barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston w ATP chyba nie ma turnieju clay indoor, w WTA jest Stuttgart
3
Tsitsipas 0-11. Chore
0
@Popitek12 Będzie ćwierćfinał w Madrycie
3
Dzisiaj straty punktów Rakowa, Śląska, Legii, Realu, Borussi i Bayeru.
Futbol wygrał.
2
Mamy to, wygrać jutro!!!!
0
Nie przebierał w środkach Reinildo
5
Barcelona by tu dzisiaj orała Real z kontry tak jak w Arabii, Atletico nie potrafi wyjść z kontrą
0
@partymaker no ale Djokovicia i potem jeszcze Zvereva w finale pokonał. Chory run
0
@FcPortoFan1999 w końcu więcej tituli niż w Szczecinie!
1
@mekston w 1 meczu miał Hubert match point
0
@FcPortoFan1999 Gliwice to nie jest łatwy teren dla Legii
0
@FcPortoFan1999 Dobrze zrobił Piast, brawo!
1
@partymaker Zobaczymy pod koniec sezonu co ugra w Tourze. Kibicuje mu, no ale to jeszcze nie jest poziom Alcaraza. 18 letni Carlitos pokonywał Nadala i Djokovicia back-to-back
1
@mekston i mentalnie z Tommym Paulem
3
@MesQueUnClub96 Miło że wspierasz największy talent w tenisie obecnie
1
@Popitek12 Wam się oczy otworzą jak Hubertowi się zamkną
3
Brawo Carlitos, brawo Hubert. Pozytywny mecz dla obu tenisistów, Carlitos po tytuł!!!
1
Przełączamy na Huberta Hieronima Hurkacza, czyli popularnego Triple-H
0
@michal26 Lakers bez Doncicia. Dziwnie to brzmi
10
Jak Haaland teraz nie strzeli chociaż jakiegoś dubletu z Realem mającym taka obronę to jest skończony.
4
Piękny karny JE Juliana Alvareza
3
"Ronaldo oczami Borka". Rzutem na taśmę mamy polskiego faworyta do Oscara.
1
@Encore Tylko Triple-H mógł to zrobić
6
Huuubert, nie poddawaj się! Huuubert!
1
Lechia i Śląsk w 1. Lidze. Co za czas by żyć
0
@partymaker a trochę poważniej to polecam pojechać na Mazury i tam popróbować ryb z jezior, zarówno smażone jak i wędzone. Nic lepszego nie ma. Sieja, lin, węgorz, sielawki, sandacz
0
@partymaker nie ma lepszej ryby niż karp na święta. I teraz wszyscy w ryk
0
@MesQueUnClub96 a to tak się bawisz
0
@Andi18 a tę asystę pamiętam. Kapitalnie się tam zachował Cristiano, bardzo dobre podanie, altruistyczne zachowanie jak na opaskę kapitana i GOATa przystało.
0
@MesQueUnClub96 500tka i duży tytuł xdddddddd