barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 no niestety ale tak jest. Trzaskowski to dramat, Nawrocki może się wyrobi
9
@MesQueUnClub96 Nawrocki jest słaby, ale Trzaskowski jest jeszcze gorszy
7
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 Celnie, ale wiadomo, że chodzi o dzieci niepracujących rodziców.
3
@MesQueUnClub96 To ogólnie wygląda jak świetny sposób na pranie pieniędzy, ale wykluczmy to. Po prostu PiSowski beton to ok. 25% Polaków mających prawa wyborcze.
0
Republika zebrała już około 110 tys. złotych na swój wóz transmisyjny. Celem jest 5 500 000 zł.
13
Uważam, że brak 800+ dla niepracujących Ukraińców to wstęp o dyskusji o braku 800+ także dla niepracujących Polaków.
0
@FcPortoFan1999 bo to jest piłkarski mąż stanu!
1
@July_6_BcN Kocham to miasto
0
Czy doświadczyliśmy już prime'u Mateusza Borka czy dalej na niego czekamy?
2
@Encore zobaczymy jak Carlitos ugotuje sezon na mączce w tym roku, w zeszłym praktycznie zero startów w mastersach
1
Zverev już jest pierwszym w Open Era (na pewno w ATP), który przegrał finały na 3 różnych szlemach, nie mając przy tym jednocześnie wygranego ani jednego szlemu. Na Wimbledonie miał niezły run w ubiegłym roku, z swoim serwisem przy dobrej drabince może i tam osiągnąć finał. To byłby pięknie skompletowany karierowy szlem
1
Kolejny mecz gdzie nie gra Lewy i mecz jest zakończony w 1. Połowie. Ciekawe.
0
Wchodzę, sprawdzam wynik i 4:0. No nieźle. Oby dobry prognostyk przed ćwierćfinałem PK
0
Chyba koniec Peñy
2
Taśma na RG z Alcarazem, teraz w kluczowym momencie tiebreaka na AO. Pech Saszy
4
@Encore nie no, Enkorze, musisz zobaczyć. Każdy kolejny sezon lepszy niż poprzedni.
1
@FcPortoFan1999 a po co ten przecinek Oskarze?
0
@UriBoyka bardziej Wawrinka z tym stylem backhandu
0
@Criss18Barca wygrałby na pewno gdyby to był 2022 rok i rządził PiS. Ale obecnie może przegrać tym, że jest zwyczajnie jeszcze gorszym kandydatem niż Nawrocki
1
@FcPortoFan1999 bo Ferrero nie potrafi ogarnąć nowej taktyki na Nole
0
@MesQueUnClub96 a może z Zverevem jeszcze się pogłębiło?
0
@Recha_0684 no jak znowu w marcu będzie wszystko kwitnąć to trochę lipa
0
Alexander Zverev może zostać pierwszym tenisistą w historii (Open Era, ATP), który przegrał finał na trzech różnych szlemach, nie wygrywając przy tym żadnego szlema w karierze
1
@partymaker kolejny klub do listy auraless
0
Zawsze mnie zastanawiało co to za klub KSZO Ostrowiec
0
@MesQueUnClub96 Tylko Barriosa sprzedać
0
@July_6_BcN to jest Dodiev
0
@MesQueUnClub96 Bittencourt, dobrze się rozwijał w fifce 13
1
@Popitek12 Kevin Großkreutz