barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na notatniku alternatywa rzeczywistość. Ciekawe.
0
Co ten Frankfurt odpier? @MesQueUnClub96
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Chaoss od rozliczeń powinny być służby, a POlitycy powinni normalnie brać się do roboty i zarządzać państwem, a nie uprawiać cyrk.
2
@Kinginiesta Jadł. Dwa razy. Estymuję, że pod koniec tygodnia będzie już trzy razy.
5
Nie używam Spotify. POzdrawiam
9
Witam i dzisiaj Bilbao wygrywa z RM.
9
@Criss18Barca ja go nie lubię, zbyt bucowaty. Nie był brany pod uwagę przez Kaczdogana ani przez moment, a i tak jeździł do Trumpa, czy przekomarzał się z Trzaskowskim
0
Pięknie POLONIA!
0
@FcPortoFan1999 Wisełkę z Krakowa
0
@FcPortoFan1999 i znowu grając u siebie z Eklapą doczlapia się do finalu
1
Żydowski Pena??
6
@MesQueUnClub96 cope
41
Neuer czerwo które już powinien dostać z Argentyna w 2014
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@agaFCB Kraków Pani Ago :)
0
@MesQueUnClub96 ale mój, argentyński
0
@MesQueUnClub96 jprdl
1
@agaFCB flaszeczka zawsze mile widziana :)
1
@Kgorecki2500 nie znam dokładnie stanu prawnego jeżeli chodzi o stany nadzwyczajne w Korei Płd. Może być to stan wyjątkowy albo wojenny przekładając na Polskę
0
@tbas nie, pewnie chodzi Ci o to, że zawarli rozejm, a nie pokój.
3
@BulaKG człowiek pamięta prime MikiMessiego tutaj, kiedy to było...
10
Prezydent Korei Południowej wprowadził w państwie stan wyjątkowy/wojenny. Oficjalnym powodem "oczyszczenie kraju z sił pro-północnokoreańskich i obrona konstytucji".
Niepokojące wiadomości.
17
4444 dni w serwisie, ładny wynik :)
0
@MesQueUnClub96 idź pobiegaj to Ci przejdzie
2
Twój ulubiony mecz przeciwko CONMEBOL? @Popitek12
Polska - Ekwador
Polska - Kolumbia
Polska - Argentyna
0
@Michal1889 styczen albo maj
1
Kuba Borek (syn Mateusza Borka) na swoim profilu na IG złożył życzenia urodzinowe polskiej legendzie boksu, Tomaszowi Adamkowi.
3
@Lionel_Messi10 Wódka Bocian i burger drwala na przegryzkę?
0
@Botanik co za piękny wątek