barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Telewizja Republika zebrała 1/3 koniecznej kwoty na zakup wozu transmisyjnego, tj. około 1 800 000 zł.
1
@mekston Tsitsi zmienił rakietę i wraca. Murowany faworyt w MC
1
Ostatnia porażka Alcaraza w Indian Wells. Goku Nadal...
https://x.com/tennis_lol/status/1763633618025664672
8
@Destroyer_of_Worlds Myślę, że gdyby Eriksen zmarł to mecz nie byłby kontynuowany. Z drugiej strony specyfika takich turniejów jak EURO tak na prawdę nie pozwala na przełożenie meczów (zakładamy, że dzień lub dwa to byłoby za mało dla piłkarzy)
4
Życie w zespole nie ogranicza się do piłkarzy i pierwszego trenera, którzy są widoczni najczęściej w TV czy mediach społecznościowych. Piłkarze mają codzienne kontakty z wieloma różnymi pracownikami klubu i jedną z tych osób był śp. lekarz. Nic dziwnego, że nastąpiła taka reakcja zawodników, tym bardziej, że śmierć była tak nagła.
0
@BorzyKrzys JE Max Allegri, lubię bardzo.
1
iShowSpeed strzelił tyle samo bramek z otwartej gry na Wembley co Cristiano?
1
Conceincao musi wylecieć. AC Milan znajduje się w bardzo złej sytuacji, po mistrzostwie i półfinale LM wraca straszny marazm.
3
W programach typu postaw na milion czy milionerzy już dawno powinno dojść do zwiększenia stawki, którą można wygrać. Nie ma nawet co porównywać jakie możliwości dawał milion złotych 15 lat temu, a jakie teraz
2
Kościół. Szkoła. Strzelnica.
5
10 pkt straty w lidze beduinów? To wina Tuska. Dobranoc
https://x.com/generatorspermy/status/1876284420174606751
3
@Cule2013 Cillessen niedoceniany
2
@macio_944 Ładny hologram. POzdrawiam
1
Dwa rogaliki marcińskie i tej kiełbaski trochę jeszcze
29
@VegetaPolska pierwsza ofiara tuskowego szkolenia wojskowego
2
@BezglutenowyPedri skoro nie będzie obowiązkowe to co? Z drugiej strony uważam, że to może być wstęp do powrotu do "poboru"
0
@barteq żona odchodzi, prime nadchodzi
5
Legia dostała w Molde, ale potrafiła się zrewanżować i w 2. połowie Molde też dostało w Molde. Pięknie
1
@Popitek12 Ribery matuidi giroud
1
Czyli jednak Legia dostaje w Molde.
23
@Roobo Chciałbym żeby Tusk lub Kaczyński chociaż raz w roku tak wyszli do ludzi
2
To dla Ciebie, @MesQueUnClub96 :3
1
@ObiwanKenobi największe wątpliwości mam co do jego szybkości i ogólnej motoryki. Może być dobrym zmiennikiem kiedy drużyna siedzi nisko na dupie w obronie jak wczoraj, ale w większości przypadków Balde nie zastąpi pod tym względem
0
@FcPortoFan1999 Czyli Molde nie da w Molde.
1
A jutro Legia dostanie w Molde?
3
@Encore Janek lubi grzmieć
0
@mekston Dla mnie umarł po odejściu GOATa w zeszłym roku, ale trzeba żyć dalej.
19
Nie byłoby tego zwycięstwa Barcelony gdyby nie wkład Czesława Michniewicza w rozwój taktyki "laga na Robercika". Dzięki, Czesiek!
1
@Szalik liczy się to co na stronie UEFY, a tam nie ma żółtej
5
Bez Carrerasa w rewanżu, spora strata dla Benfici