0

@Czajka90 a co mamy robić?

1

Zverev zakończy historię. @Popitek12

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To koniec, to koniec

0

Szkoda Carlitosa. Australia nie jest mu dana. Ale jeszcze ma czas. Jak Rafa GOAT

0

Łamiesz Go!!!!!

1

Jak doprowadzi do 5. Seta to wygra

1

@mekston kontuzja mechaniczna xddd

4

Już magiczne mikstury weszły u Serba. To się nigdy nie zmieni

0

No i przełamanie. Być może kluczowy gem w meczu

0

Jeżeli Alcaraz jest rzeczywiście w świetnej formie to będzie powtórka z ostatniego finału Wimbledonu. Może trochę bardziej Djoković się postawi, ale Carlitos w takim przypadku zamknie to w 3-4 setach.
Myślę jednak, że może być powtórka z zeszłego AO - chociaż tam Zverev niesamowicie był odpalony na serwisie, a Serb tego nie ma.

3

Szkoda, że nie u siebie, ale lepsza Valencia niż Getafe. Jeżeli zagramy tak jak w pucharach potrafimy to powinien być awans

1

@Aragorn33 bo to jest spiseg, to jest jeszcze Gwardia Narodowa Bidena

0

@Criss18Barca rzeczywiście oprócz wielkiej trójki i Bragi to wygląda to biednie. Dlatego śmieszne jest uważanie że mogliby wskoczyć za Francję do TOP 5. Już prędzej Holandia

9

Liga portugalska jest o tyle śmieszna, że połowa drużyn tam wygląda jakby były wygenerowane bez licencji w losowej FIFIE 08. W sensie te herby, nazwy. Nie wiem. 18 drużyn to chyba za dużo.

0

@BorzyKrzys To jest Francja, prawda?

1

@BorzyKrzys Trochę go (ich...) uwielbiam


0

@Popitek12 Niemcy nie grały z Kostaryką. Ale szkoda Algierii

3

Kostaryka MŚ 2014 - tak czy nie? @Popitek12

0

@mekston Kvara kupiony

1

@Comentateiro no jak Lewy nie strzela od listopada to nic dziwnego

0

Mbappe gra lepiej bez Viniego? Kto by pomyślał. Vini i Premier League - to nieuniknione.

4

Real wygrywa ligę, trzeba się z tym pogodzić. Za dużo punktów wygrywają z slabiakami. Ale za to w LM mogą wylecieć z hukiem.

0

@MesQueUnClub96 A ja upatruję.

1

Bez względu na to kto wygra mecz Djoković vs Alcaraz to ma niebywale trudna drogę do tytułu, Zverev, a zwłaszcza Sinner mają o wiele prościej. Jannik okrzepł w zeszłym sezonie wygrywając 2 szlemy, uważam, że jest dużym faworytem w tym momencie.

7

@Arcybiskup Dobra, skończmy, bo zgodnie z tą logika Szwajcaria też jest na poziomie Burundi. No i ten nieszczęsny Izrael...

3

@Hindus bieżnia wokół stadionu ogólnie nie pomaga w budowaniu kociołu, nawet jakby "ultrasi" wrócili.

1

Remis, remisem, ale trzeba lecieć na parkiet. Dobrej zabawy!


51

Nic nie zrobią, rasizm w tej lidze dotyczy tylko jednego zawodnika

0

Nie będzie żadnej ligi. Real gra gówno z lepszymi zespołami, ale punktuje z tymi Leganesami, czy Getafetafami. To możliwe, że wystarczy do wygrania ligi jeżeli Atletico zaliczy typowy dla siebie meltdown na wiosnę.
W tym momencie musielibyśmy zacząć wygrywać praktycznie wszystko, co raczej nie będzie łatwe jeżeli drużyna dojdzie do późnych faz w PK i LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?