barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler jutro rano większość wynikow powinna być znana, ale możliwe że w czwartek dopiero będzie wiadomo
0
@Kondziubarca ja już zacząłem kopać schron
0
@mekston flip przy NH jest możliwy tylko przy ogólnokrajowym landslide Trumpa
4
Duża mobilizacja mężczyzn i obszarów wiejskich na razie w dniu wyborów. Dobre wieści dla Trumpa
0
@MesQueUnClub96 a po co miałbym Cię znaleźć?
0
@MesQueUnClub96 mówiłem, że jest w maturalnej. Step by step...
5
Dobranoc dla użytkowników z powiatu dębickiego i cieszyńskiego.
0
@BarcaFanSince2006 hahahaa
2
@CHRISmas_fcb w sezonie do Mundialu w Katarze był jeszcze w genialnej formie i spokojnie był w TOPce na świecie
0
@maroon mówimy tylko o naturalnych sposobach prokreacji
7
@MesQueUnClub96 nie wiem, ale na pewno bycie gejem sprawia, że masz 0% szans na posiadanie dzieci
17
W idealnym świecie widziałbym jego last dance w sezonie 25/26 w Barcelonie, bo pewnie i tak chciałby przygotować się na Mundial w USA. Yamal i Neymar na skrzydłach to byłoby spełnienie piłkarskich marzeń. Ale jak widać chyba zmierzch Neymara już nadszedł. Szkoda.
0
Za jakieś 3 tygodnie wraca Kanapka Drwala.
1
@ikar34 Republika to czołowa stacja informacyjna w Polsce i tak trzeba ją liczyć, obok TVN24. A jeszcze trochę widzów im podbiera wPolsce24. Jakby Kaczdogan miał więcej pokory to by w ostatnich latach zbudował prywatną Republikę dla betonu, a w TVP przekaz byłby łagodniejszy, ale nadal z nutą konserwatywna. W ten sposób mogliby bardzo dobrze ściągać elektorat centrowy i dalej rządzić. Teraz Tusk tak samo, w TVP próbuje się robić kalkę TVN24, a tego nie ma kto oglądać, bo ludzie głosujący na obecną wladze są już przyzwyczajeni do włączania TVN24
4
@Borneo pewnie tacy są, ale wśród środowiska Konfederacji najwięcej można usłyszeć głosów o polityce asertywnej i wielowektorowej. To że inteligentni inaczej od razu twierdzą, że to polityka prorosyjska to już niestety ich problem:)
3
@Popitek12 czyli zarywamy nockę
5
@Popitek12 Benzema
7
Alez jutro Republika zmiażdży system. Największy wieczór wyborczy w historii polskiej telewizji.
...i pięknie też to oddaje polską mentalność. PiSowcy tego nie powiedzą, ale ich jaranie sie Ameryka, szczególnie tą Trumpowską, niczym nie różni się od peanów w mediach liberalnych nt. Unii. Najważniejsze żeby być zawsze pod jakimś butem.
0
@MichuZ44 to jest Kraków niestety
9
To może wyjazdowy mecz rozegramy w USA? :)
12
@jedrek7000 Mateusz Borek obchodził 51. urodziny
2
Jeżeli Mateusz Borek jest odpowiedzią, co jest pytaniem...?
9
Jeden z tych meczów w którym im dłużej nie strzelisz pierwszego gola, tym trudniej.
0
@Transu96 no jak się grać nie umie i trzeba tylko szukać mety gry to tak jest
2
Białystok zrównuje się punktami z Wronkami po tej kolejce, X-komowcy i RB Cracovia depczą im po piętach. Dalej legła, zero tituli i Gliwice. To jest moja prawda E-klapy.
0
@mekston czyli it's over.
0
@mekston tylko DNF daje jakieś szanse jeszcze Norrisowi? Czy aż 2 DNFy?
0
@FcPortoFan1999 niedługo Red Bull Cracovia i nowy hegemon polskiej E-klapy
13
BRAWO MAX!!! Cwaniak Lando pokonany
0
@budel17 też znam tego człowieka... Ponoc zna się na motosporcie