1

Djoković Zverev w sesji dziennej, no ciekawe.

1

A co my, Caritas?

1

@partymaker nie odpowie bo nie pasuje pod narracje

1

@MesQueUnClub96 a ile Lewandowski? Barbastro nie liczę

0

No PSG dzisiaj latało, też musieli wrócić z 0:2 więc szacun.

0

To koniec Manchesteru City.

0

Dobry wynik jeżeli komuś zależy na wyjściu PSG i City. Z Brugia City przepchnie i tak, a PSG już ma awansik (prawie)

1

@Popitek12 zdecydowanie tak

2

Barcola kocik. Widziałbym w Barcelonie

0

Bardzo fajnie dla mnie ogląda się mecze rozgrywane na stadionie Feyenoordu. Jest klimacik.

1

@Popitek12 mamy więcej kibiców Saszy Zvereva

0

Guru "Nolefam" zaorany


0

@MesQueUnClub96 Trawa najważniejsza.

0

Sinner z mocnym statementem dzisiaj. Niewiarygodny poziom na HC. Jak dobrze liczę to Federer wygrał 5 razy z rzędu szlemy rozgrywane na twardej nawierzchni, Djoković 3 razy, pozostali max 2 razy. Sinner może wyrównać osiągnięcie Djokovicia, a i na US Open będzie dużym faworytem.

0

@MesQueUnClub96 po zwycięstwie Djokovicia i Barcelony: I am so BACK

1

DAWAC chociaż remis!!!

0

Dobrze że inne zespoły na razie grają pod nas. Ale ten 1 pkt byłby mega cenny

0

Panowie chociaż remis!!

1

Fatalne sędziowanie dzisiaj; Makkelie jest tak przecenionym arbitrem że szok. To że nie widział sam nadepnięcia na Balde to jawny wał. A faulu Szczęsnego nie było

0

Wyciągnąć ten remis byłoby dobrze, wtedy TOP 8 byłoby na 99%, a tak jeszcze nie wiadomo co za tydzień z Atalantą... Eh

3

@AmigoBlancos z najlepsza para komentatorów

0

@budel17 JE Karol Stopa był na pewno z początku AO, a teraz nie wiem

2

@Mitch_Atleta xddddd

3

Oddajcie Karola Stopę @eurosport


2

Pretensje do sztabu trenerskiego Carlitosa, z wstępnych analiz widać, że głównie Alcaraz przegrał ten mecz taktycznie.

1

@partymaker no niestety ciężko kibicować któremukolwiek z nich, chociaż Saszka... Nie wiem.

0

Tylko Zverev może wygrać. Sinner mimo że cakewalk to już coś tam narzeka, a w finale wiadomo co będzie jak zagra z Novakiem.
Saszko, do boju!

Tylko zwycięstwo Igi może wynagrodzić #25.

0

@ArterkHD BO3 tax

0

@Mitch_Atleta ciekawe co gadałeś jak wyjaśniał Carlitos Novaka w świątyni Tenisa

0

Pieprzyć te sztuczne korty, naturalne nawierzchnie to sól tenisa i tam Carlitos debeściak!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?