barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 Języka nie trzeba znać, trzeba umieć pić. Zapisy są w sobotę pod Alexandra Palace od 6:00 do 13:00.
2
W niedzielę rozpoczynają się MŚ w darta! Hell yeah!
0
Moment, który zmienił wszystko.
0
Ruch na mieście a to oznaka, że gra Wisełka.
3
Sigma Ołomuniec. 9 miejsce w tabeli czeskiej ekstraklasy
0
@Popitek12 Wawrzyniak
1
Wreszcie mamy once de gala, która jest zgrana ze sobą i może walczyć z każdym w Europie. W odwodzie jeszcze Araujo i Christensen. Xavi non stop coś kombinował, Flick konsekwentnie stawia na tę samą 11tkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kejdzi ostatnia kolejka to będzie ogień
4
Ostatnia porażka BVB u siebie w LM (oprócz dzisiaj) to 3 listopada 2021r. i porażka z Ajaxem 1-3.
1
@Comentateiro Niektórzy na siłę starają się szukać problemów, a to Ferran mógł lepiej przyjąć piłkę, a tu Pena mógł nie wychodzić z bramki itd. Oczywiście o idiotycznym faulu Cubarsiego już ciszej, bo jego krytyka nie daje tylu herbów i atencji. Nie mniej jednak po dzisiaj nie ma co się skupiać na tych błędach, bardzo dobry mecz ogólnie zespołu.
46
Kapitalne zwycięstwo dzisiaj, nie wiem o co chodzi malkontentom. Wreszcie wygrywamy mecz na styku i to na takim terenie. TOP 8 jest na wyciągnięcie ręki, chociaż miło byłoby dociągnąć to 2. miejsce i mieć gwarancję uniknięcia Liverpoolu aż do finału.
0
Potencjalni rywale Barcelony w 1/8 finału na ten moment: Feyenoord, Benfica, Sporting, Monaco.
0
W studiu C+ LegiaTV
4
Nie jest wykluczone, że Marcin Romanowski czmychnął Policji i jest już za granicą.
2
Ale będzie kręcone w reżimówce że sam się potknął xDDDDDD
0
Taki zapis nie byłby niczym niezwykłym.
0
@marcin62 tak się kończy maksymalizacja powierzchni handlowej kosztem magazynów
4
@mordini123 ostatnio jak był mecz z Brest to na C+ studio było głównie o Barcelonie, mimo że jednocześnie był Bayern z PSG. Po prostu Barcelona z Lewym to prawie zawsze priorytet i dlatego TVP nie będzie puszczać Barcelony
0
@MesQueUnClub96 przegrałem
3
17 meczów, 11 wyjazdów, 6 u siebie, to są praktycznie proporcje 2:1.
Jakakolwiek przewaga punktowa na nowy rok będzie dla nas dobra, a nawet ewentualne -1, czy -2 to nie jest dramat.
0
Intensywny mecz, przespany początek 2. połowy, Frenkie klasycznie.
Ale i tak bardziej bolą straty pkt z Celtą czy Las Palmas.
Zobaczymy co zrobi RM: wyjazdy z Gironą i Vallecano, gdzie też można stracić punkty.
Teraz trzeba wygrać oba mecze u siebie, w tym z ATM...
0
Tak jak z Osassuna, tak dzisiaj widać po zmianach że znowu priorytetem jest Liga Mistrzów
3
@Criss18Barca przecież PiS też tak robił!!1!1!
3
@Astad powinien przede wszystkim decydować dwumecz w trakcie sezonu
4
@Kapitan hawk niewiarygodnie ciężki teren. La Paz w Boliwii to nic przy tym
4
@MesQueUnClub96 to pokazuje jak trudna jest liga arabska
2
@partymaker rządowi wymyślili sobie sposób na ograniczanie wysyłania zawodników na kadry przez to, że podają najbardziej pesymistyczna datę powrotu, a nie najbardziej prawdopodobna
0
@Nightraider to nie jest tak, że kazda ładna kobieta jest z automatu głupia. Często też na słowo ładna od razu myśli się o jakichs pustych instagramerkach, a przecież ładnych kobiet jest mnóstwo wśród nas, poza tym każdy, szczególnie faceci, ma inna definicje piękna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika