0

Tajlandia czas: 5:37
Ciekawe czy Dębicki Mafioso zarywa nockę

1

Biden na majku co szoł dzisiaj daje.

1

Nets tylko 67 punktów w meczu NBA. Ależ to jest kompromitacja.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

To jest po prostu skandal.

0

Chciałbym kiedyś wybrać się do Dębicy.

0

@Bykunn wszystko w formie żartu dopóki zdjęcia nie będzie chciała dziewczynka...

0

@Borneo czyli dyktatura jednej partii

2

@partymaker Tak, ale on już 2x był w półfinale MŚ, a Cristiano raz

0

@Borneo Super, świetnie działa państwo

0

@CLS63AMG najlepsza sankcja to kwarantanna ruskich statków na Bałtyku. Ale bardzo ryzykowna

4

Dzisiaj do tarczy wraca Stepheeeen Buntingggg

7

@MesQueUnClub96 sam klepałeś?

0

@MesQueUnClub96 Triple H się nie dostosował. Za rok wrócimy silniejsi.

7

@Roobo jprdl ale wstyd. Stolica państwa

0

0

@FcPortoFan1999 Mateusz Borek bardzo często teraz bywa w programach KS

1

@MesQueUnClub96 skąd klikasz, Piła?

12

@BorzyKrzys silne państwo wobec słabych. Święty świecki Jurek Owsiak

0

Mateusz Borek na prezydenta RP. Tak czy nie?

3

I miss him so much...


0

@CLS63AMG Po prostu pytaniem jest czy aż tak bardzo kraje będące w Tier 1 powinniśmy uznawać za bliskich sojuszników USA, a te będące w Tier 2 za kraje drugiej (nomen omen) kategorii. To, że Izrael jest w Tier 2 nie oznacza, że od teraz państwo położone w Palestynie nie jest bliskim sojusznikiem USA. Tak samo pewnie jest z Polską, a przynajmniej na papierze.

6

@CLS63AMG Izraela w 1 Tier też nie ma... A związki Izraela z USA są o wiele ściślejsze niż Polski z USA.

0

@Transu96 nigdy mu tego nie zrobię

2

The Triple H villian arc has ended.
Farewell!

0

@MesQueUnClub96 Damian Suarez nie gra. I piszę to z głowy

0

@robertocarlos76 Messiego też trzeba było przekonać w 2014...

6

Gavi co wrócił do formy...

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Takie brameczki to ja w FIFCE 13 strzelałem, chore.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?