7

@sergio5 na Ukrainie coraz mniej ludzi chce kontynuacji wojny. Nowi poborowi nie mają już motywacji. Pora zakończyć tę wojnę zanim państwo ukraińskie całkowicie się rozsypie. Niech winią administrację Bidena że się obsrala jesienią 2022 i nie pomogła dobić ruskiej armii

5

Wszystko ok, 5-2 :)

10

Legia i Real. Rządowe kluby skompromitowane w przeciągu 2 tygodni.

1

@FcPortoFan1999 na Śląsku tym prawdziwym też nie jest lubiany

3

@AlphaNumeric bo są pchani przez sędziów

0

@Criss18Barca Hajto powiedział dzisiaj że właśnie eklapa jest słaba ..

1

@BorzyKrzys nie powinni wejść na stadion i powinien być bojkot jak kibolstwa wiślackiego

0

@Criss18Barca Tak samo legijne kibolstwo zaatakowało ostatnio piłkarzy II drużyny Polonii Warszawa w szatni, zastraszali młodych dzieciaków z Polonii itd.

0

Kibolstwo legijne mocno zagraża społeczeństwu


3

@MesQueUnClub96 i taki content to ja rozumiem

2

@TheNekro94 akcja to jest i reakcja. Ambasadziarze za bardzo kręcą narrację o Messim i Miami, to ludzie muszą sobie odbić.

0

@Popitek12 wódka to po prostu Water with alcohol

1

@zodiak_10 nie oglądam

0

@Criss18Barca Powiaty to by było za duże rozdrobnienie. Kilka województw przydałoby się na pewno podzielić i wtedy mogłoby powstać więcej okręgów wahadłowych.

2

Wynik wyborów prezydenckich w Polsce w 2020r. w przypadku wprowadzenia w Polsce systemu elektorskiego na bazie województw.
https://zapodaj.net/images/3e9b551fcaa91.png

Każde wybory rozstrzygałyby się na Śląsku.

0

@Popitek12 czyli na zapleczu coś się dzieje

5

@Encore Cubarsi za mało głosów dostał ogólnie

6

Kozak. Jedno z większych What If ostatnich lat...


0

@Criss18Barca 38-40 zł pewnie za zestaw

0

20 listopada. Brace yourselves


1

Cristiano Ronaldo, GOAT piłki nożnej

0

@MessiForeverTheBest slabiakom to se może

1

@macio_944 nawet z tymi piłkarzami RM byłby na straconej pozycji

0

@FcPortoFan1999 Ty wszystko oglądasz jeżeli chodzi o E-klape w weekendy

0

@okiemtypera_lucaxx95 a kto dzisiaj uciszy hejterow PKP?

0

2

Real może i zbuduje formę na wiosnę. Ale pierw trzeba mieć o co grać na te wiosnę.

0

1

@mordini123 nie powinien się liczyć bo nie urodził się w USA

0

@messiiiiik 10-12 lat temu była na to szansa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?