3

A w środę mecz Portugalia Niemcy, czwartek Hiszpania Francja.

3

Tak, tak, madrycioku, Inter ma serce, Inter ma znajomość u Varciniaka i Boenkela

0

@tbas problem w tym że w 1 meczu od początku musieliśmy gonić więc siłą rzeczy nie dało się grać z kontry. W Mediolanie natomiast przespaną 1.polowa

4

Dostaną 5tke w finale hahahaha jaki wstyd. Karma za VARciniaka

37

Inter piękne zesrańsko, wszystko przegrać w miesiąc, teraz doceńmy naszych że mimo kontuzji udało się wygrać Puchar i Ligę

1

Paryż zapłonie!!

1

Doue na bank trafia do notesu Pereza. Będą starali się go ściągnąć, a u nas nie ma miejsca przy Yamalu

0

PSG by nas tak nękało z kontry że ja nie wiem. Lepiej przegrać w 1/2 niż w finale

0

Better Call Marciniak

1

@FCB_dimiC ale Ty z wielkiej, jest szacunek

2

Matteo Boretto zawiedziony wyraźnie.

1

Draper będzie kolejną nadzieją Brytyjczyków na zwycięstwo Wimbledonu

12

@dzefrej234 Ter Stegen do podnoszenia pucharów :p

23

MATS musi odejść. Jego sezon mistrzowski za Xaviego to był last dance na linii bramkowej.

4

@Herato Ondrej Duda

0

@mekston RT 50,4, trochę realistyczniej te przepływy wyglądają. Ale ogólnie spadł z dużego konia RT biorąc pod uwagę że 25.05 miał 53% i trend jest jednoznaczny. Zobaczymy

3

ewybory machen. Macie 10 minut xD

0

@Encore Szkoda, że na Wimbledonie go nie słyszymy

1

Ale jak komentuje JE Karol Stopa to przyjemnie się ogląda. Niech nigdy nie kończy

0

@michal26 nałożyłem dla testu ich przepływy do mojego excela i wyszło KN 50,82%, RT 49,18%. KN wygrywa przez ok.50% głosów wśród nowych wyborców

0

@michal26 Widziałeś że 6% KN ma niby nie iść na II turę? A u Rafała ani dziesiątej procenta :D

0

@michal26 No ale ich przepływy są totalnie z czapy.

0

@FcPortoFan1999 A jak dopuszczał Rafa to zawsze wygrywał na RG

2

@GTBTP uważam, że za szybko przeszliśmy do porządku nt, tego co mówił Hołownia w grudniu/styczniu o potencjalnym braku ważności decyzji SN co do wyborów. A prawo wymaga ważnej uchwały SN żeby zwołać Zgromadzenie Narodowe celem zaprzysiężenia Prezydenta. Jeżeli wygra RT to oczywiście sprawy nie będzie, ale jak wygra KN. Kto wie?

1

@FcPortoFan1999 jakie plany na weekend?

0

Dzumhur co locked in xd

0

@agaFCB pamiętajmy, że ten człowiek przegrał gem mając piłki meczowe w finale Wimbledonu, by potem w tiebreaku pokonać Djokovicia. Calma.

1

@SelloutCrowd Ty możesz tak to postrzegać, ale większość ludzi tak tego nie odbiera. Bez względu czy głosuje się przeciw Trzaskowskiemu (i Tuskowi) czy przeciw Nawrockiemu (i perspektywie rządów PiS)

0

@SelloutCrowd ale to wina tych co Konstytucję pisali, że II tury wyborów są referendami nad poszczególnymi rządami i większość ludzi w nich głosuje przeciw, a nie za kimś. Powinniśmy pójść jednoznacznie albo w stronę systemu parlamentarnego gdzie premier ma pełnię władzy, albo w system (semi)prezydencki, gdzie Prezydent jest szefem rządu. A tak w III RP mamy dwa centralne ośrodki władzy wykonawczej, oba z potężnym mandatem społecznym (ponad 10 mln głosów). Samo to, że władza Prezydenta w III RP głównie sprowadza się do wetowania ustaw pokazuje, że jest to urząd przeciw komuś, a nie za.

0

@gumaz Też tyle mam w prognozie mniej więcej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?