barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Isner, Karlovic na pewno, pewnie Anderson, Kyrgios, Roddick
1
Bardzo zaskakujące bilanse, biorąc pod uwagę jak doceniany jest u Nole jego return. Dla mnie overrated.
4
Wyłączam to, dart umarł.
1
Littler to po prostu ziew. Najstarszy 17 latek na świecie.
1
MVG pobudka......
0
@partymaker MVG to legenda jednak
0
@D10SLEO of the woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooorld
1
@Dejvo prosto w bramkarza strzelił
0
@Roobo to by była zła wiadomość dla koalicji
0
@sergio5 bo rządowy klub może więcej.
1
@MesQueUnClub96 oczywiście w deciderze
1
Transfermarkt rumour: Nkunku na wypożyczenie do Barcelony.
Na pół roku, za Olmo. Przy 1:1 spokojna opcja do realizacji.
1
Pięknie Opelka wraca na salony.
0
@Pedri16Future myślę że w Katalonii znajdzie się o wiele więcej osób broniących Laporte niż wśród fanbaz takiej jak nasza. Socios siedzą cicho
1
@Oskar00 7-4 Littler
8
Nie będzie żadnej rejestracji. Od 1 stycznia kręcony jest spin przez Laporte za pośrednictwem dziennikarzy żeby w następnych dniach łatwiej było zrzucić całą winę na LaLiga i RFEF, jednocześnie nie przyznając się do spieprzenia sprawy. Lapcio to wytrawny polityk i tym bardziej przez to nie poda się do dymisji. Bartomeu w takie klocki był o wiele słabszy.
1
@Gall Jeżeli wejdzie jeszcze Stanowski i Bartoszewicz do gry to wynik Mentzena będzie słabszy niż mógłby być, ale o ile to zagadka. Na razie Mentzen, po słabym początku, ma dobrze prowadzoną kampanię.
Jeżeli po 20 stycznia rzeczywiście na tapet wejdzie temat wysłania polskich wojsk na Ukrainę w ramach międzynarodowych sił rozjemczych, to to będzie woda na młyn dla Mentzena.
0
Konfederacja nie poprze oficjalnie Nawrockiego w II turze, będzie ta sama narracja jak w 2020r., że decyzję niech podejmie każdy wyborca.
Ale takie wypowiedzi jak ta Bosaka (z gorących dyskusji) jasno pokazują jak będą wyglądać "nieoficjalne zalecenia" Konfederacji w kontekście II tury.
Kalkulacja Konfederacji może być prosta - wygrana Nawrockiego przyspieszy proces rozpadu obecnego rządu, co może skutkować przedterminowymi wyborami parlamentarnymi już w 2025r., a wtedy na fali dobrego wyniku Mentzena Konfa może być języczkiem u wagi w następnym Sejmie - tym bardziej jeżeli Nawrocki wjechałby na pełnej po 6 sierpnia i nie doszłoby do żadnego ochłodzenia "wojny polsko-polskiej".
A sam Bosak to naprawdę musi żałować, bo przy tak nijakim Nawrockim szansa na kandydata spoza duopolu POPiSowskiego byłaby największa od 2005 roku. Nikt nie zapewni Bosaka, że w 2030 roku będzie mieć podobne szanse.
1
Karta kredytowa Gi-Huna, którą otrzymał pod koniec 1. sezonu Squid Game ma ważność do czerwca 2025r. Wczoraj pojawiła się informacja, że 3. sezon Squid Game pojawi się pod koniec czerwca 2025r.
Ciekawy szczegół.
5
@Zbyszard wypożyczenie też trzeba zarejestrować, a pewnie LaLiga by nie zaakceptowała mniejszej pensji tak jak to było w przypadku Felixa.
1
Littler to bierze chyba...
2
@Popitek12 Bunting gra drugi raz w półfinale MŚ, Cristiano tylko raz...
1
MVG w finale, ostatni set świetny
2
MVG - Bunting.
O tyle proszę na jutro.
1
@Ojciec5tkidzieci dokładnie pół roku po S2, miałoby to sens
3
Szkoda Wrighta... Ale Bunting mocny ogólnie.
0
@Comentateiro ceny elektroniki też są znacznie zawyżone, chociażby gry. Na premierę EA FC 25 na konsolę w Polsce 320-340 zł, kiedy w Niemczech w Media Markt była za 270 zł. Oczywiście jeszcze należałoby wziąć pod uwagę siłę nabywczą pieniądza...
2
Stephen Bunting? Aura.
0
MVG!!! Superrrr
4
@Filipem jest bug powodujący że komentarze z innych artykułów wczytują się na Rambli, po odświeżeniu strony znikają