3

Paulo Sousa albo Czesław Michniewicz. Takie nazwiska są na stole Cezarego Kuleszy w przypadku porażki z Szkocja. [NASZ NEWS]

2

Chyba lepiej Grabare wziąć do Barcelony niż Bułkę

0

@FcPortoFan1999 tak jakby do tego nawiązywał

4

Mateusz Borek pije właśnie colkę zero.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 a to jeszcze nie koniec

12

Probierz wizjoner. Wiedział że dostaniemy wpierdol, więc wywalił Świderskiego z składu meczowego żeby zrobić kontrowersje i nie mówić o wyniku.
Gratulacje

0

@Popitek12 define Paraguay

26

Za chwilę 2025 rok, a w Polsce dalej o krok od walkovera bo piłkarza nie wpisał do składu meczowego.
KOMPROMITACJA PZPNowska

0

Polska dostałaby od Paragwaju też z 4. Jesteśmy gorsi niż CONMEBOL. Ronaldo nabija se tylko staty

0

Co tu się odpier.

2

Wielki Bruno, a i tak będą się śmiać @Encore

0

Magda Linette walczyła 4h na korcie dla Polski dzisiaj, a nasi kopacze nie mają sił po 45 min. Wymowne

0

Przeciez to powinno być 2:1

0

39 lat. Fenomen.

0

Karny dla PORTUGALI

0

Chorwacja czerwo, trzymamy remis dzisiaj, Szkocja wygrywa i gramy o awans do fazy pucharowej LN

2

@Ascend oczywiście, jak nie jesteś gotowy do przyjmowania 6 dawek w ciągu roku od Pfizera to jestes antyszczepem wg uśmiechniętego środowiska

1

@Encore czasami trzeba, dla higieny dyskusji

1

@MesQueUnClub96 Kwas chlebowy pokazuje, że jednak Litwa nie jest słaba.

1

@MesQueUnClub96 no kwas chlebowy mają dobry akurat

4

O jednego za dużo

0

@MesQueUnClub96 spokojnie, do matury jeszcze daleko

0

@MesQueUnClub96 jak przegrał 2x po 2:0 to nie ma jak awansowac

0

@mrboom Gratulacje. Rzut karny dla Argentyny

0

"Prawie połowa terytorium tego kraju to właśnie puszcza z jej niesamowitym i niespotykanym nigdzie indziej krajobrazem."
O jakim kraju mowa?

0

@Majowy_ oficjalnie problemy finansowe. Nieoficjalnie Tusk

0

Za miesiąc rozpoczynają się MŚ w darcie @MesQueUnClub96

6

@Destroyer_of_Worlds jakiekolwiek dyskusje o utracie przez państwo przychodów z racji zrobienia Wigilii dniem wolnym, po tym jak gospodarka była zamykana na Wiele tygodni i miesięcy podczas pandemii, nie na żadnego sensu. Wolna Wigilia i wolny Wielki Piątek. Naprawdę nie trzeba za nic się zamieniać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Borneo Onet, niemiecki blick. Ciekawe, ciekawe:))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?