real nie może się skupić tylko na lidze, a zdrowotnie to wydaje się że połowa piłkarzy w każdej chwili może wylecieć przez kontuzje.
1
Te podwójne dotknięcie to karma za karnego Messiego na MŚ (z Francją?). Tam też mega kontrowersja i chyba nawet bardziej ewidentne przewinienie niż teraz.
4
Kij już z Alvarezem, Llorente się nie podpala i karne byłyby grane dalej. Oblak też kompromitująca próba obrony strzału Rudigera.
To się musiało tak skończyć, wydaje mi się, że Simeone nie chciał na siłę dopychać meczu do karnych i dlatego Atleti się otworzyło w dogrywce. Mieli kilka okazji i żadnej nie wykorzystali.
0
@Ilka Inter przejdzie Bayern. Fajnie jakby udało się ogarnąć rewanż za 2010...
3
Szkoda mi Atletico i ich kibiców, teraz takie coś przeżyć na własnym stadionie. Ale gra na karne to był błąd. Mieli swoje sytuacje by to zamknąć w 120 minutach, z drugiej strony do tlenu podpiął ich Vinicius zmarnowanym karnym, tak to by nie było tematu.
0
Żenada. Hańba dla futbolu, że ten klub dalej się tak ślizga.
Z drugiej strony ATM musiało to zamknąć w 120 minutach.
4
Courtois im to wygra.
0
Real awansuje i tak
0
@FcPortoFan1999 Czesiek !
2
@tomek8756 jesteśmy na Ty z Mateuszem.
0
Borek dzisiaj taka podnieta PSG jak Barcelona Flicka nigdy. Widać, że rządowy
0
Holger Rune.
1
@Who_you_mam dajcie marzyć ludzie
1
Real out dzisiaj i w walce o ZP zostają nasi, Ousmane Dembele oraz JE Julian Alvarez.
11
@Cvzx Bayer się skończył
0
Piłkarsko dalej gra drużyna o wiele lepsza. LFC typowy przykład drużyny, która się przegrzała. Ligę doturlają tak czy siak.
Ale niesmak jest. PSG - Real w półfinale, trochę rzyg.
3
@Gibbon_FCB Projekt City jest lepiej prowadzony, osoba Pepa dużo robi, ale PSG kojarzy się bardziej z wydawaniem pieniędzy w błoto.
0
@Popitek12 P$G ofc
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@michal26 IMO nie będzie żadnej wymiany Nawrockiego
0
@Kgorecki2500 Fritza szkoda, bo wydaje się rozsądnym gościem.
1
@Eklerek Zobaczymy co pokaże na RG i Wimbledonie. Ale szczególnie jak na Wimbledonie wyleci przed półfinałem to plotki o emeryturze pewnie przyspiesza. A pozycja w rankingu też będzie coraz niższa i szans na cakewalki praktycznie zero
4
Federer 37 lat - finał Indian Wells, zwycięstwo Miami.
Djoković 37 lat - lotka w 2R z "Boticiem", Miami ???