0

@Botanik co za piękny wątek

1

@FcPortoFan1999 zero tituli

0

@Rust_Cohle no i spoko, oni zawsze mocni w tym momencie sezonu. Na wiosnę zobaczymy

0

@Rust_Cohle Atletico to o wiele mniejsze zło

2

Za tydzień bedzie na wylocie

3

@Adran360 nie widzę tam Interu Miami.

1

@arasz1819 dobre, można się uśmiać :)

1

@arasz1819 haha pozamiatał Prezes

0

@Cochise O tak, wiara to o wiele lepsze określenie

1

@FcPortoFan1999 a potem styczeń i już ku lepszemu. Tylko ten marzec przeżyć

0

@arasz1819 Pisząc religia mam na myśli osobistą relację człowieka z Bogiem, a nie to co powie/zrobi jeden, czy drugi duchowny. Ogólnie jak ktoś jest niewierzący to może sobie wykreślić "religię" z tej listy, nie, że komuś powinno się to narzucać

0

@fart Nie ma po co się nawracać, Tusk nakazał zagłodzić największą partię oPOzycyjną w Polsce, trzeba wpłacać

0

@MesQueUnClub96 No dla katolika chociażby Bóg i wiara są ważniejsze niż miłość, chociaż przykazanie miłości do bliźniego jest najważniejsze.

1

@MesQueUnClub96 Nie, religia, zdrowie, pokój, dach nad głową, jedzenie, woda są ważniejsze

4

2

Define invincibility. @Encore @mekston @Popitek12


0

Za chwilę 2025r., a w skokach dalej konkursu PŚ nie wygrał zawodnik urodzony w XXI wieku. Trochę chore.

0

@MesQueUnClub96 Bugs GOAT

0

@MesQueUnClub96 Tygrysek clear

0

@Popitek12 swój chłop

3

Ten drwal kurkowy nawet nawet. Chyba bardziej mi pasuje niż klasyczny. Następny w kolejce klasyczny ale na ostro. Potem z chrzanem. Z żurawiną i z kurczakiem raczej niechętnie będę jadł, o ile w ogóle.

0

@MesQueUnClub96 dajcie mu bolid a nie taczkę, to pogadamy

1

@MesQueUnClub96 przychylam się do opinii @mekston

4

Dzisiaj Lewy jak za Xaviego. Piłka odbijała się jak od sęka, zle decyzję, przyjęcia piłki.

5

Dzisiaj śniło mi się że Ivan Rakitic wrócił do Barcelony i gorszy od de Jonga nie był.

0

RM ma teraz Getafe u siebie i potem 3 wyjazdy z rzędu: Bilbao, Girona i Vallecano. Jeżeli nie stracą punktów w tych meczach to będzie problem. My też Mallorca i Betis, chociaż ten Betis nam siedzi w ostatnich latach

0

Celtę czy RSSS można zrozumieć ale straty punktów dzisiaj to już nieporozumienie.
Nic dzisiaj nie zagrało. I znowu przypomnialem sobie dlaczego nie lubię gdy Barcelona gra przed godz. 18:00 w lidze

1

@Misiusessi myślę że będzie grubo, raczej nie będzie to zawód aż taki jak niektórzy myślą

1

@Sulimo drużyna totalnie bezpłciowa.

5

@Wasacz_ pięknie klauny wychodzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?