1

@Joe_Barbaro jest tragiczny jak się kupuje jakiegoś z Lidla albo beznadziejnego źródła i się go dobrze nie zamaceruje, co najmniej 12h przed smażeniem.

0

Z Bytomia widać Tatry? Gdyby Ziemia była okrągła, to nie byłoby to możliwe.

0

@pluszek czekac tylko aż się zlecą:D

1

Manchester City się skończył. Na wiosnę walka o Ligę Europy.

12

Za zamachem w Magdeburgu może stać Saudyjczyk, który jest... syjonistą i wielkim zwolennikiem Izraela.


7

Dobranoc


0

@FcPortoFan1999 nie tym razem Oskarze

2

@MESSIah16 w geopolityce nie ma czegoś takiego jak sprawiedliwość, czy brak hipokryzji. Im szybciej Polacy to zrozumieją tym lepiej

0

@Popitek12 Republika. Lepiej wóda wchodzi do disco polo

3

Po co Ci kapusta?

1

@Encore jedyna szansa jak trafią na Newcastle. Ale w finale LFC/Arsenal to raczej nie do wygrania

4

@Andi18 ten format jest lepszy od tego co zaproponowała Superliga. Szczególnie w lidze Blue i Union, gdzie tylko 2 zespoły wychodzą z 8-drużynowo grup, połowa meczów będzie o nic

1

@Encore jest dwumecz

3

Legia 7. miejsce, Jaga 9. miejsce, a więc jest możliwa polska para w 1/8 finału LKE.
Miejsca 7-8 zagrają z miejscami 9-10;23-24.

4

@Encore chyba na 1/2 Puchar Króla

0

Jeżeli Jaga strzeli, możemy mieć obie drużyny w TOP 8.

0

Mestalla gdyby udało się zapełnić rzeczywiście kibicami Barcelony to mógłby być niezły kocioł. Też wtedy mniej byłoby turystów przychodzących jak do teatru.

1

Kiedyś bardzo dobrze działały grille.

1

@Stinger_ C+ zmieniło zdanie i PSG v City to dla nich pierwszy wybór

5

@marcin62 Izrael jest 51. stanem

0

@tbas tak jak Tusk i prawda

0

@Popitek12 nieeeee

3

@Popitek12 a w tenisie?

2

Turniej w którym narodził się Carlos Alcaraz. Prawie 3 lata później ma szansę na skompletowanie karierowego wielkiego szlema.
https://x.com/alcarazgirlies/status/1868918933744763354

9

Dyskusje nt. Hiszpanii.


5

To będzie haniebna decyzja, która mocno pogorszy wizerunek Laporty.

8

@John_Doe "najważniejsze, że PiS nie rządzi"

1

@D10SLEO No i fajnie. POzdrowienia dla syna, bezpiecznego lotu do Tajlandii.

3

Mental TOP jak na swój wiek, tylko o zdrowie zadbać i jest grajek na wiele, wiele lat. Gdyby osiągnął chociaż połowę tego co Messi to już byłby wielką legenda Barcelony.

1

@paweldunajecfcb system wyborczy też gorszy niż u nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?