0

Nie będzie żadnej ligi. Real gra gówno z lepszymi zespołami, ale punktuje z tymi Leganesami, czy Getafetafami. To możliwe, że wystarczy do wygrania ligi jeżeli Atletico zaliczy typowy dla siebie meltdown na wiosnę.
W tym momencie musielibyśmy zacząć wygrywać praktycznie wszystko, co raczej nie będzie łatwe jeżeli drużyna dojdzie do późnych faz w PK i LM

1

Ligi nie wygramy w tym sezonie. Skupmy się na pucharach

0

@Aqualitek w sezonie pandemicznym doszli do 1/4 LE z tego co pamiętam. Wyrzucili Ajax m.in.

0

Łysy sędziuje. Ale to będzie kino.

3

@D10SLEO Kompromitacja za kompromitacją. Rafał w 2020 to był całkowicie inny kandydat

1

@BorzyKrzys Szkoda.

0

@D10SLEO już na wiosnę ostatnią dawał oznaki, że coś może z niego być. Przestawienie go na LS było punktem zwrotnym w jego karierze. A Flick po prostu mu zaufał

15

@BorzyKrzys To jest po prostu żenujące i sztuczne. Kto kupuje ich nagłą ekscytację Zenkiem po 8 latach wyśmiewania chociażby Sylwestra od Kurskiego?
KO i ich akolici mają zerowy pomysł na kampanię. I na Polskę.

1

@GigiAmoroso Djoković - Alcaraz, a reszta to trochę żart. Same cakewalki

1

2025 rok a tenisiści lat 90. są wyjaśniani albo przez dziadków z lat 80. albo już przez młodych urodzonych w XXI wieku.

Fritz, hahaha...

1

@July_6_BcN mój szacunek i ludzi z Dębicy!

1

@July_6_BcN TAK!!!!

0

@arasz1819 nie
@macio_944 pierwsza litera git, ale nie nazwiska
@MesQueUnClub96 No właśnie nie "nikt", kilka lat temu poszło to w viral jako część dłuższego monologu

0

Po południu nikt nie odpowiedział na zagadkę, gramy dalej
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15211012#comment-15211012

0

@MesQueUnClub96 https://en.wikipedia.org/wiki/Equal_Rights_Amendment
Oczywiście już na wikipedii angielskiej wjechała wersja, że ratyfikacja poprawki jest wątpliwa, kilkanaście minut temu było jasno powiedziane, że nie jest ratyfikowana

2

@NeroTFP1 przyszły all-time great

1

Na koniec kadencji Biden postanowił zabawić się w dyktatora i jednostronnie zadeklarować jako obowiązującą 28. poprawkę do Konstytucji USA. Na impeachment już zabraknie czasu...


0

@Popitek12 ten moment kiedy TV era się zakończyła i Cristiano znowu jest GOATem

0

Kto wypowiedział te słowa:
I na koniec co? Tak, kasa, dinero, to się okazało jakby najważniejsze.

14

Dla mnie to trochę wygląda tak, że Flick, dbając o morale drużyny, w październiku postawił na Peñe, dając Szczęsnemu kilkanaście tygodni na powrót do pełnej dyspozycji. Jak tylko pojawiły się mecze pucharowe, to Flick znalazł naturalną wymówkę na podmiankę w bramce. Nie zdziwiłbym się gdyby to było od dawna zaplanowane.

2

@mekston dobrze dla Carlitos

6

Mecz Real Madryt - RB Salzburg za tydzień skomentuje Biden i Mielcar.
Kino.

54

Bardzo dobry tytuł, koniec patyczkowania się, to jest po prostu gigantyczny skandal!

22

Trzeciego i czwartego gola zdobyli zawodnicy, których nie powinno być na boisku. W ostatnich dwóch meczach 4 piłkarzy rządowych powinno wylecieć z boiska.
Umiejętności nie ma, ale jest chamstwo i korupcja.

7

Celta Vigo powinna zejść z boiska. Nie da się grać przeciwko całemu systemowi polityczno-sędziowskemu.

3

Lizali, lizali i się dolizali. Skandaliczny mecz.

0

Z Superpucharem Europy się pożegnałeś HAHAHAHAHA

2

2025 rok, a w losową czwartkową noc człowiek słucha Bidena na majku i jego hatewatch, coś pięknego

1

Santiago Bernabeu dodatkową areną na trwające Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej!

3

Valverde czerwo i bez. Trzecie escandalo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?