barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 z polskiego w podstawówce musiałeś mieć co najmniej bardzo dobry
9
Mamy nowy problem milenijny: ustalenie wieku @MesQueUnClub96Musimy sobie zadać fundamentalne pytanie: czy w wieku 13 lat można tak elokwentnie i starannie pisać komentarze na stronie? Jeżeli tak, to mamy do czynienia z geniuszem.
0
A może takie United w strefie spadkowej?
0
@ProMILs prędzej PiSior, bo oni wszędzie szukają współpracy Konfy z PO
0
@LionelM95 Takkkk
2
@Popitek12 Verstappen
0
@Herato oby został zwolniony
1
@Eklerek gry piłkarskie od EA się skończyły. Szkoda dzieciaków, że nigdy nie będę wiedzieć jak fajna mogła być FIFA jeszcze 10 lat temu
1
@agaFCB Uważam takie olewanie, ghosting przez więcej niż 1 dzien za bardzo słabe zachowanie. To nie jest poważne traktowanie drugiej osoby i relacji. Napisanie, że nie ma się obecnie czasu to kwestia kilkunastu sekund, dosłownie kazdy w ciągu doby ma czas żeby to zrobić. Też jak rozumiem wy się znacie już długo, więc tym bardziej dziwne zachowanie.
0
@Popitek12 lepsi piją pepsi
2
@LukaszFan Tylko Coca Cola
1
@okiemtypera_lucaxx95 ostatnio w KS widziałem dwa razy bardzo ładna młodą konduktorkę. Ogólnie, KS top
1
@July_6_BcN wino jeszcze ok, ale picie wódy przy wigilijnym stole jest tak smutne. Dla mnie slabe
1
@Kinginiesta Dzieciątko
3
Jest forma. Razem z Cristiano życzymy Wam Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia:)
0
@FcPortoFan1999 To dobrze:)
0
@FcPortoFan1999 spędzasz z rodziną Święta Oskarze, czy samotnie?
1
@Nightraider Karp jest bardzo dobra rybą, ale trzeba mieć sprawdzonego hodowcę i trzeba go dobrze zamacerować przed smażeniem. Jak się kupuje jakiegoś z Oszołoma czy innego Lidla to potem nie ma co się dziwić, że muł czuć
1
@Balboa901 Rosja 2018
5
Nowy film Nolana ma bazować na Odysei Homera. Film powstanie w nowej technologii IMAX. Premiera lipiec 2026
1
@agaFCB chciałby żeby wróciła ta wersja Nadalowa Popitka...
0
@Borneo widzę że uśmiechnięci przeprowadzają mocna ofensywę z okazji rocznicy przejęcia władzy
5
@maroon zrobili sondaże i jednak wyszło, że Polacy chcą CPK więc zaczęli zmieniać zdanie
1
@Comentateiro jak wybudują to nawet mogą nazwać te lotnisko imieniem Donalda Tuska. Ale czy wybudują, nie wiem.
1
@macio_944 jakoś wątpię żeby te wszystkie formalności, zgody budowlane, środowiskowe, kupna działek to było mniej niż to co zrobił rząd przez ostatni rok
1
@Borneo Informacja ciekawa, ale chcę widzieć jak zaczną budować to lotnisko
0
@Popitek12 Włącz prawdę
3
Jaki jutro program w TV? @Popitek12
1
@agaFCB w TV era Popitka Ronaldo nie jest GOATem
0
@Wasacz_ yyy... Serio? Przecież ja dobrze wiem jak wyglądała tamta TVP i wielokrotnie ją tutaj krytykowałem.