barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 świadomy obywatel. Lubię to
1
@esem91 BB musisz zobaczyć, można seriali ogólnie nie oglądać, ale BB trzeba. To jest arcydzieło, każdy sezon.
0
@malicinho no w sumie to "ich" serial od początku
1
@Popitek12 ja nie wiem co tam w dzienniku telewizyjnym dzisiaj opowiadali. Btw. Republika czy TVN24?
0
Florentino Perez to Gus Fring piłki nożnej
0
@regatta52 w styczniu niby, potem w następnych miesiącach jeżeli RM i Valencia np. odpadłyby z Puchar Króla albo RM odpadł z LM. Ostatecznie jest chyba jakiś wolny termin w maju
13
@marcin62 Braun został prześwietlony przez ABW i nic nie znaleziono
0
Jeżeli Real Madryt wygra zaległe spotkanie to będzie miał 1 pkt STRATY do Barcelony.
7
Wstał i przewidział przyszłość
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15071142#comment-15071142
1
@partymaker chyba nie, bo wtedy nie byłoby żadnych podejrzen
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak myślałem, że LFC dzisiaj traci punkty, jednak mecze z RM i City trzeba brać pod uwagę przy analizie.
1
@Popitek12 tylko w TV dowiesz się prawdy
0
@michal26 patrząc na ceny w niektórych restauracjach nie uważam, że to jest jedyną wymówka, w sensie, że koszty. Mówię ogólnie o wysokich cenach, nie cenie tego masła
0
Frankfurt? Największe dziady w Niemczech.
8
Real Madryt to Izrael piłki nożnej.
0
@gumaz nie, nie mam tam konta
0
@MesQueUnClub96 Tak to jest jak postawi się kupon
0
Na notatniku alternatywa rzeczywistość. Ciekawe.
0
Co ten Frankfurt odpier? @MesQueUnClub96
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Chaoss od rozliczeń powinny być służby, a POlitycy powinni normalnie brać się do roboty i zarządzać państwem, a nie uprawiać cyrk.
2
@Kinginiesta Jadł. Dwa razy. Estymuję, że pod koniec tygodnia będzie już trzy razy.
5
Nie używam Spotify. POzdrawiam
9
Witam i dzisiaj Bilbao wygrywa z RM.
9
@Criss18Barca ja go nie lubię, zbyt bucowaty. Nie był brany pod uwagę przez Kaczdogana ani przez moment, a i tak jeździł do Trumpa, czy przekomarzał się z Trzaskowskim
0
Pięknie POLONIA!
0
@FcPortoFan1999 Wisełkę z Krakowa
0
@FcPortoFan1999 i znowu grając u siebie z Eklapą doczlapia się do finalu
1
Żydowski Pena??