barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Tridente2015 Liga Narodów to oficjalne rozgrywki
9
@BorzyKrzys dzisiaj piękne słońce na Śląsku
1
@BorzyKrzys Babiarz. Pamiętamy. Nigdy nie zapomnimy.
0
@Podatek dobry komentarz, ciekawe przemyślenia.
0
@FcPortoFan1999 Wichniarek po dzisiejszym incydencie już chyba nie wróci do TVP
6
Dobranoc dla wszystkich użytkownikow z... A nie, po prostu dobranoc dla @Popitek12 bo znowu wygral, dobranoc dla wszystkich wiernych kibiców Portugalii i Paragwaju, ale nie kibiców sukcesu.
5
@Encore Hiszpania ich pyknie, Niemcy mogą też
0
Borek już ładnie wstawiony. Kolka.
0
Borek szef na łączeniu non stop gada, a Co w studiu siedzą i słuchają tylko xdd
1
Czyżby kolka z procentami wjechała.
3
Paulo Sousa albo Czesław Michniewicz. Takie nazwiska są na stole Cezarego Kuleszy w przypadku porażki z Szkocja. [NASZ NEWS]
2
Chyba lepiej Grabare wziąć do Barcelony niż Bułkę
0
@FcPortoFan1999 tak jakby do tego nawiązywał
4
Mateusz Borek pije właśnie colkę zero.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 a to jeszcze nie koniec
12
Probierz wizjoner. Wiedział że dostaniemy wpierdol, więc wywalił Świderskiego z składu meczowego żeby zrobić kontrowersje i nie mówić o wyniku.
Gratulacje
0
@Popitek12 define Paraguay
26
Za chwilę 2025 rok, a w Polsce dalej o krok od walkovera bo piłkarza nie wpisał do składu meczowego.
KOMPROMITACJA PZPNowska
0
Polska dostałaby od Paragwaju też z 4. Jesteśmy gorsi niż CONMEBOL. Ronaldo nabija se tylko staty
0
Co tu się odpier.
2
Wielki Bruno, a i tak będą się śmiać @Encore
0
Magda Linette walczyła 4h na korcie dla Polski dzisiaj, a nasi kopacze nie mają sił po 45 min. Wymowne
0
Przeciez to powinno być 2:1
0
39 lat. Fenomen.
0
Karny dla PORTUGALI
0
Chorwacja czerwo, trzymamy remis dzisiaj, Szkocja wygrywa i gramy o awans do fazy pucharowej LN
2
@Ascend oczywiście, jak nie jesteś gotowy do przyjmowania 6 dawek w ciągu roku od Pfizera to jestes antyszczepem wg uśmiechniętego środowiska
1
@Encore czasami trzeba, dla higieny dyskusji
1
@MesQueUnClub96 Kwas chlebowy pokazuje, że jednak Litwa nie jest słaba.
1
@MesQueUnClub96 no kwas chlebowy mają dobry akurat