barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie będzie żadnej ligi. Real gra gówno z lepszymi zespołami, ale punktuje z tymi Leganesami, czy Getafetafami. To możliwe, że wystarczy do wygrania ligi jeżeli Atletico zaliczy typowy dla siebie meltdown na wiosnę.
W tym momencie musielibyśmy zacząć wygrywać praktycznie wszystko, co raczej nie będzie łatwe jeżeli drużyna dojdzie do późnych faz w PK i LM
1
Ligi nie wygramy w tym sezonie. Skupmy się na pucharach
0
@Aqualitek w sezonie pandemicznym doszli do 1/4 LE z tego co pamiętam. Wyrzucili Ajax m.in.
0
Łysy sędziuje. Ale to będzie kino.
3
@D10SLEO Kompromitacja za kompromitacją. Rafał w 2020 to był całkowicie inny kandydat
1
@BorzyKrzys Szkoda.
0
@D10SLEO już na wiosnę ostatnią dawał oznaki, że coś może z niego być. Przestawienie go na LS było punktem zwrotnym w jego karierze. A Flick po prostu mu zaufał
15
@BorzyKrzys To jest po prostu żenujące i sztuczne. Kto kupuje ich nagłą ekscytację Zenkiem po 8 latach wyśmiewania chociażby Sylwestra od Kurskiego?
KO i ich akolici mają zerowy pomysł na kampanię. I na Polskę.
1
@GigiAmoroso Djoković - Alcaraz, a reszta to trochę żart. Same cakewalki
1
2025 rok a tenisiści lat 90. są wyjaśniani albo przez dziadków z lat 80. albo już przez młodych urodzonych w XXI wieku.
Fritz, hahaha...
1
@July_6_BcN mój szacunek i ludzi z Dębicy!
1
@July_6_BcN TAK!!!!
0
@arasz1819 nie
@macio_944 pierwsza litera git, ale nie nazwiska
@MesQueUnClub96 No właśnie nie "nikt", kilka lat temu poszło to w viral jako część dłuższego monologu
0
Po południu nikt nie odpowiedział na zagadkę, gramy dalej
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15211012#comment-15211012
0
@MesQueUnClub96 https://en.wikipedia.org/wiki/Equal_Rights_Amendment
Oczywiście już na wikipedii angielskiej wjechała wersja, że ratyfikacja poprawki jest wątpliwa, kilkanaście minut temu było jasno powiedziane, że nie jest ratyfikowana
2
@NeroTFP1 przyszły all-time great
1
Na koniec kadencji Biden postanowił zabawić się w dyktatora i jednostronnie zadeklarować jako obowiązującą 28. poprawkę do Konstytucji USA. Na impeachment już zabraknie czasu...
0
@Popitek12 ten moment kiedy TV era się zakończyła i Cristiano znowu jest GOATem
0
Kto wypowiedział te słowa:
I na koniec co? Tak, kasa, dinero, to się okazało jakby najważniejsze.
14
Dla mnie to trochę wygląda tak, że Flick, dbając o morale drużyny, w październiku postawił na Peñe, dając Szczęsnemu kilkanaście tygodni na powrót do pełnej dyspozycji. Jak tylko pojawiły się mecze pucharowe, to Flick znalazł naturalną wymówkę na podmiankę w bramce. Nie zdziwiłbym się gdyby to było od dawna zaplanowane.
2
@mekston dobrze dla Carlitos
6
Mecz Real Madryt - RB Salzburg za tydzień skomentuje Biden i Mielcar.
Kino.
54
Bardzo dobry tytuł, koniec patyczkowania się, to jest po prostu gigantyczny skandal!
22
Trzeciego i czwartego gola zdobyli zawodnicy, których nie powinno być na boisku. W ostatnich dwóch meczach 4 piłkarzy rządowych powinno wylecieć z boiska.
Umiejętności nie ma, ale jest chamstwo i korupcja.
7
Celta Vigo powinna zejść z boiska. Nie da się grać przeciwko całemu systemowi polityczno-sędziowskemu.
3
Lizali, lizali i się dolizali. Skandaliczny mecz.
0
Z Superpucharem Europy się pożegnałeś HAHAHAHAHA
2
2025 rok, a w losową czwartkową noc człowiek słucha Bidena na majku i jego hatewatch, coś pięknego
1
Santiago Bernabeu dodatkową areną na trwające Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej!
3
Valverde czerwo i bez. Trzecie escandalo