barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takie brameczki to ja w FIFCE 13 strzelałem, chore.
1
@GigiAmoroso 250tke na mączce dajcie mu @MesQueUnClub96
13
@ObiwanKenobi To jest kompromitacja
1
Co to za zwierzę? Opos.
3
Triple H villian arc has started.
2
@Encore Djoković ma cakewalk, a Alcaraz wygląda mocno. To byłby dopiero QF więc dla mnie możliwe starcie
0
Carlos Alcaraz vs Novak Djoković. Australian Open 2025 QF. Co tu będzie się dziać.
11
@Aragorn33 Kanał Zero jest przez to, że Bór nie chciał się sprawiedliwie podzielić kasą.
4
@MesQueUnClub96 no to se jeszcze poczeka
2
Dobrze, że Novak wygrał i @MesQueUnClub96 może dalej nas cieszyć swoją obecnością i wiedzą na stronie.
0
@michal26 przewinęło mi się info przed oczami, że I tura wg Opinia24 ma być z frekwencja 87% więc sondaż warty xD
0
@MesQueUnClub96 młodziak nie uciagnie 5 setow
0
Ależ clutch Carlitos
FAA też świetnie wchodzi w turniej, może namieszać
0
Komentarz usunięty
2
@mekston niczym Dodiev kiedyś o Alcarazie, wiemy jak się skończyło
0
@MesQueUnClub96 wolne korty, Carlitos będzie gotował
1
@Eklerek Dimitrova raczej nie widzę żeby wyrzucił Djoko, ogólnie skilla ma żeby to zrobić, ale mentalnie ciężko.
1
Basavareddy co gotuje jak na razie. Ciekawy młodzik
3
@La Pulgaa nie zagra, kara przechodzi na rozgrywki RFEF, czyli Puchar Króla
3
BOREK, będziesz Jutro w misji futbol??? Hahaha
5
No i zajebiście, randomowa piątka przeciwko slabiakom hahaha, grali 40 minut w przewadze i zrobili jedno wielkie nic. Brawo Hansi za pierwsze trofeum, brawo drużyna!!!
9
@Criss18Barca W tym roku ten rząd się rozleci. I niekoniecznie musi być to wynik przegranych wyborów prezydenckich...
0
2 Kazachów i "Słowak" w TOP 10 MP w skokach. Polski już nie ma.
13
@MesQueUnClub96 dopiero 20. Escándalo.
7
Ponad 12 lat na stronie i człowiek dostaje, że jest tutaj forbidden.
Escandalo.
0
Wam też wyświetla się restricted content?
1
PP stoi za Realem, oni rządzą w Madrycie, nie ma się co ich słuchać
2
@Popitek12 zagłosowałbym jako większe dobro
2
@Ojciec5tkidzieci Tak...
43
POPiS na kolanach przed Izraelem. Hańba.