barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AduŚ07 Polymarket można manipulować, na pewno obcym państwom zależy na wahaniu nastrojów, dla wrogów USA to żaden problem wpłacić pieniądze na Polymarket
1
@tbas bo takie są względu kulturowe tam.
2
@mekston niestety w FIA poszło zlecenie na pchanie Norrisa. Albo araby dały kasę żeby zrobić znowu wielki finał w ostatnim wyścigu. To nie jest normalne co się dzieje
1
@tbas WTA robi finały w takich krajach jak Meksyk czy Arabia i się dziwią że nie ma ludzi. Money money
3
@juarez najgorsza rzecz to wynik na styk, ja nie wykluczam że będzie 270-268 dla Harris a to oznacza kolejny miesiąc bardzo dużych napięć w USA.
4
Trump nie wygra tych wyborów.
0
@priest9999 też technologia bolidów poszła w tę stronę, że jazda w deszczu jest trudniejsza. To nie jest tylko wina kierowców
0
@Popitek12 za dzieciaka zawsze mi się myliła Atalanta z Atlantą. Kto to wymyślił
2
Gol na 1-0 to podsumowanie tej ligi.
2
@IAmLegend prędzej ta teoria spiskowa ma jakiś sens: depopulacja białej rasy poprzez promowanie związków międzyrasowych (powszechne w reklamach) albo zalew imigrantami (ma miejsce szczególnie w Europie).
5
To nie koniec napięć na linii Iran - Izrael. A być może dopiero początek
0
@Zdobywca no tak, ale Harris potrzebuje wygrania wszystkich 3 stanów w Rust Belt (WI, MI i PA). Nevada wygląda źle dla Demokratów, może okazać się, że decydować będzie głos elektorski z Nebraski, jeżeli Trump by tam wygrał (mało prawdopodobne) to mamy 269-269. Jeżeli nie wygra to 270-268, a więc wynik na styku, a wcale nie ma 100% pewności, że wszyscy elektorzy zagłosują jak mają
0
@Popitek12 tak samo jak JarKacz
0
@mkord na szczęście wszystkich godzi zero tituli z Szczecina
4
Jedyna prawdziwa tabela Ekstraklasy
https://zapodaj.net/images/c1a125b05aa62.png
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Popitek12 wyłącz myślenie, włącz TV
2
Lando nie potrafi jeździć w deszczu i cyk kwale na jutro. maFIA
1
@MesQueUnClub96 ja miałem kurs na prawko późną jesienią, wiało, lało, 18 lat i jakoś nie było wymowek.
0
@MesQueUnClub96 a kim jest Bearman przy Verstappenie?
2
@agaFCB Ja lubię Jelenę Rybakinę...
1
@mekston RG 2022. Tyle powiem.
0
@Popitek12 Zdecydowanie nie. Po 23:00 udowodnię dlaczego
0
Ciągle Faker i Faker. Jedyny Faker jaki znam to Novak "Faker" Djoković. Taka ma ksywkę na X. Za co? Nie wiem
3
@spacer są chłopcy typu Bearman i mężczyźni typu Verstappen
2
@mekston maFIA strikes again
2
@Safrani będzie sypane. Za chwilę wśród prawych Szopa okaże się agentem Tuska
0
@Ptasior "Bearman"
0
@FcPortoFan1999 Również: mejwen, influencer, komentator, prowadzący, prosty chłop, madridista, współwłaściciel KS. Człowiek sukcesu.
5
Dzisiaj 51. urodziny obchodzi Mateusz Borek.