barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Georgia bardzo pewna dla Trumpa. Next Karolina Północna
1
@Kgorecki2500 nic nie wiadomo ws. NC
0
@Triv44 senat będzie Republikanski
0
@Triv44 dobre wyniki w Georgii, Floryda pewna. Ale to może szybko spaść znowu
0
@Alex1995 prędzej Republikanie zgarną Senat, to też praktycznie utrudni rządzenie Harris.
7
Bardzo dobre wyniki Trumpa na Florydzie. Będzie bezpieczne zwycięstwo w tym stanie.
0
@zadafcb to są early votes
5
Gruby wynik, zły dla Harris
0
@MesQueUnClub96 precz z propaganda lgbt
0
@Miszak to, że gość jest w dyskusji nie oznacza, że jest na pewno najlepszy. Jest po prostu w ścisłej trójce
0
@Miszak coś merytorycznego wydusisz z siebie, czy nie?
1
Hattrick przeciwko City, ciekawe gdzie są Ci co starali się mnie przekonać, że Szweda nie należy zaliczać do dyskusji o najlepszym napastniku na świecie na ten moment.
0
Komentarz usunięty
8
Takimi -12 punktami na 11 listopada człowiek by nie pogardził
1
@Khajio Kounde też dupa złamał linie spalonego w finale MS
0
Ale będzie dymanie rządowych na Anfield.
7
Gdyby nie frajerstwo BVB Real byłby teraz w strasznie trudnej sytuacji w LM
5
"Winicjusz Żunior" z łapskami i pretensjami, piękny widok na utratę bramki
0
Czy Real będzie rozgrywał teraz wszystkie mecze u siebie pod dachem? Tak Perez myśli, że zmniejszy hałas w sąsiedztwie?
0
Gdzie jest karny???
0
@tbas nie wiem komu kibicuje, za gościem ciągnie się już tyle kontrowersji, że to jest niemożliwe, że dalej dostaje tak ważne mecze
1
@Pojedzone a czego wymagasz za kilka złotych i długim terminem ważności?
1
Komentarz usunięty
3
żałosny karny strzelony przez NIEzdobywcę Złotej Piłki
3
Van Boekel na VARze i kolejne Escandalo.
4
RM musi wygrać by być w walce o TOP8, następne dwie kolejki to wyjazdy na Anfield i Bergamo.
2
@tbas frekwencja na terenach wiejskich, dane o wyborcach i ich rejestracjach partyjnych na FL, w AZ i NV
2
Na ten moment więcej powodów do optymizmu w dniu wyborów ma Trump.
5
@Bocheno1 agent białoruski
4
@CLS63AMG Flip NH byłby bardzo korzystny dla Trumpa bo wtedy mógłby wygrac wybory bez PA, WI i MI, zakładając że Nevada jednak będzie czerwona tak jak jest przewidywane. Jednakże flip NH to byłaby zapowiedź zwycięstwa Trumpa także przynajmniej w 1 z stanów Rust Belt. Tak czy siak uważam, że NH i tak wygra Harris