Nie mówię że to zła ekipa ale do Barcelony im daleko, u nas chyba też by się rozwinął nie? A przy tym wiele by czerpał od geniusza Messiego.. nigdzie takiej lekcji nie dostanie :) Ja tam wolę Antka niż Eriksena jeśli mam wybierać.
Jakby to była jego wina że zagra na MŚ (o ile tak się stanie). Pretensje jak już to do trenera a nie zawodnika, on sam nie pojedzie przecież.. widocznie trener widzi w nim coś czego nie widzą kibice albo lepszej kandydatury nie ma, proste.
Też jestem tego zdania by ludzie pomieszkali ze sobą choćby miesiąc zanim zdecydują się na ślub, wtedy najbardziej poznasz przyziemne nawyki drugiej połówki i ocenisz czy da się z tym kimś żyć. Co do stażu związku to jestem tu jednak zdania że długość nie jest jakoś wyznacznikiem udanego związku. Słyszy się o wielu takich przypadkach, że nie ma to znaczenia jakiegoś większego .. wg mnie jeśli ktoś jest z kimś te 10 lat i dłużej i nie robi następnego kroku (jakkolwiek to rozumieć: ślub, dziecko, wspólne mieszkanie itp, co kto lubi); to po prostu jest z tym kimś bo jest i czeka na kogoś lepszego a żeby nie być samemu to wegetuje przy tym kimś bo tak wygodnie, a potem się rochodzą i poznają innych i z tymi innymi już te kroki podejmują.
no ja jestem na karcie, jakos mnie nie przekonują abonamenty, ale pakiety w plushu są podobno fajne i sama póki cfo chwalę sobie, nie to co kiedyś miałam, że po tygodniach kończył się pakiet internetowy i muliło, nie dało się nic sprawdzić a jak już to po wielkich oczekiwaniach .. także powinieneś być zadowolony :)
gadasz głupoty... są pary które były ze sobą ponad 10 lat i nie przez tindera, tylko mieszkali razem i mimo tych lat i tego że się znali od podeszwy się rozstali, a potem gość znalazł sobie inną po 3 latach wział z nią ślub i za chwile bedą obchodzić 3 rocznice, są szczęśliwi, także to ile lat z kimś się znasz w realu nie ma znaczenia... możesz kogoś znać tą dekadę a i tak cię czymś zaskoczy w sensie negatywnym, a możesz znać 2 lata i będzie to ta odpowiednia osoba.. także wszystko jest kwestią zażyłości związku i tego czy zaskoczy ta relacja, a nie jego stażu czy tego gdzie się wszystko zaczęło..
Bez problemu, sama przeszłam na plusha bodajże 17 maja i do tej pory mam pakiet i wchodzę na wszystko (za wyjątkiem filmów i meczów). Nie wiem co trzeba by było robić by pakiet ci się skonczyl przed upływem 30 dni :)
Marc ma wszystko żeby być kapitanem, spokojny, opanowany, a przy tym jeśli trzeba potrafi tupnąć nogą :) nie wdaje się w niepotrzebne dyskusje, szanuje innych.
Myślę że osoby które lubią Marca życzą mu tego by wystąpił w bramce bo to by było spełnienie jego marzeń a jaki wynik osiągną Niemcy to inna sprawa. Po prostu zasłużył na to by byc nr1 i mało interesuje mnie ostateczny wynik Niemców. Jeśli piszesz że go lubisz to chyba zależy ci by był szczęśliwy a nie grając na MŚ taki nie będzie. Zrobił wszystko najlepiej jak mógł przez cały sezon by zagrać a okaże się że gość który nie grał przez prawie cały sezon i tak będzie nr 1 no to można się załamać i zadać pytanie "co jeszcze mam zrobić by bronic?"
Mam dziś to samo, też czekam do lekarza pracy, miał być o 9:30 przyjechał sobie godzinę później, a ze 40 osób czeka jak głupi. I potem człowiek siedzi i czeka przez takiego inteligenta cały dzień. Zero szacunku dla czasu drugiego człowieka...
Ja nie mówię o byle kim komu masz składać życzenia tylko o własnej mamie, która kocha cię, poświęciła wiele dla ciebie i zawsze jest. Jesli dla ciebie to bez sensu powiedzieć kilka słów tak bliskiej osobie w dniu jej święta to ci współczuję takich poglądów. Ja nie robię niczego z musu, mówię to co czuje z serca, życzę tego czego chce by miała i robię to bo jestem wdzięczna za to co dla mnie robiła/robi. Jeśli komuś mówisz że go kochasz to dlatego że tak czujesz i chcesz by o tym wiedział bo czasami ktoś potrzebuje tych słów. A że jest to bliska osoba to chyba nie boli cię by jej to powiedzieć. Jeśli ci zależy na tej osobie to zrobisz wszystko by była szczęśliwa. Nie widzę powodu by ironizować z tego święta. Często ludzie na codzien nie mają czasu na wiele rzeczy a w takim dniu na chwilę mogą się zatrzymać i docenić kogo mają obok.
Mam nadzieję że Mats zagra i że dla Loewa bedzie to tak samo oczywiste jak dla nas. A jeśli będzie inaczej to mam nadzieję że Niemcom się nie powiedzie na Mundialu. Poza Matsem nie mam powodu by ich wspierać choć trochę.
W jakim stylu? Sami swój mecz wygrywali, nie musieli oglądać się na innych. Grasz na tyle ile ci rywal pozwala a że rywale Legii grali jak grali to Legia więcej robić nie musi. Proste.
A czy ktoś musi coś robić pod publikę czyt. by cały świat o tym wiedział żeby wg ciebie przydał się na coś światu? Wyobraź sobie że książę Harry udziela się charytatywnie i pomaga społecznie ludziom to dla ciebie nie jest przydanie się na coś ludzkości? Robi to w cieniu i nie każdy musi o tym wiedzieć... Ważne że ktoś z tego czerpie coś dobrego.
A ty mi wytlumacz dlaczego uważasz, że będąc antyfanem nie ma się szacunku do Realu? Można być antyfanem, nie cierpieć tego klubu ale mieć szacunek i wypowiadac się z kulturą bez obrażania, można ułożyć konstruktywna krytykę bez rzucania mięsem.
Możesz nawet nie myć i rok i nie wypadną. Mycie zębów nie ma nic wspolnego bezpośrednio z ich wypadaniem. Oczywiście mogą iść skutki za tym, że zaniedbasz zęby i następstwem mogą być psucie się ich i potem wypadanie.
Taka tam reklama. Takie zakłady pogrzebowe szukają takich miejsc. Ktoś umiera to rodzina daleko nie musi szukać, wyjdą z budynku i reklama rzuca się w oczy, żeby przypadkiem nie przyszło im do głowy szukać innego zakładu. Często też takie zakłady mają umowy z takim hospicjum czy szpitalem by zmarłych kierować do nich. Takie są zapotrzebowania rynku i tak to działa nic nie zrobisz. Z etycznego punktu widzenia kiepskie ale z tego drugiego punktu jak najbardziej logiczne.
0
heh dawnbo tego nie było xD
0
łatwo nie będzie ale może to szansa dla kogoś innego i może nie będzie aż tak źle
0
ważne ogniwo wypada
0
chyba jednak prawda skoro info podaje dziennikarz tvp
1
Kamil Glik nie jedzie na mundial. #Mundial18 via @JKurowski twitter
0
pewnie tak, ale takim atakiem też nie pogardzę
0
dlatego napisałam, że o ile to prawda
0
Nie mówię że to zła ekipa ale do Barcelony im daleko, u nas chyba też by się rozwinął nie? A przy tym wiele by czerpał od geniusza Messiego.. nigdzie takiej lekcji nie dostanie :) Ja tam wolę Antka niż Eriksena jeśli mam wybierać.
14
Jesli to prawda to jego wybór, niech się kisi dalej w Atletico.
2
Jakby to była jego wina że zagra na MŚ (o ile tak się stanie). Pretensje jak już to do trenera a nie zawodnika, on sam nie pojedzie przecież.. widocznie trener widzi w nim coś czego nie widzą kibice albo lepszej kandydatury nie ma, proste.
1
Też jestem tego zdania by ludzie pomieszkali ze sobą choćby miesiąc zanim zdecydują się na ślub, wtedy najbardziej poznasz przyziemne nawyki drugiej połówki i ocenisz czy da się z tym kimś żyć. Co do stażu związku to jestem tu jednak zdania że długość nie jest jakoś wyznacznikiem udanego związku. Słyszy się o wielu takich przypadkach, że nie ma to znaczenia jakiegoś większego .. wg mnie jeśli ktoś jest z kimś te 10 lat i dłużej i nie robi następnego kroku (jakkolwiek to rozumieć: ślub, dziecko, wspólne mieszkanie itp, co kto lubi); to po prostu jest z tym kimś bo jest i czeka na kogoś lepszego a żeby nie być samemu to wegetuje przy tym kimś bo tak wygodnie, a potem się rochodzą i poznają innych i z tymi innymi już te kroki podejmują.
1
no ja jestem na karcie, jakos mnie nie przekonują abonamenty, ale pakiety w plushu są podobno fajne i sama póki cfo chwalę sobie, nie to co kiedyś miałam, że po tygodniach kończył się pakiet internetowy i muliło, nie dało się nic sprawdzić a jak już to po wielkich oczekiwaniach .. także powinieneś być zadowolony :)
0
gadasz głupoty... są pary które były ze sobą ponad 10 lat i nie przez tindera, tylko mieszkali razem i mimo tych lat i tego że się znali od podeszwy się rozstali, a potem gość znalazł sobie inną po 3 latach wział z nią ślub i za chwile bedą obchodzić 3 rocznice, są szczęśliwi, także to ile lat z kimś się znasz w realu nie ma znaczenia... możesz kogoś znać tą dekadę a i tak cię czymś zaskoczy w sensie negatywnym, a możesz znać 2 lata i będzie to ta odpowiednia osoba.. także wszystko jest kwestią zażyłości związku i tego czy zaskoczy ta relacja, a nie jego stażu czy tego gdzie się wszystko zaczęło..
0
Bez problemu, sama przeszłam na plusha bodajże 17 maja i do tej pory mam pakiet i wchodzę na wszystko (za wyjątkiem filmów i meczów). Nie wiem co trzeba by było robić by pakiet ci się skonczyl przed upływem 30 dni :)
3
Marc ma wszystko żeby być kapitanem, spokojny, opanowany, a przy tym jeśli trzeba potrafi tupnąć nogą :) nie wdaje się w niepotrzebne dyskusje, szanuje innych.
1
Oby Khachanov wysłał w końcu tego pseudo Niemca do domu bo ile on ma farta w tym turnieju to głowa mała...
1
Myślę że osoby które lubią Marca życzą mu tego by wystąpił w bramce bo to by było spełnienie jego marzeń a jaki wynik osiągną Niemcy to inna sprawa. Po prostu zasłużył na to by byc nr1 i mało interesuje mnie ostateczny wynik Niemców. Jeśli piszesz że go lubisz to chyba zależy ci by był szczęśliwy a nie grając na MŚ taki nie będzie. Zrobił wszystko najlepiej jak mógł przez cały sezon by zagrać a okaże się że gość który nie grał przez prawie cały sezon i tak będzie nr 1 no to można się załamać i zadać pytanie "co jeszcze mam zrobić by bronic?"
0
Mam dziś to samo, też czekam do lekarza pracy, miał być o 9:30 przyjechał sobie godzinę później, a ze 40 osób czeka jak głupi. I potem człowiek siedzi i czeka przez takiego inteligenta cały dzień. Zero szacunku dla czasu drugiego człowieka...
0
Boże widzisz a nie grzmisz....
Co za kumoterstwo...
0
Ja nie mówię o byle kim komu masz składać życzenia tylko o własnej mamie, która kocha cię, poświęciła wiele dla ciebie i zawsze jest. Jesli dla ciebie to bez sensu powiedzieć kilka słów tak bliskiej osobie w dniu jej święta to ci współczuję takich poglądów. Ja nie robię niczego z musu, mówię to co czuje z serca, życzę tego czego chce by miała i robię to bo jestem wdzięczna za to co dla mnie robiła/robi. Jeśli komuś mówisz że go kochasz to dlatego że tak czujesz i chcesz by o tym wiedział bo czasami ktoś potrzebuje tych słów. A że jest to bliska osoba to chyba nie boli cię by jej to powiedzieć. Jeśli ci zależy na tej osobie to zrobisz wszystko by była szczęśliwa. Nie widzę powodu by ironizować z tego święta. Często ludzie na codzien nie mają czasu na wiele rzeczy a w takim dniu na chwilę mogą się zatrzymać i docenić kogo mają obok.
0
Aha ...
5
Bo to przecież tyle kosztuje by złożyć życzenia osobie, która dała ci życie i kocha cię bezwarunkowo.
32
Mam nadzieję że Mats zagra i że dla Loewa bedzie to tak samo oczywiste jak dla nas. A jeśli będzie inaczej to mam nadzieję że Niemcom się nie powiedzie na Mundialu. Poza Matsem nie mam powodu by ich wspierać choć trochę.
0
W jakim stylu? Sami swój mecz wygrywali, nie musieli oglądać się na innych. Grasz na tyle ile ci rywal pozwala a że rywale Legii grali jak grali to Legia więcej robić nie musi. Proste.
3
Legia Mistrzem Polski! Gratulacje!
0
A czy ktoś musi coś robić pod publikę czyt. by cały świat o tym wiedział żeby wg ciebie przydał się na coś światu? Wyobraź sobie że książę Harry udziela się charytatywnie i pomaga społecznie ludziom to dla ciebie nie jest przydanie się na coś ludzkości? Robi to w cieniu i nie każdy musi o tym wiedzieć... Ważne że ktoś z tego czerpie coś dobrego.
0
A ty mi wytlumacz dlaczego uważasz, że będąc antyfanem nie ma się szacunku do Realu? Można być antyfanem, nie cierpieć tego klubu ale mieć szacunek i wypowiadac się z kulturą bez obrażania, można ułożyć konstruktywna krytykę bez rzucania mięsem.
6
Możesz nawet nie myć i rok i nie wypadną. Mycie zębów nie ma nic wspolnego bezpośrednio z ich wypadaniem. Oczywiście mogą iść skutki za tym, że zaniedbasz zęby i następstwem mogą być psucie się ich i potem wypadanie.
0
Odpowiedź Daniego : " Love U Ma Bro"
;)))))))))))
Nie pierwszy i pewnie nie ostatni tak miły gest Matsa :) Ja także liczę ze kiedyś założy opaskę kapitana na stałe. Pasuje do tej roli.
1
Taka tam reklama. Takie zakłady pogrzebowe szukają takich miejsc. Ktoś umiera to rodzina daleko nie musi szukać, wyjdą z budynku i reklama rzuca się w oczy, żeby przypadkiem nie przyszło im do głowy szukać innego zakładu. Często też takie zakłady mają umowy z takim hospicjum czy szpitalem by zmarłych kierować do nich. Takie są zapotrzebowania rynku i tak to działa nic nie zrobisz. Z etycznego punktu widzenia kiepskie ale z tego drugiego punktu jak najbardziej logiczne.