barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
IMO ta atmosfera na Allianz trochę overrated jest, jedno i to samo śpiewają przez pół godziny.
0
@MesQueUnClub96 0 titles więc jak lepszy niż Bublik
5
To jest kompromitacja Tsitsipasa, gość ledwo stoi na korcie, gorzej niż Thiem w finale USO.
0
@Popitek12 Raonić lol
0
Mateusz Borek: mam swoje zdanie nt. sędziowania w meczu Barca - Rayo.
Zdanie to nie zostało przedstawione aby "nie rozpalić czatu".
5
@Solenya Medjedović typowy Serb
1
@Huck Proste, w I turze upewnić się, że Trzaskowski wchodzi do II tury, żeby Mentzen miał prościej wygrać niż z Nawrockim;p
1
Atlanta koniec. @Popitek12 w euforii
2
@okiemtypera_lucaxx95 Ale PiS wpuścił w aferze wizowej. PO sobie nieźle ustawiło narrację, zawsze mogą odbić, że to nie ich wina tylko PiSu. A kto tam będzie weryfikował kiedy dany imigrant przybył do Polski.
0
@mekston rewanż u siebie więc luźniej. Jednakże na De Kuip trzeba uważać
2
Feyenoord zagra z Interem lub Arsenalem.
6
@LOPEZ16 Milan jednak nie tak dawno mistrzostwo Włoch i półfinał LM. United o wiele większy upadek, poza tym MU ma o wiele więcej kasy
1
Nie przegrywaliśmy z Beretem w wieku 37 lat
1
@MesQueUnClub96 To przykre.
0
Djoković przyznał, że ma skurcze w brzuchu przed meczami
0
@Encore Nieoficjalnie zakończył karierę.
0
@MesQueUnClub96 Beret spoko no i przystojny
1
@MesQueUnClub96 No bo to klasowy tenisista jak gra na swoim poziomie?
6
@Mitch_Atleta to co wymieniłeś to ważne aspekty jeżeli chodzi o planowanie rodziny, ale prawda jest taka, że niska dzietność wynika przede wszystkim z zmian kulturowych, wygody życia, priorytetyzacji kariery, czy nawet podróży. Z tym państwo nic nie może zrobić.
5
Propaganda podsycana przez Real Madryt może doprowadzić do tragedii.
0
@A4ron zmieniałeś limity, że to w ogóle przeszło?
5
@MessiSuarezNeymar Mecz, który wygrał Realowi LM
1
Karny jest jak sędzia gwiźnie
0
@Encore Mimo wszystko na 20 bramek tylko 3 z karnych więc niedużo
0
@FcPortoFan1999 zobaczymy czy syn pójdzie w jego ślady.
0
@FcPortoFan1999 poeta słowa
3
@ikar34 W umysłach starych ludzi w Polsce występuje system dwupartyjny, czyli albo jesteś za PiS, albo za PO. Nie ma nic pomiędzy. Tym ludziom, ze względu na światopogląd, czy propagandę w telewizji, bliżej do PiS, więc będą ich popierać bez względu na przekręty. Dlaczego? Ponieważ druga strona (PO) nie jest wg nich lepsza, a światopoglądowo się nie zgadzają. Jakąkolwiek krytykę PiS postrzegają jako przyznanie racji PO, czy poparcie dla Tuska, co jest absolutnie dla nich nieakceptowalne.
Tak wygląda rzeczywistość III RP.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
2017, 36 lat. WTF
0
Game recognizes game. Carlitos x Fonseca