barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A w środę mecz Portugalia Niemcy, czwartek Hiszpania Francja.
3
Tak, tak, madrycioku, Inter ma serce, Inter ma znajomość u Varciniaka i Boenkela
0
@tbas problem w tym że w 1 meczu od początku musieliśmy gonić więc siłą rzeczy nie dało się grać z kontry. W Mediolanie natomiast przespaną 1.polowa
4
Dostaną 5tke w finale hahahaha jaki wstyd. Karma za VARciniaka
37
Inter piękne zesrańsko, wszystko przegrać w miesiąc, teraz doceńmy naszych że mimo kontuzji udało się wygrać Puchar i Ligę
1
Paryż zapłonie!!
1
Doue na bank trafia do notesu Pereza. Będą starali się go ściągnąć, a u nas nie ma miejsca przy Yamalu
0
PSG by nas tak nękało z kontry że ja nie wiem. Lepiej przegrać w 1/2 niż w finale
0
Better Call Marciniak
1
@FCB_dimiC ale Ty z wielkiej, jest szacunek
2
Matteo Boretto zawiedziony wyraźnie.
1
Draper będzie kolejną nadzieją Brytyjczyków na zwycięstwo Wimbledonu
12
@dzefrej234 Ter Stegen do podnoszenia pucharów :p
23
MATS musi odejść. Jego sezon mistrzowski za Xaviego to był last dance na linii bramkowej.
4
@Herato Ondrej Duda
0
@mekston RT 50,4, trochę realistyczniej te przepływy wyglądają. Ale ogólnie spadł z dużego konia RT biorąc pod uwagę że 25.05 miał 53% i trend jest jednoznaczny. Zobaczymy
3
ewybory machen. Macie 10 minut xD
0
@Encore Szkoda, że na Wimbledonie go nie słyszymy
1
Ale jak komentuje JE Karol Stopa to przyjemnie się ogląda. Niech nigdy nie kończy
0
@michal26 nałożyłem dla testu ich przepływy do mojego excela i wyszło KN 50,82%, RT 49,18%. KN wygrywa przez ok.50% głosów wśród nowych wyborców
0
@michal26 Widziałeś że 6% KN ma niby nie iść na II turę? A u Rafała ani dziesiątej procenta :D
0
@michal26 No ale ich przepływy są totalnie z czapy.
0
@FcPortoFan1999 A jak dopuszczał Rafa to zawsze wygrywał na RG
2
@GTBTP uważam, że za szybko przeszliśmy do porządku nt, tego co mówił Hołownia w grudniu/styczniu o potencjalnym braku ważności decyzji SN co do wyborów. A prawo wymaga ważnej uchwały SN żeby zwołać Zgromadzenie Narodowe celem zaprzysiężenia Prezydenta. Jeżeli wygra RT to oczywiście sprawy nie będzie, ale jak wygra KN. Kto wie?
1
@FcPortoFan1999 jakie plany na weekend?
0
Dzumhur co locked in xd
0
@agaFCB pamiętajmy, że ten człowiek przegrał gem mając piłki meczowe w finale Wimbledonu, by potem w tiebreaku pokonać Djokovicia. Calma.
1
@SelloutCrowd Ty możesz tak to postrzegać, ale większość ludzi tak tego nie odbiera. Bez względu czy głosuje się przeciw Trzaskowskiemu (i Tuskowi) czy przeciw Nawrockiemu (i perspektywie rządów PiS)
0
@SelloutCrowd ale to wina tych co Konstytucję pisali, że II tury wyborów są referendami nad poszczególnymi rządami i większość ludzi w nich głosuje przeciw, a nie za kimś. Powinniśmy pójść jednoznacznie albo w stronę systemu parlamentarnego gdzie premier ma pełnię władzy, albo w system (semi)prezydencki, gdzie Prezydent jest szefem rządu. A tak w III RP mamy dwa centralne ośrodki władzy wykonawczej, oba z potężnym mandatem społecznym (ponad 10 mln głosów). Samo to, że władza Prezydenta w III RP głównie sprowadza się do wetowania ustaw pokazuje, że jest to urząd przeciw komuś, a nie za.
0
@gumaz Też tyle mam w prognozie mniej więcej :)