1

@mekston Isner, Karlovic na pewno, pewnie Anderson, Kyrgios, Roddick

1

Bardzo zaskakujące bilanse, biorąc pod uwagę jak doceniany jest u Nole jego return. Dla mnie overrated.


4

Wyłączam to, dart umarł.

1

Littler to po prostu ziew. Najstarszy 17 latek na świecie.

1

MVG pobudka......

0

@partymaker MVG to legenda jednak

0

@D10SLEO of the woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooorld

1

@Dejvo prosto w bramkarza strzelił

0

@Roobo to by była zła wiadomość dla koalicji

0

@sergio5 bo rządowy klub może więcej.

1

@MesQueUnClub96 oczywiście w deciderze

1

Transfermarkt rumour: Nkunku na wypożyczenie do Barcelony.
Na pół roku, za Olmo. Przy 1:1 spokojna opcja do realizacji.

1

Pięknie Opelka wraca na salony.

0

@Pedri16Future myślę że w Katalonii znajdzie się o wiele więcej osób broniących Laporte niż wśród fanbaz takiej jak nasza. Socios siedzą cicho

1

@Oskar00 7-4 Littler

8

Nie będzie żadnej rejestracji. Od 1 stycznia kręcony jest spin przez Laporte za pośrednictwem dziennikarzy żeby w następnych dniach łatwiej było zrzucić całą winę na LaLiga i RFEF, jednocześnie nie przyznając się do spieprzenia sprawy. Lapcio to wytrawny polityk i tym bardziej przez to nie poda się do dymisji. Bartomeu w takie klocki był o wiele słabszy.

1

@Gall Jeżeli wejdzie jeszcze Stanowski i Bartoszewicz do gry to wynik Mentzena będzie słabszy niż mógłby być, ale o ile to zagadka. Na razie Mentzen, po słabym początku, ma dobrze prowadzoną kampanię.
Jeżeli po 20 stycznia rzeczywiście na tapet wejdzie temat wysłania polskich wojsk na Ukrainę w ramach międzynarodowych sił rozjemczych, to to będzie woda na młyn dla Mentzena.

0

Konfederacja nie poprze oficjalnie Nawrockiego w II turze, będzie ta sama narracja jak w 2020r., że decyzję niech podejmie każdy wyborca.
Ale takie wypowiedzi jak ta Bosaka (z gorących dyskusji) jasno pokazują jak będą wyglądać "nieoficjalne zalecenia" Konfederacji w kontekście II tury.
Kalkulacja Konfederacji może być prosta - wygrana Nawrockiego przyspieszy proces rozpadu obecnego rządu, co może skutkować przedterminowymi wyborami parlamentarnymi już w 2025r., a wtedy na fali dobrego wyniku Mentzena Konfa może być języczkiem u wagi w następnym Sejmie - tym bardziej jeżeli Nawrocki wjechałby na pełnej po 6 sierpnia i nie doszłoby do żadnego ochłodzenia "wojny polsko-polskiej".

A sam Bosak to naprawdę musi żałować, bo przy tak nijakim Nawrockim szansa na kandydata spoza duopolu POPiSowskiego byłaby największa od 2005 roku. Nikt nie zapewni Bosaka, że w 2030 roku będzie mieć podobne szanse.

1

Karta kredytowa Gi-Huna, którą otrzymał pod koniec 1. sezonu Squid Game ma ważność do czerwca 2025r. Wczoraj pojawiła się informacja, że 3. sezon Squid Game pojawi się pod koniec czerwca 2025r.
Ciekawy szczegół.

5

@Zbyszard wypożyczenie też trzeba zarejestrować, a pewnie LaLiga by nie zaakceptowała mniejszej pensji tak jak to było w przypadku Felixa.

1

Littler to bierze chyba...

2

@Popitek12 Bunting gra drugi raz w półfinale MŚ, Cristiano tylko raz...

1

MVG w finale, ostatni set świetny

2

MVG - Bunting.
O tyle proszę na jutro.

1

@Ojciec5tkidzieci dokładnie pół roku po S2, miałoby to sens

3

Szkoda Wrighta... Ale Bunting mocny ogólnie.

0

@Comentateiro ceny elektroniki też są znacznie zawyżone, chociażby gry. Na premierę EA FC 25 na konsolę w Polsce 320-340 zł, kiedy w Niemczech w Media Markt była za 270 zł. Oczywiście jeszcze należałoby wziąć pod uwagę siłę nabywczą pieniądza...

2

Stephen Bunting? Aura.

0

MVG!!! Superrrr

4

@Filipem jest bug powodujący że komentarze z innych artykułów wczytują się na Rambli, po odświeżeniu strony znikają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?