barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Djoković Zverev w sesji dziennej, no ciekawe.
1
A co my, Caritas?
1
@partymaker nie odpowie bo nie pasuje pod narracje
1
@MesQueUnClub96 a ile Lewandowski? Barbastro nie liczę
0
No PSG dzisiaj latało, też musieli wrócić z 0:2 więc szacun.
0
To koniec Manchesteru City.
0
Dobry wynik jeżeli komuś zależy na wyjściu PSG i City. Z Brugia City przepchnie i tak, a PSG już ma awansik (prawie)
1
@Popitek12 zdecydowanie tak
2
Barcola kocik. Widziałbym w Barcelonie
0
Bardzo fajnie dla mnie ogląda się mecze rozgrywane na stadionie Feyenoordu. Jest klimacik.
1
@Popitek12 mamy więcej kibiców Saszy Zvereva
0
Guru "Nolefam" zaorany
0
@MesQueUnClub96 Trawa najważniejsza.
0
Sinner z mocnym statementem dzisiaj. Niewiarygodny poziom na HC. Jak dobrze liczę to Federer wygrał 5 razy z rzędu szlemy rozgrywane na twardej nawierzchni, Djoković 3 razy, pozostali max 2 razy. Sinner może wyrównać osiągnięcie Djokovicia, a i na US Open będzie dużym faworytem.
0
@MesQueUnClub96 po zwycięstwie Djokovicia i Barcelony: I am so BACK
1
DAWAC chociaż remis!!!
0
Dobrze że inne zespoły na razie grają pod nas. Ale ten 1 pkt byłby mega cenny
0
Panowie chociaż remis!!
1
Fatalne sędziowanie dzisiaj; Makkelie jest tak przecenionym arbitrem że szok. To że nie widział sam nadepnięcia na Balde to jawny wał. A faulu Szczęsnego nie było
0
Wyciągnąć ten remis byłoby dobrze, wtedy TOP 8 byłoby na 99%, a tak jeszcze nie wiadomo co za tydzień z Atalantą... Eh
3
@AmigoBlancos z najlepsza para komentatorów
0
@budel17 JE Karol Stopa był na pewno z początku AO, a teraz nie wiem
2
@Mitch_Atleta xddddd
3
Oddajcie Karola Stopę @eurosport
2
Pretensje do sztabu trenerskiego Carlitosa, z wstępnych analiz widać, że głównie Alcaraz przegrał ten mecz taktycznie.
1
@partymaker no niestety ciężko kibicować któremukolwiek z nich, chociaż Saszka... Nie wiem.
0
Tylko Zverev może wygrać. Sinner mimo że cakewalk to już coś tam narzeka, a w finale wiadomo co będzie jak zagra z Novakiem.
Saszko, do boju!
Tylko zwycięstwo Igi może wynagrodzić #25.
0
@ArterkHD BO3 tax
0
@Mitch_Atleta ciekawe co gadałeś jak wyjaśniał Carlitos Novaka w świątyni Tenisa
0
Pieprzyć te sztuczne korty, naturalne nawierzchnie to sól tenisa i tam Carlitos debeściak!