0

@Deviler jutro rano większość wynikow powinna być znana, ale możliwe że w czwartek dopiero będzie wiadomo

0

@Kondziubarca ja już zacząłem kopać schron

0

@mekston flip przy NH jest możliwy tylko przy ogólnokrajowym landslide Trumpa

4

Duża mobilizacja mężczyzn i obszarów wiejskich na razie w dniu wyborów. Dobre wieści dla Trumpa


0

@MesQueUnClub96 a po co miałbym Cię znaleźć?

0

@MesQueUnClub96 mówiłem, że jest w maturalnej. Step by step...

5

Dobranoc dla użytkowników z powiatu dębickiego i cieszyńskiego.

0

2

@CHRISmas_fcb w sezonie do Mundialu w Katarze był jeszcze w genialnej formie i spokojnie był w TOPce na świecie

0

@maroon mówimy tylko o naturalnych sposobach prokreacji

7

@MesQueUnClub96 nie wiem, ale na pewno bycie gejem sprawia, że masz 0% szans na posiadanie dzieci

17

W idealnym świecie widziałbym jego last dance w sezonie 25/26 w Barcelonie, bo pewnie i tak chciałby przygotować się na Mundial w USA. Yamal i Neymar na skrzydłach to byłoby spełnienie piłkarskich marzeń. Ale jak widać chyba zmierzch Neymara już nadszedł. Szkoda.

0

Za jakieś 3 tygodnie wraca Kanapka Drwala.

1

@ikar34 Republika to czołowa stacja informacyjna w Polsce i tak trzeba ją liczyć, obok TVN24. A jeszcze trochę widzów im podbiera wPolsce24. Jakby Kaczdogan miał więcej pokory to by w ostatnich latach zbudował prywatną Republikę dla betonu, a w TVP przekaz byłby łagodniejszy, ale nadal z nutą konserwatywna. W ten sposób mogliby bardzo dobrze ściągać elektorat centrowy i dalej rządzić. Teraz Tusk tak samo, w TVP próbuje się robić kalkę TVN24, a tego nie ma kto oglądać, bo ludzie głosujący na obecną wladze są już przyzwyczajeni do włączania TVN24

4

@Borneo pewnie tacy są, ale wśród środowiska Konfederacji najwięcej można usłyszeć głosów o polityce asertywnej i wielowektorowej. To że inteligentni inaczej od razu twierdzą, że to polityka prorosyjska to już niestety ich problem:)

3

@Popitek12 czyli zarywamy nockę

5

@Popitek12 Benzema

7

Alez jutro Republika zmiażdży system. Największy wieczór wyborczy w historii polskiej telewizji.

...i pięknie też to oddaje polską mentalność. PiSowcy tego nie powiedzą, ale ich jaranie sie Ameryka, szczególnie tą Trumpowską, niczym nie różni się od peanów w mediach liberalnych nt. Unii. Najważniejsze żeby być zawsze pod jakimś butem.

0

@MichuZ44 to jest Kraków niestety

9

To może wyjazdowy mecz rozegramy w USA? :)

12

@jedrek7000 Mateusz Borek obchodził 51. urodziny

2

Jeżeli Mateusz Borek jest odpowiedzią, co jest pytaniem...?

9

Jeden z tych meczów w którym im dłużej nie strzelisz pierwszego gola, tym trudniej.

0

@Transu96 no jak się grać nie umie i trzeba tylko szukać mety gry to tak jest

2

Białystok zrównuje się punktami z Wronkami po tej kolejce, X-komowcy i RB Cracovia depczą im po piętach. Dalej legła, zero tituli i Gliwice. To jest moja prawda E-klapy.

0

@mekston czyli it's over.

0

@mekston tylko DNF daje jakieś szanse jeszcze Norrisowi? Czy aż 2 DNFy?

0

@FcPortoFan1999 niedługo Red Bull Cracovia i nowy hegemon polskiej E-klapy

13

BRAWO MAX!!! Cwaniak Lando pokonany

0

@budel17 też znam tego człowieka... Ponoc zna się na motosporcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?