0

@Popitek12 Wawrzyniak

1

Wreszcie mamy once de gala, która jest zgrana ze sobą i może walczyć z każdym w Europie. W odwodzie jeszcze Araujo i Christensen. Xavi non stop coś kombinował, Flick konsekwentnie stawia na tę samą 11tkę.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kejdzi ostatnia kolejka to będzie ogień

4

Ostatnia porażka BVB u siebie w LM (oprócz dzisiaj) to 3 listopada 2021r. i porażka z Ajaxem 1-3.

1

@Comentateiro Niektórzy na siłę starają się szukać problemów, a to Ferran mógł lepiej przyjąć piłkę, a tu Pena mógł nie wychodzić z bramki itd. Oczywiście o idiotycznym faulu Cubarsiego już ciszej, bo jego krytyka nie daje tylu herbów i atencji. Nie mniej jednak po dzisiaj nie ma co się skupiać na tych błędach, bardzo dobry mecz ogólnie zespołu.

46

Kapitalne zwycięstwo dzisiaj, nie wiem o co chodzi malkontentom. Wreszcie wygrywamy mecz na styku i to na takim terenie. TOP 8 jest na wyciągnięcie ręki, chociaż miło byłoby dociągnąć to 2. miejsce i mieć gwarancję uniknięcia Liverpoolu aż do finału.

0

Potencjalni rywale Barcelony w 1/8 finału na ten moment: Feyenoord, Benfica, Sporting, Monaco.

0

W studiu C+ LegiaTV

4

Nie jest wykluczone, że Marcin Romanowski czmychnął Policji i jest już za granicą.

2

Ale będzie kręcone w reżimówce że sam się potknął xDDDDDD

0

Taki zapis nie byłby niczym niezwykłym.

0

@marcin62 tak się kończy maksymalizacja powierzchni handlowej kosztem magazynów

4

@mordini123 ostatnio jak był mecz z Brest to na C+ studio było głównie o Barcelonie, mimo że jednocześnie był Bayern z PSG. Po prostu Barcelona z Lewym to prawie zawsze priorytet i dlatego TVP nie będzie puszczać Barcelony

0

@MesQueUnClub96 przegrałem

3

17 meczów, 11 wyjazdów, 6 u siebie, to są praktycznie proporcje 2:1.
Jakakolwiek przewaga punktowa na nowy rok będzie dla nas dobra, a nawet ewentualne -1, czy -2 to nie jest dramat.

0

Intensywny mecz, przespany początek 2. połowy, Frenkie klasycznie.
Ale i tak bardziej bolą straty pkt z Celtą czy Las Palmas.
Zobaczymy co zrobi RM: wyjazdy z Gironą i Vallecano, gdzie też można stracić punkty.
Teraz trzeba wygrać oba mecze u siebie, w tym z ATM...

0

Tak jak z Osassuna, tak dzisiaj widać po zmianach że znowu priorytetem jest Liga Mistrzów

3

@Criss18Barca przecież PiS też tak robił!!1!1!

3

@Astad powinien przede wszystkim decydować dwumecz w trakcie sezonu

4

@Kapitan hawk niewiarygodnie ciężki teren. La Paz w Boliwii to nic przy tym

4

@MesQueUnClub96 to pokazuje jak trudna jest liga arabska

2

@partymaker rządowi wymyślili sobie sposób na ograniczanie wysyłania zawodników na kadry przez to, że podają najbardziej pesymistyczna datę powrotu, a nie najbardziej prawdopodobna

0

@Nightraider to nie jest tak, że kazda ładna kobieta jest z automatu głupia. Często też na słowo ładna od razu myśli się o jakichs pustych instagramerkach, a przecież ładnych kobiet jest mnóstwo wśród nas, poza tym każdy, szczególnie faceci, ma inna definicje piękna.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub96 Widzę, że były dwa głosowania o uchylenie immunitetu - każda sprawa osobno. Ws. wieńca nie utracił, w tej drugiej sprawie - "pobicie" pod pomnikiem smoleńskim już tak.

0

Trzecia Droga (PL2050 i PSL) zagłosowały przeciw uchyleniu immunitetu Kaczyńskiemu ws. zniszczenia wieńca pod pomnikiem smoleńskim. Wniosek upadł, 177 głosów za, 268 głosów przeciw.
Oj, trzeszczy w koalicji. Ale w drugiej sprawie immunitet uchylono.

0

@BorzyKrzys przeczytane głosem Andrzeja Borowczyka

1

@kamyk_23 przez całą ostatnia kadencję krytykowałem rządy PiS, więc po co się powtarzać?

9

@Mario96w Może nawet chcieliby czasem skrytykować koalicje, ale nie mogą tego zrobić, bo od razu pomyślą, że mogą w ten sposób sprzyjać PiSowi. Analogiczny tok myślenia masz wśród PiSowskiego betonu, cokolwiek źle powiesz o partii lub sposobie ich rządzenia i od razu dostajesz łatkę koncesjonowanej opozycji (tak próbują mowic o Konfie) albo agenta Tuska. Dlatego czuję się wolny od tej POPiSowskiej wojny, człowiek może dowolnie jechać i po Tusku, i po PiS i niczego się nie obawia. A koledzy, no cóż, może kiedyś zdobędą się na odwagę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?