0

heh dawnbo tego nie było xD

0

łatwo nie będzie ale może to szansa dla kogoś innego i może nie będzie aż tak źle

0

ważne ogniwo wypada

0

chyba jednak prawda skoro info podaje dziennikarz tvp

1

Kamil Glik nie jedzie na mundial. #Mundial18 via @JKurowski twitter

0

pewnie tak, ale takim atakiem też nie pogardzę

0

dlatego napisałam, że o ile to prawda

0

Nie mówię że to zła ekipa ale do Barcelony im daleko, u nas chyba też by się rozwinął nie? A przy tym wiele by czerpał od geniusza Messiego.. nigdzie takiej lekcji nie dostanie :) Ja tam wolę Antka niż Eriksena jeśli mam wybierać.

14

Jesli to prawda to jego wybór, niech się kisi dalej w Atletico.

2

Jakby to była jego wina że zagra na MŚ (o ile tak się stanie). Pretensje jak już to do trenera a nie zawodnika, on sam nie pojedzie przecież.. widocznie trener widzi w nim coś czego nie widzą kibice albo lepszej kandydatury nie ma, proste.

1

Też jestem tego zdania by ludzie pomieszkali ze sobą choćby miesiąc zanim zdecydują się na ślub, wtedy najbardziej poznasz przyziemne nawyki drugiej połówki i ocenisz czy da się z tym kimś żyć. Co do stażu związku to jestem tu jednak zdania że długość nie jest jakoś wyznacznikiem udanego związku. Słyszy się o wielu takich przypadkach, że nie ma to znaczenia jakiegoś większego .. wg mnie jeśli ktoś jest z kimś te 10 lat i dłużej i nie robi następnego kroku (jakkolwiek to rozumieć: ślub, dziecko, wspólne mieszkanie itp, co kto lubi); to po prostu jest z tym kimś bo jest i czeka na kogoś lepszego a żeby nie być samemu to wegetuje przy tym kimś bo tak wygodnie, a potem się rochodzą i poznają innych i z tymi innymi już te kroki podejmują.

1

no ja jestem na karcie, jakos mnie nie przekonują abonamenty, ale pakiety w plushu są podobno fajne i sama póki cfo chwalę sobie, nie to co kiedyś miałam, że po tygodniach kończył się pakiet internetowy i muliło, nie dało się nic sprawdzić a jak już to po wielkich oczekiwaniach .. także powinieneś być zadowolony :)

0

gadasz głupoty... są pary które były ze sobą ponad 10 lat i nie przez tindera, tylko mieszkali razem i mimo tych lat i tego że się znali od podeszwy się rozstali, a potem gość znalazł sobie inną po 3 latach wział z nią ślub i za chwile bedą obchodzić 3 rocznice, są szczęśliwi, także to ile lat z kimś się znasz w realu nie ma znaczenia... możesz kogoś znać tą dekadę a i tak cię czymś zaskoczy w sensie negatywnym, a możesz znać 2 lata i będzie to ta odpowiednia osoba.. także wszystko jest kwestią zażyłości związku i tego czy zaskoczy ta relacja, a nie jego stażu czy tego gdzie się wszystko zaczęło..

0

Bez problemu, sama przeszłam na plusha bodajże 17 maja i do tej pory mam pakiet i wchodzę na wszystko (za wyjątkiem filmów i meczów). Nie wiem co trzeba by było robić by pakiet ci się skonczyl przed upływem 30 dni :)

3

Marc ma wszystko żeby być kapitanem, spokojny, opanowany, a przy tym jeśli trzeba potrafi tupnąć nogą :) nie wdaje się w niepotrzebne dyskusje, szanuje innych.

1

Oby Khachanov wysłał w końcu tego pseudo Niemca do domu bo ile on ma farta w tym turnieju to głowa mała...

1

Myślę że osoby które lubią Marca życzą mu tego by wystąpił w bramce bo to by było spełnienie jego marzeń a jaki wynik osiągną Niemcy to inna sprawa. Po prostu zasłużył na to by byc nr1 i mało interesuje mnie ostateczny wynik Niemców. Jeśli piszesz że go lubisz to chyba zależy ci by był szczęśliwy a nie grając na MŚ taki nie będzie. Zrobił wszystko najlepiej jak mógł przez cały sezon by zagrać a okaże się że gość który nie grał przez prawie cały sezon i tak będzie nr 1 no to można się załamać i zadać pytanie "co jeszcze mam zrobić by bronic?"

0

Mam dziś to samo, też czekam do lekarza pracy, miał być o 9:30 przyjechał sobie godzinę później, a ze 40 osób czeka jak głupi. I potem człowiek siedzi i czeka przez takiego inteligenta cały dzień. Zero szacunku dla czasu drugiego człowieka...

0

Boże widzisz a nie grzmisz....

Co za kumoterstwo...

0

Ja nie mówię o byle kim komu masz składać życzenia tylko o własnej mamie, która kocha cię, poświęciła wiele dla ciebie i zawsze jest. Jesli dla ciebie to bez sensu powiedzieć kilka słów tak bliskiej osobie w dniu jej święta to ci współczuję takich poglądów. Ja nie robię niczego z musu, mówię to co czuje z serca, życzę tego czego chce by miała i robię to bo jestem wdzięczna za to co dla mnie robiła/robi. Jeśli komuś mówisz że go kochasz to dlatego że tak czujesz i chcesz by o tym wiedział bo czasami ktoś potrzebuje tych słów. A że jest to bliska osoba to chyba nie boli cię by jej to powiedzieć. Jeśli ci zależy na tej osobie to zrobisz wszystko by była szczęśliwa. Nie widzę powodu by ironizować z tego święta. Często ludzie na codzien nie mają czasu na wiele rzeczy a w takim dniu na chwilę mogą się zatrzymać i docenić kogo mają obok.

0

Aha ...

5

Bo to przecież tyle kosztuje by złożyć życzenia osobie, która dała ci życie i kocha cię bezwarunkowo.

32

Mam nadzieję że Mats zagra i że dla Loewa bedzie to tak samo oczywiste jak dla nas. A jeśli będzie inaczej to mam nadzieję że Niemcom się nie powiedzie na Mundialu. Poza Matsem nie mam powodu by ich wspierać choć trochę.

0

W jakim stylu? Sami swój mecz wygrywali, nie musieli oglądać się na innych. Grasz na tyle ile ci rywal pozwala a że rywale Legii grali jak grali to Legia więcej robić nie musi. Proste.

3

Legia Mistrzem Polski! Gratulacje!

0

A czy ktoś musi coś robić pod publikę czyt. by cały świat o tym wiedział żeby wg ciebie przydał się na coś światu? Wyobraź sobie że książę Harry udziela się charytatywnie i pomaga społecznie ludziom to dla ciebie nie jest przydanie się na coś ludzkości? Robi to w cieniu i nie każdy musi o tym wiedzieć... Ważne że ktoś z tego czerpie coś dobrego.

0

A ty mi wytlumacz dlaczego uważasz, że będąc antyfanem nie ma się szacunku do Realu? Można być antyfanem, nie cierpieć tego klubu ale mieć szacunek i wypowiadac się z kulturą bez obrażania, można ułożyć konstruktywna krytykę bez rzucania mięsem.

6

Możesz nawet nie myć i rok i nie wypadną. Mycie zębów nie ma nic wspolnego bezpośrednio z ich wypadaniem. Oczywiście mogą iść skutki za tym, że zaniedbasz zęby i następstwem mogą być psucie się ich i potem wypadanie.

0

Odpowiedź Daniego : " Love U Ma Bro"
;)))))))))))

Nie pierwszy i pewnie nie ostatni tak miły gest Matsa :) Ja także liczę ze kiedyś założy opaskę kapitana na stałe. Pasuje do tej roli.

1

Taka tam reklama. Takie zakłady pogrzebowe szukają takich miejsc. Ktoś umiera to rodzina daleko nie musi szukać, wyjdą z budynku i reklama rzuca się w oczy, żeby przypadkiem nie przyszło im do głowy szukać innego zakładu. Często też takie zakłady mają umowy z takim hospicjum czy szpitalem by zmarłych kierować do nich. Takie są zapotrzebowania rynku i tak to działa nic nie zrobisz. Z etycznego punktu widzenia kiepskie ale z tego drugiego punktu jak najbardziej logiczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?