0

@Mitch_Atleta prawdę napisał

0

@Ryoumen No to mówię, że z kolegami.

4

Szymon Marciniak z kolegami przepchał już w tym roku Legię Warszawa i Real Madryt.
Gratuluję, zacne grono.
A pamiętacie jak P$G przepchał z Newcastle? Smród się ciągnie za naszym łysym towarem eksportowym.

1

@JordiAlbion rozstawienia nie mają wpływu na rewanże u siebie w 1/4 i 1/2.

0

@Eklerek ważniejsza w tym dwumeczu będzie obrona Arsenalu niż atak, z przodu coś strzelą tak czy siak

4

@Hosh jedyne wytłumaczenie na oczywistą pomyłkę to to, że VAR ma dostęp do jakichś czujników w piłce i widzieli że był kontakt z stopą dwukrotnie. Na ostatnich MŚ piłka miała taki czujnik, a też nie wiem czy nie jest on wykorzystywany do półautomatycznego spalonego

0

Znowu jeden dzień meczowy o wiele lepszy od drugiego. Ale Realu i Barcelony nie mogli dać w jednym dniu, Bayernu i BVB pewnie też.

3

@Oskar00 Plus też taki że Real nie może się skupić tylko na lidze, a zdrowotnie to wydaje się że połowa piłkarzy w każdej chwili może wylecieć przez kontuzje.

1

Te podwójne dotknięcie to karma za karnego Messiego na MŚ (z Francją?). Tam też mega kontrowersja i chyba nawet bardziej ewidentne przewinienie niż teraz.

4

Kij już z Alvarezem, Llorente się nie podpala i karne byłyby grane dalej. Oblak też kompromitująca próba obrony strzału Rudigera.
To się musiało tak skończyć, wydaje mi się, że Simeone nie chciał na siłę dopychać meczu do karnych i dlatego Atleti się otworzyło w dogrywce. Mieli kilka okazji i żadnej nie wykorzystali.

0

@Ilka Inter przejdzie Bayern. Fajnie jakby udało się ogarnąć rewanż za 2010...

3

Szkoda mi Atletico i ich kibiców, teraz takie coś przeżyć na własnym stadionie. Ale gra na karne to był błąd. Mieli swoje sytuacje by to zamknąć w 120 minutach, z drugiej strony do tlenu podpiął ich Vinicius zmarnowanym karnym, tak to by nie było tematu.

0

Żenada. Hańba dla futbolu, że ten klub dalej się tak ślizga.
Z drugiej strony ATM musiało to zamknąć w 120 minutach.

4

Courtois im to wygra.

0

Real awansuje i tak

0

@FcPortoFan1999 Czesiek !

2

@tomek8756 jesteśmy na Ty z Mateuszem.

0

Borek dzisiaj taka podnieta PSG jak Barcelona Flicka nigdy. Widać, że rządowy

0

Holger Rune.


1

@Who_you_mam dajcie marzyć ludzie

1

Real out dzisiaj i w walce o ZP zostają nasi, Ousmane Dembele oraz JE Julian Alvarez.

11

@Cvzx Bayer się skończył

0

Piłkarsko dalej gra drużyna o wiele lepsza. LFC typowy przykład drużyny, która się przegrzała. Ligę doturlają tak czy siak.

Ale niesmak jest. PSG - Real w półfinale, trochę rzyg.

3

@Gibbon_FCB Projekt City jest lepiej prowadzony, osoba Pepa dużo robi, ale PSG kojarzy się bardziej z wydawaniem pieniędzy w błoto.

0

@Popitek12 P$G ofc

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@michal26 IMO nie będzie żadnej wymiany Nawrockiego

0

@Kgorecki2500 Fritza szkoda, bo wydaje się rozsądnym gościem.

1

@Eklerek Zobaczymy co pokaże na RG i Wimbledonie. Ale szczególnie jak na Wimbledonie wyleci przed półfinałem to plotki o emeryturze pewnie przyspiesza. A pozycja w rankingu też będzie coraz niższa i szans na cakewalki praktycznie zero

4

Federer 37 lat - finał Indian Wells, zwycięstwo Miami.
Djoković 37 lat - lotka w 2R z "Boticiem", Miami ???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?