2

@AduŚ07 Polymarket można manipulować, na pewno obcym państwom zależy na wahaniu nastrojów, dla wrogów USA to żaden problem wpłacić pieniądze na Polymarket

1

@tbas bo takie są względu kulturowe tam.

2

@mekston niestety w FIA poszło zlecenie na pchanie Norrisa. Albo araby dały kasę żeby zrobić znowu wielki finał w ostatnim wyścigu. To nie jest normalne co się dzieje

1

@tbas WTA robi finały w takich krajach jak Meksyk czy Arabia i się dziwią że nie ma ludzi. Money money

3

@juarez najgorsza rzecz to wynik na styk, ja nie wykluczam że będzie 270-268 dla Harris a to oznacza kolejny miesiąc bardzo dużych napięć w USA.

4

Trump nie wygra tych wyborów.

0

@priest9999 też technologia bolidów poszła w tę stronę, że jazda w deszczu jest trudniejsza. To nie jest tylko wina kierowców

0

@Popitek12 za dzieciaka zawsze mi się myliła Atalanta z Atlantą. Kto to wymyślił

2

Gol na 1-0 to podsumowanie tej ligi.

2

@IAmLegend prędzej ta teoria spiskowa ma jakiś sens: depopulacja białej rasy poprzez promowanie związków międzyrasowych (powszechne w reklamach) albo zalew imigrantami (ma miejsce szczególnie w Europie).

5

To nie koniec napięć na linii Iran - Izrael. A być może dopiero początek


0

@Zdobywca no tak, ale Harris potrzebuje wygrania wszystkich 3 stanów w Rust Belt (WI, MI i PA). Nevada wygląda źle dla Demokratów, może okazać się, że decydować będzie głos elektorski z Nebraski, jeżeli Trump by tam wygrał (mało prawdopodobne) to mamy 269-269. Jeżeli nie wygra to 270-268, a więc wynik na styku, a wcale nie ma 100% pewności, że wszyscy elektorzy zagłosują jak mają

0

@Popitek12 tak samo jak JarKacz

0

@mkord na szczęście wszystkich godzi zero tituli z Szczecina

4

Jedyna prawdziwa tabela Ekstraklasy
https://zapodaj.net/images/c1a125b05aa62.png

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Popitek12 wyłącz myślenie, włącz TV

2

Lando nie potrafi jeździć w deszczu i cyk kwale na jutro. maFIA

1

@MesQueUnClub96 ja miałem kurs na prawko późną jesienią, wiało, lało, 18 lat i jakoś nie było wymowek.

0

@MesQueUnClub96 a kim jest Bearman przy Verstappenie?

2

@agaFCB Ja lubię Jelenę Rybakinę...

1

@mekston RG 2022. Tyle powiem.

0

@Popitek12 Zdecydowanie nie. Po 23:00 udowodnię dlaczego

0

Ciągle Faker i Faker. Jedyny Faker jaki znam to Novak "Faker" Djoković. Taka ma ksywkę na X. Za co? Nie wiem

3

@spacer są chłopcy typu Bearman i mężczyźni typu Verstappen

2

@mekston maFIA strikes again

2

@Safrani będzie sypane. Za chwilę wśród prawych Szopa okaże się agentem Tuska

0

@Ptasior "Bearman"


0

@FcPortoFan1999 Również: mejwen, influencer, komentator, prowadzący, prosty chłop, madridista, współwłaściciel KS. Człowiek sukcesu.

5

Dzisiaj 51. urodziny obchodzi Mateusz Borek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?