barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho rigged
1
And my 5 points goes to... @MesQueUnClub96! Well deserved!
2
@Popitek12 dziesięć
0
Ten mecz to niezły cyrk
1
No zobaczymy. Pojawiały się głosy o możliwości ataku USA na Iran przed 20 stycznia, ale czy o to dokładnie chodzi...?
UPDATE: Siły Obronne Izraela postawione w stan gotowości.
6
@Kgorecki2500 Tortex zawsze będzie mi się kojarzył z dniami spędzanymi u ciotki kiedy na kanapkach się on pojawiał albo do parówek był dawany. Piękne lata 2000-2010
2
@July_6_BcN o, dokładnie tak samo ostatnio sobie myślałem. Wybaczenie ok, ale zaufania już bym nie miał do drugiej osoby. A bez zaufania żadnej przyszłości związek nie ma
0
@GeneralXavi obecny kapitalizm stoi na dolarze, więc wybór jest oczywisty
8
@VegetaPolska Boniek ma rację.
10
Witam i jedziemy z tym tygodniem
https://x.com/generatorspermy/status/1876284420174606751
0
@Zimny nie jechałem, ale jest takie bezpośrednie połączenie codziennie
https://www.cd.cz/en/vlak/131/6.1.2025/5100084/6.37/5500728/19.20/
Bilety można kupić na stronie Intercity
2
@tomek8756 TV era i chłop nie do poznania
0
@zadafcb Titanium co tydzień, ezz
1
@Kondziubarca Jan Tomaszewski w 2025 roku xd
0
@Criss18Barca Oczywiście, że przyjmuję
0
@BorzyKrzys Sigma.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Popitek12 ja nie lubię Serbów, ale wielkość gracza trzeba docenić
1
@Popitek12 Tadić
7
@Stinger_ Nie dyskutujcie z Ryszardem, to naczelny toksyk na tej stronie i prowokator
0
@Mezocyklon87 Owsiak to się najbardziej zraził tymi bilbordami przed wyborami o pokonaniu zła. Niby chodziło o jakąś chorobę oficjalnie, ale dobrze wiadomo, że celem był PiS. Wielu ludzi poczuło się oszukanych, że ich pieniądze idą na propagandę polityczna, a nie pomaganie. Cóż, z drugiej strony jest pełno tych co dadzą w tym roku jeszcze więcej niż wcześniej.
0
@FcPortoFan1999 Do niego to per sigma
3
@Popitek12 jakby dał paszport Argentyny przy okazji to tak
0
@nitey Kolejna prawidłowa odpowiedź, gratuluję!
1
@nitey Szacunek ludzi La Rambli
A przynajmniej mój... ;)
0
Kto powiedział te słowa?
Pokocham to i myślę, że na to zasługuje.
5
@unic mam nadzieję, że nie dla Padilli
2
4 razy po 2 razy 8 razy raz po raz po północy ze 2 razy I nad ranem jeszcze raz
5
Tęsknię.
0
@BorzyKrzys @MesQueUnClub96 naprawdę masz te taśmy?