barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Botanik co za piękny wątek
1
@FcPortoFan1999 zero tituli
0
@Rust_Cohle no i spoko, oni zawsze mocni w tym momencie sezonu. Na wiosnę zobaczymy
0
@Rust_Cohle Atletico to o wiele mniejsze zło
2
Za tydzień bedzie na wylocie
3
@Adran360 nie widzę tam Interu Miami.
1
@arasz1819 dobre, można się uśmiać :)
1
@arasz1819 haha pozamiatał Prezes
0
@Cochise O tak, wiara to o wiele lepsze określenie
1
@FcPortoFan1999 a potem styczeń i już ku lepszemu. Tylko ten marzec przeżyć
0
@arasz1819 Pisząc religia mam na myśli osobistą relację człowieka z Bogiem, a nie to co powie/zrobi jeden, czy drugi duchowny. Ogólnie jak ktoś jest niewierzący to może sobie wykreślić "religię" z tej listy, nie, że komuś powinno się to narzucać
0
@fart Nie ma po co się nawracać, Tusk nakazał zagłodzić największą partię oPOzycyjną w Polsce, trzeba wpłacać
0
@MesQueUnClub96 No dla katolika chociażby Bóg i wiara są ważniejsze niż miłość, chociaż przykazanie miłości do bliźniego jest najważniejsze.
1
@MesQueUnClub96 Nie, religia, zdrowie, pokój, dach nad głową, jedzenie, woda są ważniejsze
4
I to jest młody patriota.
https://x.com/szczerze_kuzwa/status/1862913946509861354
2
Define invincibility. @Encore @mekston @Popitek12
0
Za chwilę 2025r., a w skokach dalej konkursu PŚ nie wygrał zawodnik urodzony w XXI wieku. Trochę chore.
0
@MesQueUnClub96 Bugs GOAT
0
@MesQueUnClub96 Tygrysek clear
0
@Popitek12 swój chłop
3
Ten drwal kurkowy nawet nawet. Chyba bardziej mi pasuje niż klasyczny. Następny w kolejce klasyczny ale na ostro. Potem z chrzanem. Z żurawiną i z kurczakiem raczej niechętnie będę jadł, o ile w ogóle.
0
@MesQueUnClub96 dajcie mu bolid a nie taczkę, to pogadamy
1
@MesQueUnClub96 przychylam się do opinii @mekston
4
Dzisiaj Lewy jak za Xaviego. Piłka odbijała się jak od sęka, zle decyzję, przyjęcia piłki.
5
Dzisiaj śniło mi się że Ivan Rakitic wrócił do Barcelony i gorszy od de Jonga nie był.
0
RM ma teraz Getafe u siebie i potem 3 wyjazdy z rzędu: Bilbao, Girona i Vallecano. Jeżeli nie stracą punktów w tych meczach to będzie problem. My też Mallorca i Betis, chociaż ten Betis nam siedzi w ostatnich latach
0
Celtę czy RSSS można zrozumieć ale straty punktów dzisiaj to już nieporozumienie.
Nic dzisiaj nie zagrało. I znowu przypomnialem sobie dlaczego nie lubię gdy Barcelona gra przed godz. 18:00 w lidze
1
@Misiusessi myślę że będzie grubo, raczej nie będzie to zawód aż taki jak niektórzy myślą
1
@Sulimo drużyna totalnie bezpłciowa.
5
@Wasacz_ pięknie klauny wychodzą