barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon pamiętajmy kto apelował o likwidację gotówki
0
@maroon Słaby w tym sensie, że dla wielu ludzi będzie on po prostu śmieszny i żenujący.
1
Kto to ogląda, kto to ogląda. No jak widać dużo ludzi ogląda. Jak na skromny budżet w porównaniu z Polsatem i TVP, to Republika dowiozła. Słaby występ Rosiewicza nic nie zmieni. Chociaż i tak lepszy od ludzi pokroju Wersow.
5
@D10SLEO Przykre, że akurat w takich okolicznościach coming out
2
Andrzej Stękała ogłosił na swoim profilu na FB, że jest gejem.
1
@MesQueUnClub96 no to już wszystko wiadomo, co roku będzie wylatywał w pierwszych rundach żeby na spokojnie obchodzić urodziny. Ale dzisiaj piękne menu w Ally Pally. Oby Price, MVG, Wright (chociaż Bunting też ok) i Aspinall (pewnie przegra)
5
Pozdrowienia dla raciborzan :)
0
Nowy rok, stary Hurkacz. Obawiam się, że tym przedwczesnym powrotem po IO zepsuł sobie wiele miesięcy w swojej karierze. Od tamtego momentu inny gracz.
3
@SelloutCrowd trzeba czymś przyciągnąć młodych do telewizora. Stąd takie wymysły jak Wersow
1
@PatrychoO no Republika dowiozła
1
@creativeopinion zależy czy Olmo będzie chciał odejść i skorzysta z opcji rozwiązania umowy. Jeżeli tak to wotum nieufności jest koniecznością.
0
Jesteś moją lejde
Serca namiętnością
Mym dotykiem, narkotykieeeem
0
@esem91 a, szukałem tego!
1
Mateusz Borek z rodziną powitał już 2025 rok u wybrzeży Morza Andamańskiego.
0
Rafael Nadal miał rację ws. Kyrgiosa.
0
@PatrykBarca jedzenie jakieś będzie, ale na picie picie nie mam ochoty :)
5
@July_6_BcN Mnie to nie dotyczy, bo zostałem wyrolowany i zostaję w domu:)
0
Kyrgios vs Sinner w 2025. Inne rywalizacje Kyrgiosa to będzie nic przy tym
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@arasz1819 Jeżeli wziąłeś na serio tamte wpisy to nie wiem co mam Ci napisać. Wydaje mi się, że wyglądają one na trolling i podszczypywanie, ale jeżeli nie to... muszę chyba pisać spojlery, że trolluję.
2
@arasz1819 Gdybyś nie patrzył na świat albo na mnie :) zero-jedynkowo to byś łatwo zrozumiał, że wpis o Trumpie niczego nie uwiarygadnia. Myślę, że łatwo znalazłbym swoje wpisy sprzed 2023 krytykujące drogę, którą obrała Polska i że powstał dualizm prawny, więc pisanie, że "nagle" jestem tym zaskoczony jest kuriozalne.
Nie boli mnie utrata władzy przez PiS, bo na to zasłużyli. Boli mnie to, że znowu zostaliśmy oszukani, tym razem przez PO, że państwo wyjdzie na prostą, że nastąpi prawdziwa "dobra zmiana". I znowu wracamy do Twojego problemu - od razu w takim narzekaniu starasz się doszukać u mnie, czy kogoś innego wspieranie PiS. Rok minął i tak jak zauważył autor tweeta, najważniejsza jest zemsta polityczna, a nie rządzenie krajem. Jak PiS wróci to będzie to samo, teraz mówią jak to oni będą budować CPK, czy elektrownie atomowe, ale wiadomo, że jakby wrócili do władzy to priorytetem będą igrzyska i rozliczanie PO.
Ratunku nie widać, bo też PiS broni zaciekle burdelu, który stworzył.
1
@arasz1819 Bez względu na to kto by wygrał Polska i Ukraina znajdują się w trudniej sytuacji, bo USA nie są już w stanie prowadzić strategii prymatu. Różnica jest taka, że Demokraci być może chętniej i dłużej prowadziliby deklaratywną strategię prymatu, ale to nie zmienia, że realnych zdolności Ameryka nie ma, a na pewno nie do prowadzenia wielkich rozgrywek zarówno w Europie jak i na Dalekim Wschodzie.
Zawsze z politowaniem patrzę na "prawe" podniecanie się Trumpem i jakim lekiem na wszelkie zło ma być. Ale tak, wolałem Trumpa niż Harris, bo wiem, że w kontekście Polski i jej bezpieczeństwa nie ma większej różnicy. Ładne słowa Demokratów to tylko słowa. Niedługo może się okazać, że ładne słowa Trumpa o Polsce to też tylko słowa. Musimy się skupić tylko na sobie.
To takie polskie, żeby aż tak przeceniać rolę wartości, przyjaźni i wdzięczności w relacjach międzynarodowych.
12
@arasz1819 Jesteś esencją wiernego żołnierza jednego z walczących obozów. Jad, który się z Ciebie wylewa i złość jest niewiarygodna, wszędzie widzisz albo starasz się doszukiwać PiSowca albo Konfederaty. Niczym nie różnisz się od PiSowskiego betonu, który szuka chociażby w Konfederacji popleczników Tuska, bo Ci ośmielą się skrytykować rządy "prawicowego" PiS.
Nawet nie chce mi się po raz setny Ci tłumaczyć co pisałem tutaj o PiSie przed 15 X 2023r - a leciały tam najgorsze inwektywy, włącznie z pisaniem, że jest to partia na wzór bolszewicka, rujnująca Polskę w imię partyjnych interesów. I nadal uważam, że taka jest - Kaczyński jasno zapowiedział, że po dojściu do władzy będzie próba omijania Konstytucji. Tylko to nie jest żadne rozwiązanie, tak jak dzisiejsza władza nie ma żadnych rozsądnych rozwiązań. Liczy się tylko zemsta.
Projektuj sobie rzeczywistość tak jak chcesz.
Jeżeli w obliczu tego co dzieje się w Polsce od 2015r. konieczność poważnego zastanowienia się nad przyszłością państwa jest dla Ciebie tylko "górnolotnym hasełkiem dla naiwnych", to może rzeczywiście nie warto o nic walczyć i niech zgniły system III RP rozleci się sam.
0
Czyli gadka Trumpa, że zakończy wojnę w 15 minut czy tam godzinę to mrzonki? Kto by pomyślał. Są dwie opcje, które ma na stole Trump ws. szybkiego zakończenia wojny na Ukrainie: eskalacja, czyli coś co z jednej strony przeczyłoby wizerunkowi prezydenta, który nie rozpoczyna i nie eskaluje wojen, a z drugiej byłoby pstryczkiem w nos tych wszystkich, którzy twierdzą, że to człowiek Putina.
Druga opcja na szybkie zakończenie wojny to zgoda na to co chce Rosja, a tu oczywiście chodzi o coś więcej niż Ukrainę. Chodzi o renegocjację całej architektury bezpieczeństwa w naszej części Europy, chodzi o stacjonowanie wojsk NATO w państwach bałtyckich i Polsce itd. Zgoda na takie warunki byłaby kapitulacją wizerunkową USA, która nawet w przypadku konieczności zerwania z strategią prymatu, mogłaby przynieść wiele problemów Ameryce.
Co jasne, obie opcje są niebezpieczne z punktu widzenia Polski. Druga opcja bardziej, ale nie wiadomo jak bardzo Polska może oberwać rykoszetem w przypadku eskalacji konfliktu przez USA.
17
100% racji. 2025 rok, a my - Polska - już 20 lat musimy znosić POPiSowską wojnę, której źródłem jest osobista niechęć i uraz między liderami dwóch największych partii. W międzyczasie przeżuli i strawili każdy ruch społeczny i polityczny, który mógłby wyłamać ten duopol. Ewentualny kryzys konstytucyjny wokół wyborów prezydenckich będzie punktem kulminacyjnym obecnego sporu politycznego.
Potrzebujemy na wczoraj nowej umowy społecznej, nowego projektu ustroju państwa, odzyskania przez społeczeństwo i polityków konsensusu i zaufania do najważniejszych instytucji sądowych. Obawiam się, że musi stać się coś bardzo złego aby ktoś wreszcie przejrzał na oczy.
0
Steven Bunting? Trzeba uważać.
1
Amatorim bez Gyokeresa brutalnie zweryfikowany. Ruud to była najlepsza opcja
2
@Popitek12 wino to TVP, wódka to Republika
2
Borek. Tajlandia.
Name more iconic duo.
1
@Popitek12 Grosskreutz, FIFA 13, pamiętamy