barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 dlaczego ja czy ukryta prawda?
1
@partymaker Valencia dla nic to jak dla nas Celta
5
Dobra, utkać tam, nic się nie dzieje, tak jak po RM i Bayernie nic nie wygraliśmy, tak teraz nic nie przegrywamy. Sezon trwa, kolejny ciężki wyjazd odhaczony. RM musi wygrać 2 mecze na wyjeździe by w ogóle było -1.
0
Manchester City się skończył
0
@654321 oby tylko Doncic nie wygrał
0
@tbas bo wg kodeksu wyborczego to nie partie zgłaszają kandydatów a grupa co najmniej 15 obywateli tworzy komitet danej osoby. Potem musi zebrać 100 tys. Podpisów. Wiadomo, że bez wsparcia partii jest to trudne
2
@Criss18Barca i tak co wybory, każde kolejne są już tymi najważniejszymi, w każdy trzeba pokonać zło, komunizm, nazizm. Zieeeew
0
@VegetaPolska ciekawe czy do następnych ZIO będzie skakał
0
@Kondziubarca na pewno nie będzie tak że kandydat KO będzie mieć blisko 60% w 2. Turze. Tak by mogło być gdyby obecna władza rzeczywiście była jakaś nowa jakością, z pomysłami na rozwój Polski. Ale mamy dalej kontynuację wojenki POPiSowskiej więc wielu ludzi nie pójdzie do wyborów. Do tego dodajmy większa mobilizację wśród wyborców opozycji i to sprawi, że wyniki w 2. Turze będą na styk.
0
Twierdzenie, że ma się duże szanse wygrać w 2. turze, mając nie więcej niż 60% w sondażach w listopadzie 2024 roku, to bardzo optymistyczne podejście.
Wiele może się wydarzyć, a czas raczej nie gra na rzecz władzy, a prędzej opozycji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Stinger_ to pokazuje ze na siłę się udziwnia system by tworzyć niespodzianki...
0
Nassery z Rijadu kolejna porażka. Saudi Pro to mocna liga, każdy wygrywa z każdym, a nie jak w MLS.
3
@Eklerek w przyszłym roku będzie
0
Tragiczne wyniki Polaków w 1. treningu w Lillehammer
0
@bartekvisca w Czechach jest bardzo podobna, ale nie Drwal tylko Cheese King
1
@mekston Portugalia zagra z Włochami lub Niemcami przecież
0
@mekston Czyli Portugalia - Hiszpania w półfinale?
4
@Popitek12 Polska powiatowa widzę olewana, tak to jest jak się ogląda prognozę pogody w TV
5
@Ojciec5tkidzieci ciekawe czy @arasz1819 kupuje taka nędzna populistyczną gadkę.
9
Mentzen - kandydat na miarę XD. Nie oddałbym na niego głosu w tym momencie. Dla mnie on w ogóle nie ma żadnej aury prezydenckiej
0
@arasz1819 a kiedy wrzuciłem jakiś link do filmu KZ albo ich tweeta? Nie przypominam sobie
2
@Kgorecki2500 ale co się ponapinał nasz towar eksportowy na USA to jego
0
@arasz1819 tu Cię zaskoczę, bo nie oglądam Kanału Zero (PiSowskiego) :)
0
@arasz1819 nie sap
0
@Criss18Barca jak wygrają w 27 to 3/4 kadencji będą użerać się z KOwskim prezydentem który nic im nie podpisze. Chyba że IV RP wjedzie na pełnej i prezydent zostanie pominięty
1
@FcPortoFan1999 największym problemem KO jest to, że rządzą i rządzą nieudolnie. Mobilizacji młodzieży nie będzie. Skoro teraz jest 60/40 Trzaskowski-PiS to spokojnie w maju może być na żyletki. A za rok o tej porze możemy mieć już nowy Sejm
1
Plan jest taki żeby w tym tygodniu zjeść drwala i w przyszłym. Na pohybel burgerowniom
2
@AFA honest McDonald cashier
0
@gumaz uważam go za najlepszego kandydata PiS, bo jest najmniej umoczony PiSowska władza.