barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czajka90 a co mamy robić?
1
Zverev zakończy historię. @Popitek12
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To koniec, to koniec
0
Szkoda Carlitosa. Australia nie jest mu dana. Ale jeszcze ma czas. Jak Rafa GOAT
0
Łamiesz Go!!!!!
1
Jak doprowadzi do 5. Seta to wygra
1
@mekston kontuzja mechaniczna xddd
4
Już magiczne mikstury weszły u Serba. To się nigdy nie zmieni
0
No i przełamanie. Być może kluczowy gem w meczu
0
Jeżeli Alcaraz jest rzeczywiście w świetnej formie to będzie powtórka z ostatniego finału Wimbledonu. Może trochę bardziej Djoković się postawi, ale Carlitos w takim przypadku zamknie to w 3-4 setach.
Myślę jednak, że może być powtórka z zeszłego AO - chociaż tam Zverev niesamowicie był odpalony na serwisie, a Serb tego nie ma.
3
Szkoda, że nie u siebie, ale lepsza Valencia niż Getafe. Jeżeli zagramy tak jak w pucharach potrafimy to powinien być awans
1
@Aragorn33 bo to jest spiseg, to jest jeszcze Gwardia Narodowa Bidena
0
@Criss18Barca rzeczywiście oprócz wielkiej trójki i Bragi to wygląda to biednie. Dlatego śmieszne jest uważanie że mogliby wskoczyć za Francję do TOP 5. Już prędzej Holandia
9
Liga portugalska jest o tyle śmieszna, że połowa drużyn tam wygląda jakby były wygenerowane bez licencji w losowej FIFIE 08. W sensie te herby, nazwy. Nie wiem. 18 drużyn to chyba za dużo.
0
@BorzyKrzys To jest Francja, prawda?
1
@BorzyKrzys Trochę go (ich...) uwielbiam
0
@Popitek12 Niemcy nie grały z Kostaryką. Ale szkoda Algierii
3
Kostaryka MŚ 2014 - tak czy nie? @Popitek12
0
@mekston Kvara kupiony
1
@Comentateiro no jak Lewy nie strzela od listopada to nic dziwnego
0
Mbappe gra lepiej bez Viniego? Kto by pomyślał. Vini i Premier League - to nieuniknione.
4
Real wygrywa ligę, trzeba się z tym pogodzić. Za dużo punktów wygrywają z slabiakami. Ale za to w LM mogą wylecieć z hukiem.
0
@MesQueUnClub96 A ja upatruję.
1
Bez względu na to kto wygra mecz Djoković vs Alcaraz to ma niebywale trudna drogę do tytułu, Zverev, a zwłaszcza Sinner mają o wiele prościej. Jannik okrzepł w zeszłym sezonie wygrywając 2 szlemy, uważam, że jest dużym faworytem w tym momencie.
7
@Arcybiskup Dobra, skończmy, bo zgodnie z tą logika Szwajcaria też jest na poziomie Burundi. No i ten nieszczęsny Izrael...
3
@Hindus bieżnia wokół stadionu ogólnie nie pomaga w budowaniu kociołu, nawet jakby "ultrasi" wrócili.
1
Remis, remisem, ale trzeba lecieć na parkiet. Dobrej zabawy!
51
Nic nie zrobią, rasizm w tej lidze dotyczy tylko jednego zawodnika
0
Nie będzie żadnej ligi. Real gra gówno z lepszymi zespołami, ale punktuje z tymi Leganesami, czy Getafetafami. To możliwe, że wystarczy do wygrania ligi jeżeli Atletico zaliczy typowy dla siebie meltdown na wiosnę.
W tym momencie musielibyśmy zacząć wygrywać praktycznie wszystko, co raczej nie będzie łatwe jeżeli drużyna dojdzie do późnych faz w PK i LM