1

@mekston w ATP chyba nie ma turnieju clay indoor, w WTA jest Stuttgart

3

Tsitsipas 0-11. Chore


0

@Popitek12 Będzie ćwierćfinał w Madrycie

3

Dzisiaj straty punktów Rakowa, Śląska, Legii, Realu, Borussi i Bayeru.
Futbol wygrał.

2

Mamy to, wygrać jutro!!!!

0

Nie przebierał w środkach Reinildo

5

Barcelona by tu dzisiaj orała Real z kontry tak jak w Arabii, Atletico nie potrafi wyjść z kontrą

0

@partymaker no ale Djokovicia i potem jeszcze Zvereva w finale pokonał. Chory run

0

@FcPortoFan1999 w końcu więcej tituli niż w Szczecinie!

1

@mekston w 1 meczu miał Hubert match point

0

@FcPortoFan1999 Gliwice to nie jest łatwy teren dla Legii

0

@FcPortoFan1999 Dobrze zrobił Piast, brawo!

1

@partymaker Zobaczymy pod koniec sezonu co ugra w Tourze. Kibicuje mu, no ale to jeszcze nie jest poziom Alcaraza. 18 letni Carlitos pokonywał Nadala i Djokovicia back-to-back

1

@mekston i mentalnie z Tommym Paulem

3

@MesQueUnClub96 Miło że wspierasz największy talent w tenisie obecnie

1

@Popitek12 Wam się oczy otworzą jak Hubertowi się zamkną

3

Brawo Carlitos, brawo Hubert. Pozytywny mecz dla obu tenisistów, Carlitos po tytuł!!!

1

Przełączamy na Huberta Hieronima Hurkacza, czyli popularnego Triple-H

0

@michal26 Lakers bez Doncicia. Dziwnie to brzmi

10

Jak Haaland teraz nie strzeli chociaż jakiegoś dubletu z Realem mającym taka obronę to jest skończony.

4

Piękny karny JE Juliana Alvareza

3

"Ronaldo oczami Borka". Rzutem na taśmę mamy polskiego faworyta do Oscara.

1

@Encore Tylko Triple-H mógł to zrobić

6

Huuubert, nie poddawaj się! Huuubert!

1

Lechia i Śląsk w 1. Lidze. Co za czas by żyć

0

@partymaker a trochę poważniej to polecam pojechać na Mazury i tam popróbować ryb z jezior, zarówno smażone jak i wędzone. Nic lepszego nie ma. Sieja, lin, węgorz, sielawki, sandacz

0

@partymaker nie ma lepszej ryby niż karp na święta. I teraz wszyscy w ryk

0

@MesQueUnClub96 a to tak się bawisz

0

@Andi18 a tę asystę pamiętam. Kapitalnie się tam zachował Cristiano, bardzo dobre podanie, altruistyczne zachowanie jak na opaskę kapitana i GOATa przystało.

0

@MesQueUnClub96 500tka i duży tytuł xdddddddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?