1

@Danny Gaucho rigged

1

And my 5 points goes to... @MesQueUnClub96! Well deserved!

2

@Popitek12 dziesięć

0

Ten mecz to niezły cyrk

1

No zobaczymy. Pojawiały się głosy o możliwości ataku USA na Iran przed 20 stycznia, ale czy o to dokładnie chodzi...?
UPDATE: Siły Obronne Izraela postawione w stan gotowości.


6

@Kgorecki2500 Tortex zawsze będzie mi się kojarzył z dniami spędzanymi u ciotki kiedy na kanapkach się on pojawiał albo do parówek był dawany. Piękne lata 2000-2010

2

@July_6_BcN o, dokładnie tak samo ostatnio sobie myślałem. Wybaczenie ok, ale zaufania już bym nie miał do drugiej osoby. A bez zaufania żadnej przyszłości związek nie ma

0

@GeneralXavi obecny kapitalizm stoi na dolarze, więc wybór jest oczywisty

8

@VegetaPolska Boniek ma rację.

10

0

@Zimny nie jechałem, ale jest takie bezpośrednie połączenie codziennie
https://www.cd.cz/en/vlak/131/6.1.2025/5100084/6.37/5500728/19.20/

Bilety można kupić na stronie Intercity

2

@tomek8756 TV era i chłop nie do poznania

0

@zadafcb Titanium co tydzień, ezz

1

@Kondziubarca Jan Tomaszewski w 2025 roku xd

0

@Criss18Barca Oczywiście, że przyjmuję

0

@BorzyKrzys Sigma.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Popitek12 ja nie lubię Serbów, ale wielkość gracza trzeba docenić

1

@Popitek12 Tadić

7

@Stinger_ Nie dyskutujcie z Ryszardem, to naczelny toksyk na tej stronie i prowokator

0

@Mezocyklon87 Owsiak to się najbardziej zraził tymi bilbordami przed wyborami o pokonaniu zła. Niby chodziło o jakąś chorobę oficjalnie, ale dobrze wiadomo, że celem był PiS. Wielu ludzi poczuło się oszukanych, że ich pieniądze idą na propagandę polityczna, a nie pomaganie. Cóż, z drugiej strony jest pełno tych co dadzą w tym roku jeszcze więcej niż wcześniej.

0

@FcPortoFan1999 Do niego to per sigma

3

@Popitek12 jakby dał paszport Argentyny przy okazji to tak

0

@nitey Kolejna prawidłowa odpowiedź, gratuluję!

1

@nitey Szacunek ludzi La Rambli

A przynajmniej mój... ;)

0

Kto powiedział te słowa?
Pokocham to i myślę, że na to zasługuje.

5

@unic mam nadzieję, że nie dla Padilli

2

4 razy po 2 razy 8 razy raz po raz po północy ze 2 razy I nad ranem jeszcze raz

5

Tęsknię.


0

@BorzyKrzys @MesQueUnClub96 naprawdę masz te taśmy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?