barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tajlandia czas: 5:37
Ciekawe czy Dębicki Mafioso zarywa nockę
1
Biden na majku co szoł dzisiaj daje.
1
Nets tylko 67 punktów w meczu NBA. Ależ to jest kompromitacja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
To jest po prostu skandal.
0
Chciałbym kiedyś wybrać się do Dębicy.
0
@Bykunn wszystko w formie żartu dopóki zdjęcia nie będzie chciała dziewczynka...
0
@Borneo czyli dyktatura jednej partii
2
@partymaker Tak, ale on już 2x był w półfinale MŚ, a Cristiano raz
0
@Borneo Super, świetnie działa państwo
0
@CLS63AMG najlepsza sankcja to kwarantanna ruskich statków na Bałtyku. Ale bardzo ryzykowna
4
Dzisiaj do tarczy wraca Stepheeeen Buntingggg
7
@MesQueUnClub96 sam klepałeś?
0
@MesQueUnClub96 Triple H się nie dostosował. Za rok wrócimy silniejsi.
7
@Roobo jprdl ale wstyd. Stolica państwa
0
@MesQueUnClub96 szkoda
0
@FcPortoFan1999 Mateusz Borek bardzo często teraz bywa w programach KS
1
@MesQueUnClub96 skąd klikasz, Piła?
12
@BorzyKrzys silne państwo wobec słabych. Święty świecki Jurek Owsiak
0
Mateusz Borek na prezydenta RP. Tak czy nie?
3
I miss him so much...
0
@CLS63AMG Po prostu pytaniem jest czy aż tak bardzo kraje będące w Tier 1 powinniśmy uznawać za bliskich sojuszników USA, a te będące w Tier 2 za kraje drugiej (nomen omen) kategorii. To, że Izrael jest w Tier 2 nie oznacza, że od teraz państwo położone w Palestynie nie jest bliskim sojusznikiem USA. Tak samo pewnie jest z Polską, a przynajmniej na papierze.
6
@CLS63AMG Izraela w 1 Tier też nie ma... A związki Izraela z USA są o wiele ściślejsze niż Polski z USA.
0
@Transu96 nigdy mu tego nie zrobię
2
The Triple H villian arc has ended.
Farewell!
0
@MesQueUnClub96 Damian Suarez nie gra. I piszę to z głowy
0
@robertocarlos76 Messiego też trzeba było przekonać w 2014...
6
Gavi co wrócił do formy...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Takie brameczki to ja w FIFCE 13 strzelałem, chore.