0

IMO ta atmosfera na Allianz trochę overrated jest, jedno i to samo śpiewają przez pół godziny.

0

@MesQueUnClub96 0 titles więc jak lepszy niż Bublik

5

To jest kompromitacja Tsitsipasa, gość ledwo stoi na korcie, gorzej niż Thiem w finale USO.

0

@Popitek12 Raonić lol

0

Mateusz Borek: mam swoje zdanie nt. sędziowania w meczu Barca - Rayo.

Zdanie to nie zostało przedstawione aby "nie rozpalić czatu".

5

@Solenya Medjedović typowy Serb

1

@Huck Proste, w I turze upewnić się, że Trzaskowski wchodzi do II tury, żeby Mentzen miał prościej wygrać niż z Nawrockim;p

1

Atlanta koniec. @Popitek12 w euforii

2

@okiemtypera_lucaxx95 Ale PiS wpuścił w aferze wizowej. PO sobie nieźle ustawiło narrację, zawsze mogą odbić, że to nie ich wina tylko PiSu. A kto tam będzie weryfikował kiedy dany imigrant przybył do Polski.

0

@mekston rewanż u siebie więc luźniej. Jednakże na De Kuip trzeba uważać

2

Feyenoord zagra z Interem lub Arsenalem.

6

@LOPEZ16 Milan jednak nie tak dawno mistrzostwo Włoch i półfinał LM. United o wiele większy upadek, poza tym MU ma o wiele więcej kasy

1

Nie przegrywaliśmy z Beretem w wieku 37 lat


1

@MesQueUnClub96 To przykre.

0

Djoković przyznał, że ma skurcze w brzuchu przed meczami

0

@Encore Nieoficjalnie zakończył karierę.

0

@MesQueUnClub96 Beret spoko no i przystojny

1

@MesQueUnClub96 No bo to klasowy tenisista jak gra na swoim poziomie?

6

@Mitch_Atleta to co wymieniłeś to ważne aspekty jeżeli chodzi o planowanie rodziny, ale prawda jest taka, że niska dzietność wynika przede wszystkim z zmian kulturowych, wygody życia, priorytetyzacji kariery, czy nawet podróży. Z tym państwo nic nie może zrobić.

5

Propaganda podsycana przez Real Madryt może doprowadzić do tragedii.

0

@A4ron zmieniałeś limity, że to w ogóle przeszło?

5

@MessiSuarezNeymar Mecz, który wygrał Realowi LM

1

Karny jest jak sędzia gwiźnie

0

@Encore Mimo wszystko na 20 bramek tylko 3 z karnych więc niedużo

0

@FcPortoFan1999 zobaczymy czy syn pójdzie w jego ślady.

0

@FcPortoFan1999 poeta słowa

3

@ikar34 W umysłach starych ludzi w Polsce występuje system dwupartyjny, czyli albo jesteś za PiS, albo za PO. Nie ma nic pomiędzy. Tym ludziom, ze względu na światopogląd, czy propagandę w telewizji, bliżej do PiS, więc będą ich popierać bez względu na przekręty. Dlaczego? Ponieważ druga strona (PO) nie jest wg nich lepsza, a światopoglądowo się nie zgadzają. Jakąkolwiek krytykę PiS postrzegają jako przyznanie racji PO, czy poparcie dla Tuska, co jest absolutnie dla nich nieakceptowalne.

Tak wygląda rzeczywistość III RP.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

2017, 36 lat. WTF


0

Game recognizes game. Carlitos x Fonseca


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?