0

@Onlikox decyzję LaLiga też robią swoje, było info że jakaś premie za podpis umowy z Nike rozłożyli na lata obowiązywania umowy, więc premia nie poprawiła sytuacji FFP tak jak powinna. Była też ta historia z pensja Felixa, że LaLiga wpisała sobie do Excela inna niż rzeczywiście zarabiał Felix.

0

@MesQueUnClub96 Nikt nie każe Ci tego śledzić przecież

17

@Wasacz_ tu nie chodzi o to czy szczujnia osiągnęła poziom PiS (raczej nigdy nie osiągnie, bo język propagandy PiSowskiej musi z definicji być bardziej bezpośredni i chamski). Miały być media niezależne, odpolitycznione, publiczne. A nie są. Jeżeli mamy w ogóle się zastanawiać czy poziom propagandy w obecnej TVP osiągnął poziom kurskiej, no to wiadomo, że coś poszło nie tak z tym odpolitycznianiem TVP.
W III RP i w jej systemie politycznym media publiczne nadają się albo do likwidacji albo do prywatyzacji.

21

@Wasacz_ wiadomo, skoro przez ostatnie 8 lat była propaganda rządowa w TVP, to teraz przecież nic się nie dzieje. Ok, wystarczyło tylko nie okłamywać ludzi, że nadchodzą nowe standardy, odpolitycznienie i "czysta woda".

3

@urbipl Patologia III RP.

1

@Popitek12 Dart is coming home

0

@MesQueUnClub96 Littlerliban i tak wygra

20

Największa kradzież ZP w historii. Real 12/13, schyłkowy Mourinho, zero tituli, brak osiągnięć indywidualnych, no i oczywiście przedłużone głosowanie do czasu rozstrzygnięcia barażu Szwecja v Portugalia.
https://x.com/nocontextf00typ/status/1870799616846746025

11

Musi odejść, Pedri go zjada, Casado go zjada, Gavi jak wróci do formy też go zjada.

0

@BorzyKrzys zrobili sondaże i są one bezlitosne. Poza tym wybory też wpływają na zmianę narracji

0

@matirix20 nie widziałem że Raphinha gra na 9tce

0

Ale siadlby taki Cristiano u Amorima

4

Co to za zbieranina w Sevilli, masakra, a jeszcze niedawno LE wygrywali. To pokazuje jak Tebas rujnuje te ligę przepisami FFP.

0

@Aragorn33 no to dobrze że Ty je podajesz. Ja już się dość o PiSie za ich rządow napisałem.

0

@Aragorn33 i dobrze, mam nadzieję, że uratują, wreszcie można będzie za coś pochwalić ten rząd.

1

@Aragorn33 Efekt dla opinii publicznej jest jeden: Rafako upadło, mimo, że Tusk tam był. Czy można było zrobić więcej? Za pewne, skoro jednocześnie TVN, czy Polsat zostają wpisane na listę spółek strategicznych. Niestety, ale Rafako aż tak nie obsługuje interesów partii rządzącej jak TVN żeby ratować ich nadzwyczajnymi środkami. W końcu w III RP wszystko sprowadza się do odpowiedniej woli politycznej, a 8 lat rządów PiSu szczególnie pokazało, że jak coś ma być przepchane w imię interesów partii, to będzie przepchnięte.

3

@Aragorn33 Minął już rok i pora kończyć tę gadkę, że PiS i PiS, bo robi się to nudne, tak jak Szydło non stop gadała o rządach PO-PSL. Albo w Polsce wreszcie rządy wezmą się do roboty, albo będą dalej usprawiedliwiać swoją nieudolność i niekompetencję tym, że przecież to wina poprzedników, a w ogóle za rządów tych poprzedników było jeszcze gorzej. Bo tak naprawdę to jest skrzętna POPiSowska wymówka, aby nic nie robić, a tylko zajmować się swoim wrogiem politycznym. Niestety dalej za dużo Polaków się na to daje nabierać.

7

Wygramy Ligę Mistrzów w tym sezonie. Widzę to. Zaufajcie.

2

@Comentateiro Wtedy chyba bez Lewego był grany ten dwumecz? Kto wie czy ta kontuzja z Andora Lewego nie sprawiła że Bayern utracił szansę na obronę LM

2

@Consigliere Cancelo i Felix byliby wzmocnieniami w tym momencie

0

Co do Lewego to na razie to wygląda jak za Xaviego 22/23, świetne wejście w sezon (tłumaczono, że jeszcze był efekt Bayernu) i w listopadzie momentalnie zgasł, tak jak teraz. I teraz też miał presezon jak w Bayernie.
Nie wiem, ale mam nadzieję, że to nie jest oznaka tego, że PESELu nie oszukasz.

1

Przecież takie porażki to co by nie mówić były negatywne symbole kadencji Pepa, tak właśnie wyglądały rewanże z Interem, czy Chelsea, tylko tam gra była o finał LM. Może co po niektórym się przypomni jaki to może być niedosyt, albo młodsi sobie wyobrażą jak bardzo mogły takie porażki boleć.

0

Pierwszy z finałów LL przegrany... ATM ma solidną zaliczkę na 2. część sezonu.
Mecz świetny, no ale...

2

@Rewolucja123 Najważniejsze, że masz wsparcie bliskiej Ci osoby. Trzymam kciuki żebyś wyszedł jak najszybciej na prostą

2

@ShawnC no tak, bo inne ryby syfu nie jedzą

2

@July_6_BcN są, na Śląsku w wielu miejscach można kupić żywego na kg

1

@Joe_Barbaro jest tragiczny jak się kupuje jakiegoś z Lidla albo beznadziejnego źródła i się go dobrze nie zamaceruje, co najmniej 12h przed smażeniem.

0

Z Bytomia widać Tatry? Gdyby Ziemia była okrągła, to nie byłoby to możliwe.

0

@pluszek czekac tylko aż się zlecą:D

1

Manchester City się skończył. Na wiosnę walka o Ligę Europy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?