2

@MesQueUnClub96 kolejnych 2007 dni życzę

0

@arasz1819 Tym środowiskom Musk już podpadł wypowiedziami o migracji Hindusów do USA

1

@nitey Gratuluję, to prawidłowa odpowiedź

3

Kto powiedział te słowa?
Chce odejść na emeryturę z godnością, nie grając w Katarze, Arabii czy USA.

1

@Comfortable_ szatynka, dłuższe włosy, ale do ramion też często pasują kobiecie

5

@Pedri16Future wygrają, nic ich już nie zatrzyma

0

@draxidox "Sześciu Króli"

3

Koniec, Bilbao przepchnęło w karnych.

2

Czy wiesz, że 100 lat temu wróble latały w kalesonach w zimie?

0

@MesQueUnClub96 "Power stays in the shadows"

0

@MesQueUnClub96 Trust the process.

0

@Mixtape chyba żadna, ale doceniam Dziady czy Pana Tadeusza Mickiewicza. Jeżeli chodzi o lektury to zdecydowanie bardziej pozytywizm

0

5

@Miszak pisał kilka dni temu że mat fiz. Więc fake bo 18 dziewczyn na matfizie jest niemożliwe

2

@MesQueUnClub96 Do matury musisz się przygotowywać

3

Słyszeliście o tym zawodniku o nazwisku Niestety? Coś Borek ma niesamowite szczęście do komentowania jego bramek


3

@MesQueUnClub96 Powiedz, że Tobie nie

1

Bądźcie jak Podczarski. Bawcie się życiem


0

@Consigliere uratowała polski sport zdobywając złoto. Dla mnie zasłużone

0

@JanneAhonen 2024 to dziwny sezon dla Igi, pełna dominacja na mączce, za wyjątkiem półfinału IO, ale pozostałe wyniki na szlemach nie pomogły. Dla mnie powinna być wyżej, ale rozumiem czemu miałaby nie wygrać plebiscytu

0

@mekston RG to już niestety za mało, jakkolwiek to brzmi. W sensie nie ma już tego efektu wow. Potrzebny jest sukces na jakimś innym szlemie, najlepiej na Wimbledonie

0

@Cygan BRC jeżeli boks będzie w LA to następny raz będzie o niej głośno dopiero w 2028 roku. Tak to jest z boksem olimpijskim.

3

Winicjusz został sprowokowany więc tylko 2 mecze zawieszenia, a tak naprawdę to powinien dostać żółtą.
Rzekomo poważni kibice, poważnego klubu. Mentalność dziecka z podstawówki - "bo on zaczoł".

2

@Popitek12 Małysza

0

@KamQiX bo nie wypada, tak po prostu. Gra w USA, nie ma teraz meczów, więc nie wiem o co chodzi.

0

Messi olał zaproszenie na odebranie medalu wolności od Bidena. Trochę wstyd. Bał się, że mu z hiszpańskiego nikt nie przetłumaczy?

5

@Faro skończ już

13

Co za błąd Szczęsnego. Do bramki już nie wróci.

3

Jak ktoś jeszcze twierdzi że Barcelona Xaviego była lepsza to niech porówna dzisiejszy mecz z Barbastro z tym sprzed roku

1

@Popitek12 Tak...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?