barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 mówię o dniu dzisiejszym, nie ogólnie
2
@budel17 pamiętamy jak pozamiatał Djokovicia w Tokio.
1
Hiszpania ma obecnie najlepszego piłkarza i tenisistę na świecie. To miłe.
8
Dzisiaj gra Hurkacz
Aha, już przegrał. To nieźle
0
@Schoogs Amorim dobra opcja ale od nowego sezonu.
0
Pokład najzdrowszych się zapełnił. Niech nie zapomną, że w RM chrapkę na ZP ma też Kylian. Ciekawe jak ich pogodzą
6
Do kogo rządowi mają pretensje? Glosują dziennikarze. Słabe CA Viniciusa, słaby początek sezonu (hattrick vs BVB dawno po skończeniu głosowania). Rodri szkieletem drużyny, która 4x z rzędu wygrała Premier League walcząc do ostatniej kolejki, z LM wywaleni dopiero po karnych, znakomite EURO. Nie ma zbytnich kontrowersji. Chyba, że znowu mówimy o wielkim spisku i przekupieniu przez Laporte 100 dziennikarzy z całego świata
3
Nie zachęcajcie mnie do tego by jednak włączyć te gale
4
@FcPortoFan1999 Nie startował bo jest słaby. Mówię Ci, że Colapinto zjada tego Brytola, biorąc jeszcze pod uwagę w jakiej taczce jedzie Colapinto a w czym Bearman xd
2
W nich nadzieja
0
@DLFCB dziwne pomieszanie czcionek
2
@Popitek12 Złota Piłka skończyła się w 2017, ale przynajmniej w epicki sposób
0
Ciekawe co u tego kota. A może to był znak?
2
@Popitek12 Konkurencja dla water
2
@FCB_dimiC i tak zrobił to co miał zrobić w swojej karierze
1
@Popitek12 Najlepsze United było za Solsjkeara ale Cristiano przyszedł i zniszczył budowę zespołu
0
@MesQueUnClub96 znam się
0
@FcPortoFan1999 Colapinto i tak go zjada
0
Obrzydliwy karny w meczu MU
0
Trust the process.
3
@AlexDark00 "lewandyzm" xdddddd
1
@Stinger_ na pewno jest niski kurs na incydent kałowy @MesQueUnClub96 @mekston
1
Carlos Alcaraz x Nike x Grand Slams
1
Zamknąć stadion dla kibiców na kilka spotkań, czy jednak dopóki zawodnik się nie rozpłacze na boisku to nie ma tematu?
3
@FanBarcYxD City meczy bułę, nie mają Rodriego. Jednakże z chęcią zobaczyłbym mecz z nimi, Arsenalem albo LFC
0
@betonito w styczniu po SPH
0
@SinMistico świętował gola przed sztabem RM
2
@Trojanek23 Bór powie że forma będzie na wiosnę
3
@Trojanek23 wbili nam 4-0 na CN w 2023 jednak
2
@mekston ooooo Max Verstappen