0

@Popitek12 dlaczego ja czy ukryta prawda?

1

@partymaker Valencia dla nic to jak dla nas Celta

5

Dobra, utkać tam, nic się nie dzieje, tak jak po RM i Bayernie nic nie wygraliśmy, tak teraz nic nie przegrywamy. Sezon trwa, kolejny ciężki wyjazd odhaczony. RM musi wygrać 2 mecze na wyjeździe by w ogóle było -1.

0

Manchester City się skończył

0

@654321 oby tylko Doncic nie wygrał

0

@tbas bo wg kodeksu wyborczego to nie partie zgłaszają kandydatów a grupa co najmniej 15 obywateli tworzy komitet danej osoby. Potem musi zebrać 100 tys. Podpisów. Wiadomo, że bez wsparcia partii jest to trudne

2

@Criss18Barca i tak co wybory, każde kolejne są już tymi najważniejszymi, w każdy trzeba pokonać zło, komunizm, nazizm. Zieeeew

0

@VegetaPolska ciekawe czy do następnych ZIO będzie skakał

0

@Kondziubarca na pewno nie będzie tak że kandydat KO będzie mieć blisko 60% w 2. Turze. Tak by mogło być gdyby obecna władza rzeczywiście była jakaś nowa jakością, z pomysłami na rozwój Polski. Ale mamy dalej kontynuację wojenki POPiSowskiej więc wielu ludzi nie pójdzie do wyborów. Do tego dodajmy większa mobilizację wśród wyborców opozycji i to sprawi, że wyniki w 2. Turze będą na styk.

0

Twierdzenie, że ma się duże szanse wygrać w 2. turze, mając nie więcej niż 60% w sondażach w listopadzie 2024 roku, to bardzo optymistyczne podejście.
Wiele może się wydarzyć, a czas raczej nie gra na rzecz władzy, a prędzej opozycji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Stinger_ to pokazuje ze na siłę się udziwnia system by tworzyć niespodzianki...

0

Nassery z Rijadu kolejna porażka. Saudi Pro to mocna liga, każdy wygrywa z każdym, a nie jak w MLS.

3

@Eklerek w przyszłym roku będzie

0

Tragiczne wyniki Polaków w 1. treningu w Lillehammer

0

@bartekvisca w Czechach jest bardzo podobna, ale nie Drwal tylko Cheese King

1

@mekston Portugalia zagra z Włochami lub Niemcami przecież

0

@mekston Czyli Portugalia - Hiszpania w półfinale?

4

@Popitek12 Polska powiatowa widzę olewana, tak to jest jak się ogląda prognozę pogody w TV

5

@Ojciec5tkidzieci ciekawe czy @arasz1819 kupuje taka nędzna populistyczną gadkę.

9

Mentzen - kandydat na miarę XD. Nie oddałbym na niego głosu w tym momencie. Dla mnie on w ogóle nie ma żadnej aury prezydenckiej

0

@arasz1819 a kiedy wrzuciłem jakiś link do filmu KZ albo ich tweeta? Nie przypominam sobie

2

@Kgorecki2500 ale co się ponapinał nasz towar eksportowy na USA to jego

0

@arasz1819 tu Cię zaskoczę, bo nie oglądam Kanału Zero (PiSowskiego) :)

0

@arasz1819 nie sap

0

@Criss18Barca jak wygrają w 27 to 3/4 kadencji będą użerać się z KOwskim prezydentem który nic im nie podpisze. Chyba że IV RP wjedzie na pełnej i prezydent zostanie pominięty

1

@FcPortoFan1999 największym problemem KO jest to, że rządzą i rządzą nieudolnie. Mobilizacji młodzieży nie będzie. Skoro teraz jest 60/40 Trzaskowski-PiS to spokojnie w maju może być na żyletki. A za rok o tej porze możemy mieć już nowy Sejm

1

Plan jest taki żeby w tym tygodniu zjeść drwala i w przyszłym. Na pohybel burgerowniom

2

@AFA honest McDonald cashier

0

@gumaz uważam go za najlepszego kandydata PiS, bo jest najmniej umoczony PiSowska władza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?