barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosFCB11 nie, są rozstawienia. Losowanie dotyczy jedynie tego kto gra rewanż u siebie
0
@ROBSSSON czego? Drabinka jest potencjalnie ustalona. Jedynie w 1/4 i dalej losowanie będzie który zespół zagra rewanż u siebie
1
Potencjalni rywale Barcelony w ćwierćfinale: Lille/Aston Villa/Borussia/Atalanta/Sporting/Club Brugge.
2
Real w 1/8 wpada na Atletico lub Leverkusen. Zabrakło im 2? goli żeby wpaść w 1/8 na Lille/Aston Ville.
2
To porażka Milanu dała RM 50% szans na City, gdyby Milan wyrównał to RM grałby na Feyenoordu/Juventus
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Remis miał być i jest, szkoda że i tak Atalanta poza top 8.
0
@MesQueUnClub96 szkoda jednak tego zwycięstwa PSV
0
@pt9 mówimy o sporcie czysto
3
Nie ma różnicy między 1. A 2. Miejscem. Obie drużyny grają na jeden z zespołów z miejsc 15-18.
0
@mekston PSG w 1/8 jednak
0
@yoli nie, gra z 15-18
0
Liverpool strzelać i wywalic nam PSG
1
David z Lille to najlepsza opcja na atak w lecie.
0
@MesQueUnClub96 Liverpool strzelił kolejną
0
@MesQueUnClub96 Juventus beznadziejny, a City zależy
0
@MesQueUnClub96 Oprócz PSG to bardzo przyjemnie
2
Żewłakow podpity?
2
Jedno z najbardziej wyczekiwanych sportowych wydarzeń XXI wieku. 8 lat temu:
1
@MesQueUnClub96 nie będzie
0
You've got to be kidding me...
https://x.com/AllezRoger23/status/1884347746145927457
0
@FcPortoFan1999 trzeba się podkładać Trumpistom
0
@Popitek12 pod mostem
0
@MesQueUnClub96
2
Ale byłby łogień teraz w mediach III RP gdyby takie nagranie wyszło do sieci. Starsza pani zdecydowanie wyprzedziła swój czas. W sumie ta młodsza babka też nie lepsza. "Moherowy berecik kwalifikujący się na odstrzał". Kino.
1
@MesQueUnClub96 no niestety ale tak jest. Trzaskowski to dramat, Nawrocki może się wyrobi
9
@MesQueUnClub96 Nawrocki jest słaby, ale Trzaskowski jest jeszcze gorszy
7
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 Celnie, ale wiadomo, że chodzi o dzieci niepracujących rodziców.
3
@MesQueUnClub96 To ogólnie wygląda jak świetny sposób na pranie pieniędzy, ale wykluczmy to. Po prostu PiSowski beton to ok. 25% Polaków mających prawa wyborcze.