barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Paulo Sousa albo Czesław Michniewicz. Takie nazwiska są na stole Cezarego Kuleszy w przypadku porażki z Szkocja. [NASZ NEWS]
2
Chyba lepiej Grabare wziąć do Barcelony niż Bułkę
0
@FcPortoFan1999 tak jakby do tego nawiązywał
4
Mateusz Borek pije właśnie colkę zero.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 a to jeszcze nie koniec
12
Probierz wizjoner. Wiedział że dostaniemy wpierdol, więc wywalił Świderskiego z składu meczowego żeby zrobić kontrowersje i nie mówić o wyniku.
Gratulacje
0
@Popitek12 define Paraguay
26
Za chwilę 2025 rok, a w Polsce dalej o krok od walkovera bo piłkarza nie wpisał do składu meczowego.
KOMPROMITACJA PZPNowska
0
Polska dostałaby od Paragwaju też z 4. Jesteśmy gorsi niż CONMEBOL. Ronaldo nabija se tylko staty
0
Co tu się odpier.
2
Wielki Bruno, a i tak będą się śmiać @Encore
0
Magda Linette walczyła 4h na korcie dla Polski dzisiaj, a nasi kopacze nie mają sił po 45 min. Wymowne
0
Przeciez to powinno być 2:1
0
39 lat. Fenomen.
0
Karny dla PORTUGALI
0
Chorwacja czerwo, trzymamy remis dzisiaj, Szkocja wygrywa i gramy o awans do fazy pucharowej LN
2
@Ascend oczywiście, jak nie jesteś gotowy do przyjmowania 6 dawek w ciągu roku od Pfizera to jestes antyszczepem wg uśmiechniętego środowiska
1
@Encore czasami trzeba, dla higieny dyskusji
1
@MesQueUnClub96 Kwas chlebowy pokazuje, że jednak Litwa nie jest słaba.
1
@MesQueUnClub96 no kwas chlebowy mają dobry akurat
4
O jednego za dużo
0
@MesQueUnClub96 spokojnie, do matury jeszcze daleko
0
@MesQueUnClub96 jak przegrał 2x po 2:0 to nie ma jak awansowac
0
@mrboom Gratulacje. Rzut karny dla Argentyny
0
"Prawie połowa terytorium tego kraju to właśnie puszcza z jej niesamowitym i niespotykanym nigdzie indziej krajobrazem."
O jakim kraju mowa?
0
@Majowy_ oficjalnie problemy finansowe. Nieoficjalnie Tusk
0
Za miesiąc rozpoczynają się MŚ w darcie @MesQueUnClub96
6
@Destroyer_of_Worlds jakiekolwiek dyskusje o utracie przez państwo przychodów z racji zrobienia Wigilii dniem wolnym, po tym jak gospodarka była zamykana na Wiele tygodni i miesięcy podczas pandemii, nie na żadnego sensu. Wolna Wigilia i wolny Wielki Piątek. Naprawdę nie trzeba za nic się zamieniać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Borneo Onet, niemiecki blick. Ciekawe, ciekawe:))