2

@MesQueUnClub96 z polskiego w podstawówce musiałeś mieć co najmniej bardzo dobry

9

Mamy nowy problem milenijny: ustalenie wieku @MesQueUnClub96Musimy sobie zadać fundamentalne pytanie: czy w wieku 13 lat można tak elokwentnie i starannie pisać komentarze na stronie? Jeżeli tak, to mamy do czynienia z geniuszem.

0

A może takie United w strefie spadkowej?

0

@ProMILs prędzej PiSior, bo oni wszędzie szukają współpracy Konfy z PO

0

@LionelM95 Takkkk

2

@Popitek12 Verstappen

0

@Herato oby został zwolniony

1

@Eklerek gry piłkarskie od EA się skończyły. Szkoda dzieciaków, że nigdy nie będę wiedzieć jak fajna mogła być FIFA jeszcze 10 lat temu

1

@agaFCB Uważam takie olewanie, ghosting przez więcej niż 1 dzien za bardzo słabe zachowanie. To nie jest poważne traktowanie drugiej osoby i relacji. Napisanie, że nie ma się obecnie czasu to kwestia kilkunastu sekund, dosłownie kazdy w ciągu doby ma czas żeby to zrobić. Też jak rozumiem wy się znacie już długo, więc tym bardziej dziwne zachowanie.

0

@Popitek12 lepsi piją pepsi

2

@LukaszFan Tylko Coca Cola

1

@okiemtypera_lucaxx95 ostatnio w KS widziałem dwa razy bardzo ładna młodą konduktorkę. Ogólnie, KS top

1

@July_6_BcN wino jeszcze ok, ale picie wódy przy wigilijnym stole jest tak smutne. Dla mnie slabe

1

@Kinginiesta Dzieciątko

3

Jest forma. Razem z Cristiano życzymy Wam Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia:)


0

@FcPortoFan1999 To dobrze:)

0

@FcPortoFan1999 spędzasz z rodziną Święta Oskarze, czy samotnie?

1

@Nightraider Karp jest bardzo dobra rybą, ale trzeba mieć sprawdzonego hodowcę i trzeba go dobrze zamacerować przed smażeniem. Jak się kupuje jakiegoś z Oszołoma czy innego Lidla to potem nie ma co się dziwić, że muł czuć

1

@Balboa901 Rosja 2018

5

Nowy film Nolana ma bazować na Odysei Homera. Film powstanie w nowej technologii IMAX. Premiera lipiec 2026


1

@agaFCB chciałby żeby wróciła ta wersja Nadalowa Popitka...

0

@Borneo widzę że uśmiechnięci przeprowadzają mocna ofensywę z okazji rocznicy przejęcia władzy

5

@maroon zrobili sondaże i jednak wyszło, że Polacy chcą CPK więc zaczęli zmieniać zdanie

1

@Comentateiro jak wybudują to nawet mogą nazwać te lotnisko imieniem Donalda Tuska. Ale czy wybudują, nie wiem.

1

@macio_944 jakoś wątpię żeby te wszystkie formalności, zgody budowlane, środowiskowe, kupna działek to było mniej niż to co zrobił rząd przez ostatni rok

1

@Borneo Informacja ciekawa, ale chcę widzieć jak zaczną budować to lotnisko

0

@Popitek12 Włącz prawdę

3

Jaki jutro program w TV? @Popitek12

1

@agaFCB w TV era Popitka Ronaldo nie jest GOATem

0

@Wasacz_ yyy... Serio? Przecież ja dobrze wiem jak wyglądała tamta TVP i wielokrotnie ją tutaj krytykowałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?