12

@Tridente2015 Liga Narodów to oficjalne rozgrywki

9

@BorzyKrzys dzisiaj piękne słońce na Śląsku

1

@BorzyKrzys Babiarz. Pamiętamy. Nigdy nie zapomnimy.

0

@Podatek dobry komentarz, ciekawe przemyślenia.

0

@FcPortoFan1999 Wichniarek po dzisiejszym incydencie już chyba nie wróci do TVP

6

Dobranoc dla wszystkich użytkownikow z... A nie, po prostu dobranoc dla @Popitek12 bo znowu wygral, dobranoc dla wszystkich wiernych kibiców Portugalii i Paragwaju, ale nie kibiców sukcesu.


5

@Encore Hiszpania ich pyknie, Niemcy mogą też

0

Borek już ładnie wstawiony. Kolka.

0

Borek szef na łączeniu non stop gada, a Co w studiu siedzą i słuchają tylko xdd

1

Czyżby kolka z procentami wjechała.

3

Paulo Sousa albo Czesław Michniewicz. Takie nazwiska są na stole Cezarego Kuleszy w przypadku porażki z Szkocja. [NASZ NEWS]

2

Chyba lepiej Grabare wziąć do Barcelony niż Bułkę

0

@FcPortoFan1999 tak jakby do tego nawiązywał

4

Mateusz Borek pije właśnie colkę zero.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 a to jeszcze nie koniec

12

Probierz wizjoner. Wiedział że dostaniemy wpierdol, więc wywalił Świderskiego z składu meczowego żeby zrobić kontrowersje i nie mówić o wyniku.
Gratulacje

0

@Popitek12 define Paraguay

26

Za chwilę 2025 rok, a w Polsce dalej o krok od walkovera bo piłkarza nie wpisał do składu meczowego.
KOMPROMITACJA PZPNowska

0

Polska dostałaby od Paragwaju też z 4. Jesteśmy gorsi niż CONMEBOL. Ronaldo nabija se tylko staty

0

Co tu się odpier.

2

Wielki Bruno, a i tak będą się śmiać @Encore

0

Magda Linette walczyła 4h na korcie dla Polski dzisiaj, a nasi kopacze nie mają sił po 45 min. Wymowne

0

Przeciez to powinno być 2:1

0

39 lat. Fenomen.

0

Karny dla PORTUGALI

0

Chorwacja czerwo, trzymamy remis dzisiaj, Szkocja wygrywa i gramy o awans do fazy pucharowej LN

2

@Ascend oczywiście, jak nie jesteś gotowy do przyjmowania 6 dawek w ciągu roku od Pfizera to jestes antyszczepem wg uśmiechniętego środowiska

1

@Encore czasami trzeba, dla higieny dyskusji

1

@MesQueUnClub96 Kwas chlebowy pokazuje, że jednak Litwa nie jest słaba.

1

@MesQueUnClub96 no kwas chlebowy mają dobry akurat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?